Dnes nakoupené květiny jsme právě vložili na náš e-shop. Jejich cestu z NL můžete díky GPS sledovat online.

Kontakty

Chcete se zeptat na rozvoz květin, poradit s výběrem růží nebo si nechat uvázat kytici či zajistit svatební květiny nebo smuteční kytice? Chcete objednat květiny online přes telefon?

 

✔ Kdy volat zákaznickou podporu Florea.cz?

Chcete informaci o rozvozu květin, o platbě, poradit s výběrem růží, nebo udělat objednávku na Vaše oblíbené kytice, máte problém či reklamaci na duručené květiny.

Květinová zákaznická podpora

 

✔ Hledáte cestu do našeho logistického skladu?

Náš logistický a expediční sklad květin je umístěn v Plzni nedaleko nájezdu na D5. Květiny dovážíme 3x týdně z Holandska a po 9 hodinách jsou u nás ve skladu. Tady zpracováváme Vaše objednávky a vážeme kytice, které v noci doručíme na naše depa a ráno rozvezeme klientům.

Logistický sklad květin Florea

 

Čísla bankovních účtů pro rychlý převod.

Otevřeli jsme si účty u všech bankovních ústavů, abyste mohli pohodlně převést prostředky ze svých účtů.

Čísla účtů pro rychlou platbu květin

 

Kdy volat floristky Florea.cz?

Květiny doručujeme ZDARMA při objednávce nad 1.200 Kč, nebo za 95 Kč. Je jedno jak daleko jedeme a jak velkou kytici doručíme. V ceně je informování  formou SMS o úspěšném předání květiny.

Kytice od našich floristek 

 

Chcete sledovat doručení Vaší objednávky?

Naše vozy jsou vybaveny jednotkami GPS a vy můžete sledovat cestu Vašich kytic a květin online. Můžete se podívat jak nakládáme a dovážíme čerstvé květiny z Holandska. V SMS zprávě Vám odešleme tel. kontakt na kurýra a číslo vozu, který Vaše kytice doručí

Rozvoz květin online

 

Kde jsou naše depa odkud doručujeme květin po ČR.

Všechny Vaš objednávky rozvážíme klimatizovanými vozy u našich dep po ČR. V noci zakázky převezeme na depa a přes den květiny rozvezeme.

Depa Florea por rozvoz květin

 Kdo jsou naši lidé ve vedení Florea.cz a za co jsou odpovědní.

 

Kateřina Hemerle

CEO, zakladatelka Florea.cz
724 562 233
katerina.hemerle@florea.cz
Kateřina stála na začátku projektu Florea a je zakladatelkou a výkonnou ředitelkou společnosti. Je tím nejvýše postaveným člověkem u nás. Pokud máte potíže, které vám nikdo nevyřeší, tak Kateřina ano.
 

 Kateřina Hemerle CEO ve Florea.cz

 

Markéta Hemerlová

manžerka logistiky
marketa.hemerlova@florea.cz
Markéta má na starosti tlupu našich kurýrů, kteří lítají po celé ČR a doručují objednávky. Je odpovědná za výběr a zaškolení kurýrů, plánuje trasy. Kontroluje, že naše vozy jsou vychlazeny na požadovanou teplotu,pomáhá našim kurýrům při řešení dopravních komplikací. 

 Markéta Hemerlová

Monika Sladká

manažerka back office
administrativa@florea.cz
Faktury, doklady, platby, EET, prostě papíry, tedy všechno, co ostatní nesnáší má starosti Monika. Moniku je těžké ji vyhnat z práce, je schopná pracovat i o půlnoci a stále s úsměvem. Pokud potřebuje řešit doklady obraťte se na Moniku, vždy Vám vyjde vstříct.

 

Monika Sladká ve Florea.cz

 

Jiří Hemerle

CMO, zakladatel Florea.cz
602 188 208
jiri.hemerle@florea.cz
Jiří má prsty všude tam, kde narazíte na reklamu na náš e-shop. Vybírá a řídí externí spolupracovníky a určuje celkovou marketingovou strategii firmy. Pokud s námi chcete spolupracovat kontaktujte Jiřího.
 

Jiří Hemerle CMO ve Florea.cz

 

Alena Šindelářová

manažerka expedice
alena.sindelarova@florea.cz
Alenka řídí  celou expedici, kontroluje manažery svých týmů, které zpracovávají objednávky. Vybírají své spolupracovníky a dohlíží, abyste všichni dostali své květiny ve 100% stavu. U Alenky se můžete vždy spolehnout, že zakázky budou pokaždé zpracovány.

Alenka Šindelářová ve Florea.cz 

Alžběta Lavrikovová

manažerka floristiky
alzbeta.lavrikovova@florea.cz
Alžběta je odpovědná za oddělení floristiky Florea, které váže květiny a kytice na vaše přání. Bětka je člověk, který se postará, aby Vaše svatební květiny byly 100% a květina pro nevěstu byla tou vaší vysněnou kyticí, kterou použijete jednou za život.

 

Alžběta Lavrikovová ve Florea.cz

 

Hledáte možnost zaslání rychlé zprávy?

využijte náš kontaktní formulář a naše květinová podpora se Vám obratem ozve

napište nám

  

Kontaktujte nás

Nebudeme Vás zahlcovat každodenním spamem, jednou za čas Vám pošleme email s informacemi o novinkách nebo zajímavých akcích.

Nahoru

723 350 000

TOPlist