Rozvoz květin

Rozvoz a doručení květin a kytic svěřte profesionálům. Jak je poznáte? Používají vlastní flotilu vozidel a depa po ČR. Vozy jsou uteplené, v létě chlazené a v zimě vytápěné. Umožní vám sledovat polohu vozidla a kurýři jsou školení na tyto emoční okamžiky. Na květiny poskytují záruku a mají otevřené hodnocení na internetu. Florea získala za své služby mnoho ocenění a právem ji patří první místo v doručování květin. V roce 2021 byla Florea za své služby zařazena mezi Českých 100 nejlepších firem.

Rozvoz květin a kytic chlazenými vozy i do poslední vesničky.

Kyticeřezané růže a květiny doručujeme každý všední den ZDARMA nebo za 145 Kč. Květiny a kytice předávají vyškolení kurýři. Doručení objednávky můžete díky GPS ve vozech sledovat online

V okamžiku, kdy kurýr doručí vaší květinu, vás informujeme SMS zprávou o předání. Jako jediná společnost v ČR doručující květiny jsme díky spolehlivosti a profesionálnímu přístupu kurýrů získaly Zlatý certifikát Ověřeno zákazníky a v soutěži Eshop roku 2021 jsme získali druhé místo v kategorii Kvalita. Na naše profesionální služby v doručování květin se můžete spolehnout.

 

Doručíte květiny po celé ČR? Jezdíte i k nám?

Květiny doručujeme každý všední den po celé ČR. Do každého města i vesničky, doručujeme do škol, do firem, domů i do hotelů, kamkoliv budete potřebovat. Rozvoz květin probíhá od rána z našich dep v Plzni, Praze, Jihlavě a Brně.

 

Kdo a čím květiny rozváží? Mohu doručení sledovat?

Květiny a kytice rozvážíme vlastní flotilou vozidel a vyškolenými kurýry. Automobily na rozvoz květin jsou termoizolované s klimatizovaným prostorem. Teplota je kontrolována díky GPS automaticky. Proto na doručené květiny od Florea máte záruku 48 hod. Doručení květin můžete sledovat online.

 

Co se stane, když kurýr nezastihne adresáta?

Pokud nezastihneme adresáta tam, kam jste nás s květinou poslali, vždy o tom budete vědět a pokaždé to vyřešíme. Pokusíme se doručit květiny tam, kde se momentálně adresát nalézá. Pokud to z jakéhokoliv důvodu nepůjde, domluvíme se s vámi, jako s objednavateli, vždy na doručení druhý den či na stornu objednávky a vrácení peněz.

 

Mohu poslat s květinou i přání nebo vzkaz? Bude doručen diskrétně? 

Ano pokud chcete poslat přání k narozeninám, svátku či jinému výročí, můžete si vybrat tisk na kartičku či stuhu. Váš text přání bude vždy uchován uvnitř kytice a přelepen tak, aby jej mohl číst jen ten, komu je přání či vzkaz určeno. Přání je vždy připraveno na nejlepším materiálu tak, aby nepůsobilo lacině (ted žádné vizitky či ručně psané kartičky) Pokud hledáte inspiraci pro vaše přání můžete použít naši aplikaci.

Doručení květin s přáním kurýrem

Kdo květiny doručí a nezkazí překvapení?

Naši kurýři jsou vyškoleni pro doručení a předání květin. Jsou slušní a příjemní v komunikaci, čistě oblečeni a samozřejmě jsou diskrétní. Kurýr kontaktuje obdarovaného několik minut před doručením a tak zachová moment překvapení. Po doručení Vás informuje Florea formou SMS. Při svátcích typu Valentýn, MDŽ či Den matek využíváme pro rozvoz květin i služby brigádníků, kteří rozváží vždy také v klimatizovaných vozech.

Doručení květin

 

Kdy moje květiny doručíte? Můžu si vybrat čas?

Objednávky uzavřené do 17 hodiny doručujeme DRUHÝ DEN. Čas doručení Vám odešleme SMS zprávou po 18 hodině. Pokud Vám čas nevyhovuje pokuste se domluvit změnu s kurýrem. Jsme jednička na trhu a doručujeme denně stovky kytic, trasy plánuje počítač.  Pokud potřebujete květiny doručit v konkrétní čas, můžete využít zpoplatněnou službu "doručení na minutu přesně". V našem GPS systému můžete sledovat doručení on-line.

 

Sledujte doručení květin online

Kolik zaplatím za doručení  květin? Je rozdíl po městě nebo na druhý konec republiky?

Květiny doručujeme ZDARMA při objednávce nad 1 800 Kč, nebo za 145 Kč. Je jedno jak daleko jedeme a jak velkou kytici doručíme. V ceně je přístup na sledování doručení zakázky, zákaznická podpora na telefonu po dobu doručení a informování formou SMS v okamžiku úspěšného předání květiny. 

Cena za rozvoz květin

Co když se mi doručená květina nebude líbit?

Čerstvost květin máte u nás zaručenu vždy. Máte možnost při objednání nechat si poslat fotografii kytice po uvázání, ale i tak se může stát, že se vám kytice nebude líbit, tak nám ji prostě hodíte na hlavu a my vám vrátíme celou částku včetně částky za dopravu. Chceme spokojené zákazníky, ne plné tabulky plánovaných obratů. Květiny na našem eshopu fotíme ve vlastním fotoateliéru a stejně tak videa, máte tedy jistotu, že to co si objednáte to dostanete, za to vám ručíme.

Doručování květin v období nákazy koronavirem?

Doručujeme i v tomto období, naši kurýři jsou v uzavřených prostorech vybaveni rouškou. Vozy jsou vybaveny desinfekcí. V případě Vašeho přání je možné tzv. bezkontaktní doručení květin a kytici ponechat za dveřmi či u vchodu do domu tak, aby s obdarovaným či obdarovanou krýr nepřišel do kontaktu.

 

Doručení květin na minutu přesně?

Díky rozvozu květin vlastními vozy a kurýry, Vám dokážeme nabídnout prémiovou službu doručení kytice na minutu přesně. Koukněte na naše video, kde Vám vysvětlíme, jak to funguje.

Proč jsou naše kytice tak dlouho čerstvé

Rozvoz květin po celé ČR do 90min. zkrátka neděláme. Ptáte se proč? Nikdy neposíláme vaše objednávky tam, kde je chcete doručit. Vždy všechny květiny vážeme v našem chladícím boxu a doručujeme je chladícími vozy z Holandska i po ČR. Za naše kytice neseme vždy 100% odpovědnost. Jsou čerstvé a proto vám vydrží tak dlouho ve váze.

 

V souvislosti s rozvozem a doručování květin by vás také mohlo zajímat:

Rozvoz květin na Valentýna

Rozvoz růží: na co si dát pozor a na co se zaměřit

Rozvoz květin: 900 km je jen začátek

Video rozvoz květin z Holandska až přímo k vám domů