Články - Tipy pro muže

Jak vyznat lásku?

Lásku lze vyjádřit tisíci způsoby, za ten nejromantičtější je ale stále považováno darování květin. Nejčastěji jsou to červené růže, které symbolizují hluboký cit a vášeň.

Více info

Jak se omlouvá pravý gentleman? Vždy s květinou

Že muž někdy něco provede s tím počítá každá žena. S čím by měl zase počítat každý muž je fakt, že by se měl umět omluvit a polepšit se. Jak se omluvit ženě jako pravý gentleman s tím vám rádi poradíme. Květina je samozřejmost.

Více info

Jak požádat ženu o ruku skrze květiny?

Do roka a do dne, říká se. Pokud si láska vašeho života přeje svatbu v létě, je ten nejvyšší čas na žádost o ruku. Ať už bez prstýnku nebo s prstýnkem, květiny by měly být u takové události vždy.

Více info

Květiny a vyznání lásky: jak na to?

Chcete vyznat lásku a nevíte jak na to? Nebo své ženě chcete připomenout, že vám na ní stále záleží? Drahé šperky ani luxusní dovolená k tomu nejsou potřeba, stačí něco tak (ne)obyčejného jako květiny. Jak je do vyznání lásky originálně zapojit?

Více info

Po čem ženy touží: vyznání lásky

Co by byla kytice bez romantického vzkazu? Květomluva samotná totiž někdy stačit nemusí. Vzkazem ke kytici zdůrazníte účel darování a vyzdvihnete význam květin. Případně dáte květinám v kytici význam, který je znám jen vám a obdarované. 

Více info

Po čem ženy touží: kytice 100 růží

Po čem ženy touží? To je oříšek, který zatím nerozlouskli ani ti nejchytřejší vědci či psychologové světa. Sice nevíme, co chtějí všechny ženy světa, víme ale, že řada z nich tajně přeje kytici 100 růží. Proč? Zkusíme vám dát odpověď.

Více info

Příležitosti, kdy darovat květiny

Možná si říkáte, že těch příležitostí není tolik. Že byste klidně ty květiny kupovali i častěji, kdyby byl důvod. Inu, pokud vám nestačí svátky, narozeniny, výročí či MDŽ, můžete se inspirovat vzkazy našich zákazníků, kteří si vždy najdou dobrý důvod

Více info