Články

Fialová trsová růže Silver Shadow

Fialová trsová růže Silver Shadow s odstíny fialové a šedé přináší do vašeho domova atmosféru elegance a tajemství. Dovezena z Holandska, tato růže je skvělou volbou pro ty, kdo hledají něco výjimečného.

Více info

Bílá trsová růže Snowflake

Bílá trsová růže Snowflake přináší do vašeho domova atmosféru klidu a pohody. S jejím zahradním vzhledem a jemnou vůní oživíte každý koutek. Ideální do míchaných kytic i samostatně do vázy.

Více info

Oranžová mnohokvětá růže Babe

Oranžová trsová růže Babe přináší do vašeho domova radost a pohodu. S drobnými kvítky, které se široce otevírají a jemnou zahradní vůní, jsou ideální pro milovníky přirozené krásy. Objevte kouzlo růží Babe a tipy na jejich péči.

Více info

Růžová mnohokvětá růže Lydia

Růžová trsová růže Lydia přináší do vašeho domova pocit útulnosti a pohody. S drobnými kvítky, které pomalu nakvétají, a jemnou zahradní vůní, jsou ideální pro milovníky lučních květin a jemné krásy. Objevte kouzlo růží Lydia a tipy na jejich péči.

Více info

Žíhaná trsová růže Candelicious

Trsová růže Candelicious: symbol památky a hlubokého vztahu. Dovezena z Holandska, pyšní se více květy na stonku a výdrží až 12 dní při správné péči.

Více info

Červeno-oranžová růže Monalisa

Oranžová růže Monalisa je okouzlující květina s bohatou oranžovo-červenou barvou. Pěstovaná v Keni, tato růže přináší exotický nádech do každé kytice.

Více info

Oranžová řezaná růže Espana

Oranžová růže Espana: Ztělesnění španělského slunce a vášně v jednom květu. Ponořte se do světa smyslných barev a objevte kouzlo španělských západů slunce v podobě této nádherné růže.

Více info

Růžová růže Pink Rhodos

Růžová růže Pink Rhodos: dokonalá kombinace elegance, vůně a dlouhé životnosti. Ideální volba pro narozeninovou kytici nebo jako překvapení pro vaši drahou polovičku.

Více info

Růžová růže Shiary

Růžová růže Shiary: objevte kouzlo této výjimečné růže s jedinečnou kombinací růžové a zelenkavé. Pocházející od renomovaného holandského pěstitele, Shiary je symbolem elegance a neobvyklé krásy.

Více info

Červená růže Red Paris: Jedinečná růže z Ekvádoru

Red Paris, červená ekvádorská růže, je více než jen květina. Je to vzkaz lásky, vášně a nezapomenutelných okamžiků. Obdarujte své blízké touto růží a sledujte, jak se jejich svět promění v romantický příběh.

Více info

Ekvádorská růže Pink Floyd: Symbol lásky a nekonečné krásy

Objevte Pink Floyd, ekvádorskou růži s neobyčejně velkými hlavami. Pěstovaná ve výšce 3500m, nabízí dlouhou výdrž a neopakovatelnou krásu.

Více info

Růžové ekvádorské růže Breathless

Objevte kouzlo ekvádorské růže Breathless, pěstované ve výšce 3500 metrů nad mořem. Tato růže představuje kombinaci síly, života a neuvěřitelné krásy, která vydrží déle než běžné růže.

Více info