Čerstvé květiny nakoupené dnes v Holandsku jsme právě vložili na náš eshop. Jejich cestu z Holandska můžete sledovat na mapě online.

Rozvoz květin

Rozvoz květin chlazenými vozy i do poslední vesničky. Kyticeřezané růže a květiny doručujeme každý všední den ZDARMA nebo za 125 Kč. Květiny a kytice předávají vyškolení kurýři. Doručení objednávky můžete sledovat online.

 

✔ Kam rozvážíte květiny a kytice? Jezdíte i k nám?

Květiny doručujeme každý všední den po celé ČR. Do každého města i vesničky, doručujeme do škol, do firem, domů i do hotelů, kamkoliv budete potřebovat. Rozvoz květin probíhá od rána z našich dep v Plzni, Praze, Jihlavě a Brně.

Doručení květin po celé ČR

✔ Kdy moje květiny doručíte? Můžu si vybrat čas?

Objednávky uzavřené do 17 hodiny doručujeme DRUHÝ DEN. Čas doručení Vám odešleme SMS zprávou po 18 hodině. Pokud Vám čas nevyhovuje pokuste se domluvit změnu s kurýrem.

Jsme jednička na trhu a doručujeme denně stovky kytic, trasy plánuje počítač, nejsme schopni Vám garantovat přesné časy. V našem GPS systému můžete sledovat doručení on-line.

Doručení květin online

Chci poslat kytici až za týden nebo déle, co s tím?

Na všechny květiny a kytice poskytujeme plnou ZÁRUKU proto musí být čerstvé. Objednat tedy můžete jen na dalších 5 dní. Pokud chcete poslat květiny pozdějí, počkejte si na čerstvé. Nakupujeme 3x týdně a vkládáme na eshop.

Čerstvé květiny se zárukou

Kolik zaplatím za doručení  květin? Je rozdíl po městě nebo na druhý konec republiky?

Květiny doručujeme ZDARMA při objednávce nad 1.500 Kč, nebo za 125 Kč. Je jedno jak daleko jedeme a jak velkou kytici doručíme. V ceně je informování  formou SMS v okamžiku úspěšného předání květiny.

Levný rozvoz květin po ČR 

 ✔ Kdo květiny doručí a proč? 

Květiny a kytice rozváží vyškolení kurýři našimi vozy s klimatizovaným prostorem, aby se květiny v létě neuvařily a v zimě nezmrzly. Kurýr kontaktuje obdarovaného několik minut před doručením a tak zachová moment překvapení. Po doručení Vás informuje. Při svátcích typu Valentýn, MDŽ či Den matek využíváme pro rozvoz květin i služby brigádníků, kteří rozváží vždy také v klimatizovaných vozech.

Rozvoz květin chlazenými vozy

Co když se mi doručená květina nebude líbit?

Všechny naše fotografie na eshopu jsou reálné a Vy máte možnost nechat si zaslat fotografii té Vaší květiny. Přesto pokud nebudete spokojeni s kyticí, tak nám ji prostě hodíte na hlavu a my Vám vrátíme peníze.

Doručení kvalitních kytice - předání

 

Kde rozvážíme čerstvé květiny?

Nebudeme Vás zahlcovat každodenním spamem, jednou za čas Vám pošleme email s informacemi o novinkách nebo zajímavých akcích.

Nahoru

723 350 000