Články

Čerstvá kytice na rande za super peníze? Pořiďte ji předem online

Pokud chcete přijít na rande s krásnou a čerstvou kyticí, a přitom za ni nemíníte utratit majlant, máme pro vás řešení. Pořiďte si ji předem u nás – máme skvělý výběr těch nejčerstvějších květů za férové ceny.

Více info

Překvapte ji na rande romantickým doručením květin

Trochu čekala, že jí na schůzku přinesete květiny. Nestalo se, a tak je malinko zklamaná, třeba i lehce smutná. Jenže pak to přijde: ve dveřích restaurace, kde večeříte, se objeví kurýr Florea.cz.

Více info

Jakou květinu na rande?

Čeká vás schůzka s vaší vyvolenou? Jestli chcete opravdu zapůsobit, nezapomeňte s sebou vzít i květiny. Co vybrat a jak neudělat chybu, poradíme v tomto článku.

Více info

5 chyb, které děláte když dostanete kytici

Spousta lidí nemá ráda řezané květiny pro jejich krátkou životnost a pomíjivost. Ale co když je na vině prostředí, ve kterém se kytice nachází, nebo péče, kterou jí věnujete?

Více info

Nosit květiny na první rande?

Květiny na první rande? Jistě! Ideální je jedna květina s velkým květem. Pugét by totiž obdarovaná mohla i špatně pochopit.

Více info

Jakou květinu na Valentýna?

Jakou kytku k Valentýnu? Nemusí to být jen rudé růže!

Více info

14 nejkrásnějších SMS přání k Valentýnu

Na svatého Valentýna můžete vyznat lásku na 100 způsobů – třeba i romantickou nebo hravou zprávou. Pokud se chystáte poslat vaší lásce SMS, můžete se inspirovat našimi romantickými vzkazy a vyznáními.

Více info

15 vtipných přání ke svatému Valentýnu

Přání k Valentýnu mohou být různá, zamilovaná, originální, krátká, můžete napsat či složit básničku nebo s kyticí pošlete jen vzkaz. Kdo hledá něco nevážného, může zkusit napsat vtipné přání.

Více info

15 originálních valentýnských přání

Hledáte inspiraci jak napsat originální přání na svátek svatého Valentýna? Nechte se inspirovat u nás, vybrali jsme pro vás 15 originálních valentýnek.

Více info

Svátek svatého Valentýna ve světě

Kdy a jak se slaví svátek zamilovaných svatý Valentýn ve světě? Kde vedou květiny a kde se ručně vyrábí čokoládové bonbóny?

Více info

12 nejzamilovanějších přání k Valentýnu

Vybrali jsme pro vás ty nejzamilovanější přání ke svátku svatého Valentýna pro rok 2022

Více info

Jaký dárek k Valentýnu 2022

Pro rok 2022 jsme si pro vás připravili několik novinek. To co je spojuje je tvar srdce, které bylo odjakživa symbolem lásky

Více info