Články

Kytice na zákazníka nečekají, vážeme je den předem

Čím déle kytice vydrží, tím větší radost udělá. Proto jsme u nás ve Florea všechno přizpůsobili tomu, aby byly květiny maximálně čerstvé. Nenajdete u nás vazby, které teprve čekají na svého zákazníka. Děláme to totiž úplně jinak!

Více info

Které růže vydrží ze všech nejdéle?

Tak tuto otázku dostáváme na zákaznické podpoře často. A není divu – když už kupujete kytici, měla by dělat radost co nejdéle. Proto vám představujeme 9 růží, které při správné péči zůstanou krásné i déle než 14 dní.

Více info

Doručení květin máme pod kontrolou my i vy

Kytice není taška s nákupem a její předání prostě nemůže probíhat „jen tak“. Právě proto věnujeme velkou péči nejen výběru našich květin, ale i našich kurýrů. O času doručení i cestě kurýra máte vždy perfektní přehled.

Více info

Růže nejsou banány – cestou z Afriky nedozrají

Už nejednou se nás zákazníci ptali, jestli naše růže dozrávají po cestě od pěstitele. „Dělá se to tak přece třeba s banány…“ Řezané květiny ale do zásoby objednat nejde. Jediný recept na čerstvost je péče, kterou věnujeme nákupu.

Více info

Foto kytice po uvázání na e-mail – aby vše vyšlo na jedničku

Právě jste – přítelkyni, manželce, mamince, kamarádce nebo kolegyni – u nás objednali vysněnou kytici. Kromě těšení vám ale v hlavě naskakují různé otázky.

Více info

Jak vybíráme růže na burze květin?

Voňavý, ale náročný byznys. A my v něm umíme chodit, abychom pro vás získali ty nejlepší růže za skvělou cenu. Nahlédněte do zákulisí květinové burzy.

Více info

Valentýn 2021: Kdy je čas objednat kytici

Letošní svátek zamilovaných vychází na neděli. Obíhat květinářství 14. 2. ale není ta nejlepší cesta, jak dostat čerstvou a voňavou kytici za rozumné peníze. Florea.cz za vás zajistí tohle všechno, a ještě vám ji spolehlivý kurýr přiveze kamkoliv.

Více info

Valentýn 2021: Řekněte to květinou: nestojím už o jinou!

Na Valentýna platí dvojnásob náš slogan: řekněte to květinou. Kdyby vám krásou vaší milované došla slova, můžete si vypůjčit něco od nás. Krásnými verši nikdy nic nepokazíte, ať už posíláte květinu tajné lásce, přítelkyni nebo manželce.

Více info

Řezané růže z Florea.cz vydrží čerstvé i 3 týdny. Čím to?

„Maminka byla nadšená, růže ji ve váze vydržela tři týdny.“ Často nám v souvislosti s takovou potěšující recenzí chodí i dotaz, čím růže napouštíme. Odpověď? Ničím. Jen se k vám dostala čerstvá květina a vy jste ji poskytli perfektní péči.

Více info

Valentýn 2021: Kam zmizela růže Rhodos

Na Valentýna se i zarputilí odpůrci kytic procházejí ulicemi s pugétem červených růží a vyrážejí se svou drahou polovičkou na romantickou večeři. A právě v tento den je největší sháňka po nádherných rudých růžích Rhodos. A my je… nemáme.

Více info

Valentýn 2021: rudá růže nad zlato

Kterou květinu si vybavíte, když se řekne Valentýn? Bude to rudá růže? A víte, že stejný nápad mají lidé na celém světě?

Více info

Valentýn 2021: Překvapte ji květinovou krabičkou s růžemi v oblíbené barvě

Je valentýnský večer. Doma čeká na stole slavnostní večeře o dvou chodech, vzduch voní směsicí exotických vůní, opodál plápolají svíčky a vy své milé předáváte kytici červených růží z květinářství.

Více info