Články

Čokoládové růže: specialita pro všechny, kteří obdivují nezvyklé květy

Už jste někdy věnovali nebo dostali růže, které vypadají jako z čokolády a dokonce mají i její sladkou vůni? Pojďte se podívat, jak tyto nevšední květy vznikají a co jim dává jejich neuvěřitelnou výdrž.

Více info

Při doručování květin může být i pěkně veselo

Rozvážíte-li květiny po celém Česku, nachomýtnete se při předávce kytice růží k ledacčemu. Přečtěte si příběhy našich kurýrů, elegantních profesionálů.

Více info

Jak napsat přání k narozeninám?

Ke každé správné narozeninové kytici patří narozeninový vzkaz. Jak napsat přání k narozeninám, aby znělo od srdce a obdarovaného potěšilo stejně tak, jako kytice nebo jiný dárek? Máme pár prověřených tipů.

Více info

Řekněte to kyticí, řekněte to přáním

Krásná kytice potěší. Ale krásná kytice s osobním vzkazem přímo nadchne! Proto pro vás na Florea.cz máme hned několik možností, jak popřát k narozeninám nebo vyznat lásku. Ať už vyberete kteroukoli, jedno je jisté: obdarovaná na vás nezapomene.

Více info

Rozkvetlé léto je tady: jaké květiny pořídit a jak se o ně starat

Léto patří květinám! Prázdniny, slunce, odpočinek na rozkvetlé louce, vůně bylin, romantické svatby nebo rodinné oslavy. A nádherné kytice. Jak o ně pečovat, aby i ve teple krásně kvetly? Jak moc umí správná přeprava prodloužit jejich životnost?

Více info

Květinová etiketa radí, jak vybrat kytici pro paní učitelku

K vysvědčení neodmyslitelně patří kytice pro paní učitelku, malá kytička se může hodit i na začátek školního roku. Jak vybrat tu správnou květinu pro paní učitelku? Hodí se kytice i pro pana učitele? A co učitelky v mateřských školách?

Více info

Proč muži neradi darují kytice k narozeninám? Důvody už dávno odvál čas

Někteří muži mají jasný názor na to, že kytice k narozeninám je přežitá tradice. Co je k té ztřeštěné představě vede, jsme zjišťovali velmi podrobně. Naštěstí máme v kapse pádné argumenty, jak jim tuto nešťastnou představu vymluvit.

Více info

Péče o trsové růže. A spousta dalších informací.

Ve světě na ně nedají dopustit, v Česku si své místo na trhu teprve pomaličku budují. Vypadají skvěle ve váze, ve svatební kytici i ve 100květých kyticích. Řeč je o trsových růžích – něžných šampionkách v rychlosti pití vody z vázy.

Více info

Přáníčka, vzkazy a básničky k narozeninám

Potřebujete vymyslet blahopřání k narozeninám pro manželku, básničku pro maminku, nebo přání k narozeninám pro kamarádku? Jdeme vám na pomoc s inspirací!

Více info

Přáníčka, vzkazy a básničky k svátku

Jmeniny mají oproti narozeninám a výročím jednu velkou výhodu: nemusíme si je pamatovat, stačí mít po ruce diář. Škoda, že v něm ale není nápověda, jak na květiny a přání k svátku! Nezoufejte, přinášíme krásná přání pro inspiraci.

Více info

58 oblíbených přání a básniček na Den matek

Druhá neděle v květnu. Oslava všech maminek. Den matek je krásná příležitost poděkovat za všechnu tu něhu a péči. Jak mámě říct, že ji máte rádi? Jako inspiraci jsme pro vás vybrali ty nejhezčí vzkazy, přání a vyznání ke dni matek. 

Více info

Stříbrná medaile ShopRoku 2020 pro Florea.cz je naše společná. Děkujeme!

Celý rok se snažíme dělat vám a vašim blízkým radost krásnými kyticemi. A teď jste udělali radost vy nám. Děkujeme za vaše ocenění naší tvrdé práce a naší snahy, udělat z květin dostupný artikl pro každého z vás.

Více info