Články

58 oblíbených přání a básniček na Den matek

Druhá neděle v květnu. Oslava všech maminek. Den matek je krásná příležitost poděkovat za všechnu tu něhu a péči. Jak mámě říct, že ji máte rádi? Jako inspiraci jsme pro vás vybrali ty nejhezčí vzkazy, přání a vyznání ke dni matek. 

Více info

Stříbrná medaile ShopRoku 2020 pro Florea.cz je naše společná. Děkujeme!

Celý rok se snažíme dělat vám a vašim blízkým radost krásnými kyticemi. A teď jste udělali radost vy nám. Děkujeme za vaše ocenění naší tvrdé práce a naší snahy, udělat z květin dostupný artikl pro každého z vás.

Více info

97 % spokojených zákazníků! Ověřeno na Heureka.cz

Kdo se bojí, nesmí na Heuréku. My si ale za naší službou stojíme, proto také vybízíme zákazníky ke zpětnému hodnocení a recenzím. A to nám nyní přineslo Zlatý certifikát.

Více info

Užijte si barvy a vůně jarních květin

Pusťte k sobě domů posly jara. I když je venku nevlídno, tulipány, narcisy, hyacinty a pryskyřníky naplní váš domov barvami a vůní. Při správné péči vám budou dělat radost klidně i dva týdny.

Více info

Nepropásněte Den matek! Kdy se slaví a jaké dárky jsou vhodné?

Každou maminku zamrzí, když se na ní v její den zapomene. Jenže jak to má člověk udržet v hlavě, když se datum Svátku matek každoročně mění? V roce 2021 vychází Den matek na 9. května. Takže datum už znáte. A jakou kytici a dárek pořídit taky víte?

Více info

Kytice na přání podle fotky z Facebooku či Instagramu

Tolik krásy na jednom místě, až oči přecházejí. Ne, nemluvíme o světové soutěži krásy, ale o našem Facebooku a Instagramu, kde pro inspiraci sdílíme fotky nově uvázaných kytic, které hrají 1000 barvami, až se srdce chvěje.

Více info

Vydrží růže v poupátku déle? Aneb jaké květy při nákupu vybrat

Možná už se vám to stalo taky. Stojíte v květinářství, prohlížíte si růže a váháte, kterou vybrat. Do oka vám padnou krásně rozvité květy, ale hlavou vám hned proběhne „Ty už jsou rozkvetlé moc, ty ve váze dlouho nevydrží.“

Více info

Tajemství květin z Florea.cz aneb Co jste doteď možná nevěděli

Když už kupujete puget, měl by stát za to. Proto u nás pečlivě hlídáme kvalitu všech květin, které na e-shopu nabízíme. Jak přesně to děláme? A proč některé květiny stojí víc, než byste čekali? Rádi prozradíme.

Více info

Přání a básničky pro den matek 2021

Letos slavíme den matek v neděli 9. května. Stejně jako každý rok, i tentokrát jde o nádhernou příležitost, jak mamince udělat radost. Zvlášť když jí pošlete krásnou kytici s krásným přáním.

Více info

Nevybrali jste si na webu? Uvážeme kytici podle vašeho přání

Uplynulo třicet let od svatby a vy chcete překvapit manželku stejnou kyticí, jakou tehdy dojatě nesla k oltáři? Nebo má vaše maminka slabost pro nevšední kombinace barev a k narozeninám by ji potěšila kytice přesně v jejím stylu? Stačí říct, ve Flore

Více info

Proč se naše fotografie kytic nelíbí všem a co s tím (ne)budeme dělat

Vypadal by náš instagramový a facebookový účet lépe, kdybychom na něm měli profesionálně nasvícené a v postprodukci upravené fotografie? Bezesporu ano. Ale my chceme být autentičtí a nelhat vám.

Více info

Poslové jara aneb jarní květiny z přírody kolem nás

Jarní rovnodennost letos oficiálně začne 20. března v 10:37. Také už jaro netrpělivě vyhlížíte? Pokud jste venku ještě nepotkali sněženky, nevěšte hlavu. Kolem vás rostou další poslové jara, které můžete potkat. Znáte je?

Více info