Články

Nosit květiny na první rande?

Květiny na první rande? Jistě! Ideální je jedna květina s velkým květem. Pugét by totiž obdarovaná mohla i špatně pochopit.

Více info

Jakou květinu na Valentýna?

Jakou kytku k Valentýnu? Nemusí to být jen rudé růže!

Více info

14 nejkrásnějších SMS přání k Valentýnu

Na svatého Valentýna můžete vyznat lásku na 100 způsobů – třeba i romantickou nebo hravou zprávou. Pokud se chystáte poslat vaší lásce SMS, můžete se inspirovat našimi romantickými vzkazy a vyznáními.

Více info

15 vtipných přání ke svatému Valentýnu

Přání k Valentýnu mohou být různá, zamilovaná, originální, krátká, můžete napsat či složit básničku nebo s kyticí pošlete jen vzkaz. Kdo hledá něco nevážného, může zkusit napsat vtipné přání.

Více info

15 originálních valentýnských přání

Hledáte inspiraci jak napsat originální přání na svátek svatého Valentýna? Nechte se inspirovat u nás, vybrali jsme pro vás 15 originálních valentýnek.

Více info

Svátek svatého Valentýna ve světě

Kdy a jak se slaví svátek zamilovaných svatý Valentýn ve světě? Kde vedou květiny a kde se ručně vyrábí čokoládové bonbóny?

Více info

12 nejzamilovanějších přání k Valentýnu

Vybrali jsme pro vás ty nejzamilovanější přání ke svátku svatého Valentýna pro rok 2022

Více info

Jaký dárek k Valentýnu 2022

Pro rok 2022 jsme si pro vás připravili několik novinek. To co je spojuje je tvar srdce, které bylo odjakživa symbolem lásky

Více info

Den svatého Valentýna aneb Kdy je svátek zamilovaných?

Svátek všech zamilovaných nebo také svátek svatého Valentýna slavíme každoročně v únoru.

Více info

Valentýn 2022: rudá růže nad zlato

Kterou květinu si vybavíte, když se řekne Valentýn? Bude to rudá růže? A víte, že stejný nápad mají lidé na celém světě?

Více info

Valentýn 2021: Darovat červené růže? Vyberte raději jinou barvu

Květiny na Valentýna vždy potěší. Pokud vám ale v hlavě automaticky naskakuje spojení Valentýn = červené růže, zbystřete. Řekneme vám, proč je lepší na Valentýna na červené růže zapomenout.

Více info

Valentýn 2022: Kam zmizela růže Rhodos

Na Valentýna se i zarputilí odpůrci kytic procházejí ulicemi s pugétem červených růží a vyrážejí se svou drahou polovičkou na romantickou večeři. A právě v tento den je největší sháňka po nádherných rudých růžích Rhodos. A my je… nemáme.

Více info