Kontakty

Potřebujte objednat květiny, poradit s objednávkou nebo patbou ? 

Naše zákaznická podpora je tady pro vás 7 dní v týdnu, zavolejte a naše dívky vše zařídí pro Vás přesně tak, jak potřebujete.
po-pá 8-21 hod., so-ne 9-20 hod.
 723 350 000 
 

Potřebujte květinu na zakázku, objednat květiny na svatbu nebo pohřeb? 

Volejte našim floristkám, připraví vám cenovou nabídku na kytice podle vašeho zadání, nebo přijedou na místo kam určíte a připraví výzdobu na místě.
ne -čt 9-16 hod.
 723 000 027  

Hledáte cestu do našeho logistického skladu?

Náš logistický a expediční sklad květin je umístěn v Plzni nedaleko nájezdu na D5. Květiny dovážíme 3x týdně z Holandska a po 9 hodinách jsou u nás ve skladu. Tady zpracováváme Vaše objednávky a vážeme kytice, které v noci doručíme na naše depa a ráno rozvezeme klientům.
 

Mapa skladu květin Florea Plzeň

    

Chcete sledovat doručení Vaší objednávky?

Naše vozy jsou vybaveny jednotkami GPS a vy můžete sledovat cestu Vašich  květin online. Můžete se podívat jak dovážíme čerstvé květiny z Holandska. V SMS zprávě Vám odešleme tel. kontakt na kurýra a číslo vozu, který Vaše kytice doručí po doručení květiny Vás opět informujeme SMS zprávou 
 
Rozvoz květin po ČR

 

 Kdo jsou naši lidé ve vedení Florea.cz a za co jsou odpovědní.

Kateřina Hemerle

CEO, zakladatelka Florea.cz
724 562 233
katerina.hemerle@florea.cz
Kateřina stála na začátku projektu Florea a je zakladatelkou a výkonnou ředitelkou společnosti. Je tím nejvýše postaveným člověkem u nás. Pokud máte potíže, které vám nikdo nevyřeší, tak Kateřina ano. 

 Kateřina Hemerle CEO ve Florea.cz

 Eva Votavová

manažerka logistiky
eva.votavova@florea.cz
Eva je odpovědná za tým našich kurýrů, kteří po celé ČR  doručují vaše květiny. Vybírá a zaškoluje kurýry, plánuje trasy. Kontroluje, že naše vozy jsou vychlazeny na požadovanou teplotu,pomáhá našim kurýrům při řešení  dopravních komplikací.
Eva Votavová

 Eliška Votavová

manažerka backoffice
eliska.votavova@florea.cz
Faktury, doklady, platby, EET, prostě papíry, tedy všechno, co ostatní nesnáší má starosti Eliška. Elišku je těžké ji vyhnat z práce, je schopná pracovat i o půlnoci a stále s úsměvem. Pokud potřebuje řešit doklady obraťte se na Elišku, vždy Vám vyjde vstříct.

Eliška Votavová

Monika Sladká

projektová manažerka
monika.sladka@florea.cz
Monika je náš hlídací pes ;) kontroluje plnění všech projektů a dodržování termínů, protože, když my z Florea.cz něco slíbíme, tak to vždy splníme. Říká se, že amatér dělá věci tak, jak chce a kdy chce a profík tak, jak má a tehdy, kdy má. A my poskytujeme profesionální služby.

Monika Sladká

Martina Kozloková

copywriter
martina.kozlokova@florea.cz
Martina je náš básník Florea, píše všechny texty ke květinám a kyticím, když někde na webu najdete náš článek, můžete se vsadit, že ho opět napsala Martina. Její texty jsou krásné, plné emocí a nejsou užvaněné. Vždy, než napíše text o květiny dobře se s ní seznámí a otestuje jí. Martinu můžete pravidelně potkat na našich výstavách.

Eliška Votavová

Jiří Hemerle

CMO, zakladatel Florea.cz
602 188 208
jiri.hemerle@florea.cz
Jiří má prsty všude tam, kde narazíte na reklamu na náš e-shop. Vybírá a řídí externí spolupracovníky a určuje celkovou marketingovou strategii firmy. Pokud s námi chcete spolupracovat kontaktujte Jiřího.  

Jiří Hemerle CMO ve Florea.cz

 Alois Marcín

manažer logistiky
alois.marcin@florea.cz
Alois s polečně s Evou je odpovědný za tým našich kurýrů, kteří po celé ČR  doručují vaše květiny. Vybírá a zaškoluje kurýry, plánuje trasy. Kontroluje, že naše vozy jsou vychlazeny na požadovanou teplotu,pomáhá našim kurýrům při řešení  dopravních komplikací.
Alois Marcín

Alena Kašparová

manažerka produktů
alena.kašparová@florea.cz
Alenka řídí oddělení vzniku nových květin a kytic. Spolupracuje s floristkami, fotografkou, videoprodukční a copywriterkou při tvorbě a zakládání nových míchaných květin, kytic a květinových krabiček. Pokud máte nápad na nějakou míchanou květinu, obraťte se na Alenku.  
Alena Kašparová 

Alžběta Lavrikovová

manažerka floristiky
alzbeta.lavrikovova@florea.cz
Alžběta je odpovědná za oddělení floristiky Florea, které váže květiny a kytice na vaše přání. Bětka je člověk, který se postará, aby Vaše svatební květiny byly 100% a květina pro nevěstu byla tou vaší vysněnou kyticí, kterou použijete jednou za život.

Alžběta Lavrikovová

Veronika Pávišová

roadshow a B2B manažerka
veronika.pavisova@florea.cz
Milujete naše výstavy květin? Pak Veronika je ten, kdo je všechny kompletně organizuje. Stará se také o zákazníky z B2B segmentu, tedy firmy, hotely, agentury a všechny, kteří využívají květiny ve svém byznysu. Pokud potřebujete květiny pro zaměstnance, obchodní partnery apod. je tady Veronika.

Eliška Votavová

Jitka Doležalová a Nikol Krejčová

teamleader expedice
expedice@florea.cz
Jíťa s Niki mají jednu z nejdůležitějších funkcí u nás. Starají se o tým, který připravuje vaše objednávky. Hlídají, motivují a vybírají ten správný tým spolupracovníků, který zvládne vše včas a perfektně připravit pro naši logistiku a pro vaše obdarované. Pracují sedm dní v týdnu na tom, aby naše květiny byly ve 100% stavu a vaše zakázky byly přesně podle vašich představ.

Jitka a Nikol

 Hledáte možnost zaslání rychlé zprávy?

využijte náš kontaktní formulář a naše květinová podpora se Vám obratem ozve

napište nám

  

Kontaktujte nás

Nebudeme Vás zahlcovat každodenním spamem, jednou za čas Vám pošleme email s informacemi o novinkách nebo zajímavých akcích.

Nahoru

723 350 000