723 350 000 Celý týden 8 - 21 hod. Sobota 8 - 20 hod.
Doprava zdarma
pro objednávky
nad 1 180 Kč
Košík 0 Kč 0
MENU

Kontakty

Potřebujte objednat květiny, poradit s objednávkou nebo platbou ? 

Naše zákaznická podpora je tady pro vás 7 dní v týdnu, zavolejte a naše dívky vše zařídí pro Vás přesně tak, jak potřebujete.
po-pá 8-21 hod., so-ne 9-20 hod.
 723 350 000 
 

Hledáte cestu do našeho logistického skladu?

Náš logistický a expediční sklad květin je umístěn v Plzni nedaleko nájezdu na D5. Květiny dovážíme 3x týdně z Holandska a po 9 hodinách jsou u nás ve skladu. Tady zpracováváme Vaše objednávky a vážeme kytice, které v noci doručíme na naše depa a ráno rozvezeme klientům.
 

Mapa expedičního skladu Florea v Plzni

    

Chcete sledovat doručení Vaší objednávky?

Naše vozy jsou vybaveny jednotkami GPS a vy můžete sledovat cestu Vašich  květin online. Můžete se podívat jak dovážíme čerstvé květiny z Holandska. V SMS zprávě Vám odešleme tel. kontakt na kurýra a číslo vozu, který Vaše kytice doručí po doručení květiny Vás opět informujeme SMS zprávou 
 
Mapa GPS sledování rozvozu květin Florea

 

 Kdo jsou naši lidé ve vedení Florea.cz a za co jsou odpovědní.

Kateřina Hemerle

CEO, zakladatelka Florea.cz
724 562 233
katerina.hemerle@florea.cz
Kateřina stála na začátku projektu Florea a je zakladatelkou a výkonnou ředitelkou společnosti. Je tím nejvýše postaveným člověkem u nás. Pokud máte potíže, které vám nikdo nevyřeší, tak Kateřina ano. 

 Kateřina Hemerle CEO ve Florea.cz

 

 Lucie Oukropcová

manažerka backoffice
lucie.oukropcova@florea.cz
 Faktury, doklady, platby, EET, prostě papíry, tedy všechno, co ostatní nesnáší má starosti Lucka. Lucku je těžké vyhnat z práce, je schopná pracovat i o půlnoci a stále s úsměvem. Pokud potřebuje řešit doklady obraťte se na Lucku, vždy Vám vyjde vstříc.
 

 

Monika Sladká

manažerka zákaznického servisu
monika.sladka@florea.cz
Monika byla jednou z prvních operátorek našeho e-shopu a její důsledná péče o naše zákazníky ji dovedla až na místo manažerky zákaznického servisu. Pokud  chcete poslat pochvalu nebo stížnost na poskytnutou péči, hrňte to na Moniku.

Monika SladkáJiří Hemerle

CMO, zakladatel Florea.cz
602 188 208
jiri.hemerle@florea.cz
Jiří má prsty všude tam, kde narazíte na reklamu na náš e-shop. Vybírá a řídí externí spolupracovníky a určuje celkovou marketingovou strategii firmy. Pokud s námi chcete spolupracovat kontaktujte Jiřího.  

Jiří Hemerle CMO ve Florea.cz

 Alois Marcín

manažer logistiky
alois.marcin@florea.cz
Alois s polečně s Evou je odpovědný za tým našich kurýrů, kteří po celé ČR  doručují vaše květiny. Vybírá a zaškoluje kurýry, plánuje trasy. Kontroluje, že naše vozy jsou vychlazeny na požadovanou teplotu, pomáhá našim kurýrům při řešení  dopravních komplikací.
Alois Marcín


Pavlína Nováková

manažerka floristiky
pavlina.novakova@florea.cz
Pavlína je odpovědná za oddělení floristiky Florea, které váže květiny a kytice na vaše přání. Pavlína je člověk, který se postará, aby Vaše svatební květiny byly 100% a květina pro nevěstu byla tou vaší vysněnou kyticí, kterou si užijete jednou za život.
 
 


Hledáte možnost zaslání rychlé zprávy?

využijte náš kontaktní formulář a naše květinová podpora se Vám obratem ozve

napište nám

  

 

Rádi Vám poradíme obchod@florea.cz +420 723 350 000