Rozvoz květin

Rozvoz květin chlazenými vozy i do poslední vesničky. Kyticeřezané růže a květiny doručujeme každý všední den ZDARMA nebo za 125 Kč. Květiny a kytice předávají vyškolení kurýři. Doručení objednávky můžete sledovat online

 

Doručíte květiny po celé ČR? Jezdíte i k nám?

Květiny doručujeme každý všední den po celé ČR. Do každého města i vesničky, doručujeme do škol, do firem, domů i do hotelů, kamkoliv budete potřebovat. Rozvoz květin probíhá od rána z našich dep v Plzni, Praze, Jihlavě. Brně a Prostějově.

Na Slovensku doručujeme každý pracovní den v Bratislavě a celém Bratislavském kraji.

mapa-1-rozvoz.jpg (61 KB)

Jaké vozy květiny rozváží? Neuvaří se v létě a nezmrznou v zimě? 

Květiny a kytice rozvážíme vlastní flotilou vozidel a vyškolenými kurýry. Automobily na rozvoz květin jsou termoizolované s klimatizovaným prostorem. Teplota je kontrolována díky GPS automaticky. Proto na doručené květiny od Florea máte záruku 48 hod.

rozvoz-kvetin.jpg (120 KB)

Kdo květiny doručí a nezkazí překvapení?

Naši kurýři jsou vyškoleni pro doručení a předání květin. Jsou slušní a příjemní v komunikaci, čistě oblečeni a samozřejmě jsou diskrétní. Kurýr kontaktuje obdarovaného několik minut před doručením a tak zachová moment překvapení. Po doručení Vás informuje Florea formou SMS. Při svátcích typu Valentýn, MDŽ či Den matek využíváme pro rozvoz květin i služby brigádníků, kteří rozváží vždy také v klimatizovaných vozech.

doruceni-kvetin.jpg (102 KB)

 

Kdy moje květiny doručíte? Můžu si vybrat čas?

Objednávky uzavřené do 17 hodiny doručujeme DRUHÝ DEN. Čas doručení Vám odešleme SMS zprávou po 18 hodině. Pokud Vám čas nevyhovuje pokuste se domluvit změnu s kurýrem. Jsme jednička na trhu a doručujeme denně stovky kytic, trasy plánuje počítač.  Pokud potřebujete květiny doručit v konkrétní čas, můžete využít zpoplatněnou službu "doručení na minutu přesně". V našem GPS systému můžete sledovat doručení on-line.

 

poloha-kuryra.jpg (381 KB)

Kolik zaplatím za doručení  květin? Je rozdíl po městě nebo na druhý konec republiky?

Květiny doručujeme ZDARMA při objednávce nad 1.500 Kč, nebo za 125 Kč. Je jedno jak daleko jedeme a jak velkou kytici doručíme. V ceně je přístup na sledování doručení zakázky, zákaznická podpora na telefonu po dobu doručení a informování formou SMS v okamžiku úspěšného předání květiny. 

cena-za-rozvoz-kvetin.jpg (73 KB)

Co když se mi doručená květina nebude líbit?

Čerstvost květin máte u nás zaručenu vždy. Máte možnost při objednání nechat si poslat fotografii kytice po uvázání, ale i tak se může stát, že se vám kytice nebude líbit, tak nám ji prostě hodíte na hlavu a my vám vrátíme celou částku včetně částky za dopravu. Chceme spokojené zákazníky, ne plné tabulky plánovaných obratů. Květiny na našem eshopu fotíme ve vlastním fotoateliéru a stejně tak videa, máte tedy jistotu, že to co si objednáte to dostanete, za to vám ručíme.

Doručování květin v období nákazy koronavirem?

Doručujeme i v tomto období, naši kurýři jsou v uzavřených prostorech vybaveni rouškou. Vozy jsou vybaveny desinfekcí. V případě Vašeho přání je možné květiny ponechat za dveřmi či u vchodu do domu tak, aby s obdarovaným či obdarovanou krýr nepřišel do kontaktu.

Rozvoz květin v době epidemie koronaviru

Doručení květin na minutu přesně?

Díky rozvozu květin vlastními vozy a kurýry, Vám dokážeme nabídnout prémiovou službu doručení kytice na minutu přesně. Koukněte na naše video, kde Vám vysvětlíme, jak to funguje.