Kontakty

Chcete se zeptat na rozvoz květin, poradit s výběrem růží nebo si nechat uvázat kytici či zajistit svatební květiny nebo smuteční kytice? Chcete objednat květiny online přes telefon?

 

✔ Hledáte cestu do našeho logistického skladu?

Náš logistický a expediční sklad květin je umístěn v Plzni nedaleko nájezdu na D5. Květiny dovážíme 3x týdně z Holandska a po 9 hodinách jsou u nás ve skladu. Tady zpracováváme Vaše objednávky a vážeme kytice, které v noci doručíme na naše depa a ráno rozvezeme klientům.

Logistický sklad květin Florea

 

Čísla bankovních účtů pro rychlý převod.

Otevřeli jsme si účty u všech bankovních ústavů, abyste mohli pohodlně převést prostředky ze svých účtů.

Čísla účtů pro rychlou platbu květin

  

Chcete sledovat doručení Vaší objednávky?

Naše vozy jsou vybaveny jednotkami GPS a vy můžete sledovat cestu Vašich kytic a květin online. Můžete se podívat jak nakládáme a dovážíme čerstvé květiny z Holandska. V SMS zprávě Vám odešleme tel. kontakt na kurýra a číslo vozu, který Vaše kytice doručí

Rozvoz květin online

 

Kde jsou naše depa odkud doručujeme květin po ČR.

Všechny Vaš objednávky rozvážíme klimatizovanými vozy u našich dep po ČR. V noci zakázky převezeme na depa a přes den květiny rozvezeme.

Depa Florea por rozvoz květin

 Kdo jsou naši lidé ve vedení Florea.cz a za co jsou odpovědní.

 

Kateřina Hemerle

CEO, zakladatelka Florea.cz
katerina.hemerle@florea.cz
Kateřina stála na začátku projektu Florea a je zakladatelkou a výkonnou ředitelkou společnosti. Je tím nejvýše postaveným člověkem u nás. Pokud máte potíže, které vám nikdo nevyřeší, tak Kateřina ano.
 

 Kateřina Hemerle CEO ve Florea.cz

 

Markéta Hemerlová

manžerka logistiky
marketa.hemerlova@florea.cz
Markéta má na starosti tlupu našich kurýrů, kteří lítají po celé ČR a doručují objednávky. Je odpovědná za výběr a zaškolení kurýrů, plánuje trasy. Kontroluje, že naše vozy jsou vychlazeny na požadovanou teplotu,pomáhá našim kurýrům při řešení dopravních komplikací. 

 Markéta Hemerlová

Monika Sladká

manažerka back office
administrativa@florea.cz
Faktury, doklady, platby, EET, prostě papíry, tedy všechno, co ostatní nesnáší má starosti Monika. Moniku je těžké ji vyhnat z práce, je schopná pracovat i o půlnoci a stále s úsměvem. Pokud potřebuje řešit doklady obraťte se na Moniku, vždy Vám vyjde vstříct.

 

Monika Sladká ve Florea.cz

 

Jiří Hemerle

CMO, zakladatel Florea.cz
jiri.hemerle@florea.cz
Jiří má prsty všude tam, kde narazíte na reklamu na náš e-shop. Vybírá a řídí externí spolupracovníky a určuje celkovou marketingovou strategii firmy. Pokud s námi chcete spolupracovat kontaktujte Jiřího.
 

Jiří Hemerle CMO ve Florea.cz

 

Alena Šindelářová

manažerka expedice
alena.sindelarova@florea.cz
Alenka řídí  celou expedici, kontroluje manažery svých týmů, které zpracovávají objednávky. Vybírají své spolupracovníky a dohlíží, abyste všichni dostali své květiny ve 100% stavu. U Alenky se můžete vždy spolehnout, že zakázky budou pokaždé zpracovány.

Alenka Šindelářová ve Florea.cz 

Alžběta Lavrikovová

manažerka floristiky
alzbeta.lavrikovova@florea.cz
Alžběta je odpovědná za oddělení floristiky Florea, které váže květiny a kytice na vaše přání. Bětka je člověk, který se postará, aby Vaše svatební květiny byly 100% a květina pro nevěstu byla tou vaší vysněnou kyticí, kterou použijete jednou za život.

 

Alžběta Lavrikovová ve Florea.cz

 

Hledáte možnost zaslání rychlé zprávy?

využijte náš kontaktní formulář a naše květinová podpora se Vám obratem ozve

napište nám

  

Kontaktujte nás

Nebudeme Vás zahlcovat každodenním spamem, jednou za čas Vám pošleme email s informacemi o novinkách nebo zajímavých akcích.

Nahoru

723 350 000

TOPlist