Rozvoz květin

Rozvoz květin a kytic po celé České republice chlazenými vozy do druhého dne.

Vyzkoušejte s námi stále oblíbenější zasílání květin a  objevte kouzlo nakupování květin online

 Jako jediné internetové květinářství v ČR realizujeme rozvoz květin vlastními chlazenými vozy i do té nejmenší vesničky. Řezané růže a další řezané květiny doručujeme každý všední den ZDARMA nebo za 95 Kč a do druhého dne. Objednané květiny a kytice předávají naši vyškolení kurýři. Pohyb Vaší objednávky můžete díky GPS v průběhu rozvozu sledovat online.
 

Kam květiny doručujeme? Všude.

Zasílání květin je s Florea.cz možné kdekoliv v ČR. Takže se postaráme nejen o rozvoz květin a kytic v Praze a dalších velkých městech, ALE hlavně květiny rozvážíme do každého města a vesničky v ČR až domů. S námi můžete poslat růže nebo jiné květiny klidně i na druhý konec republiky.

Jaká je cena za doručení květin? 95 Kč nebo ZDARMA.

Poslat květiny nebo kytici s námi můžete za 95 Kč nebo ZDARMA (min. objednávka 1 200 Kč). Cena za doručení květin je jednotná pro všechna města.

Rozvoz kytic po celé ČRRozvoz květin v krabičceRozvoz kytic 100 růžíRozvoz modrých a barvených růžíDovezeme Vám i levné růže od 12 Kč

Kdy květiny doručíme? Zítra u Vás.

Pokud na Florea.cz objednáte květiny do 18. hodiny, už zítra budou na 100 % u Vás. Dovoz květin probíhá každý všední den mezi 8. až 20. hodinou. Doručování květin můžete v den rozvozu sledovat online. Svou objednávku květin tak budete mít plně pod kontrolou.

Čerstvé květiny nakupujeme přímo v Holandsku, online nebo osobně na květinové burze. Nejen rozvoz růží a dalších květin, ale i jejich přepravu z Holandska do ČR můžete, díky GPS systémech v autech, sledovat v přímém přenosu.

Potřebujete poslat květiny v pozdějším termínu, než Vám nabízí systém? Počkejte si na čerstvé.

Objednávka květin dopředu je časově limitována. Náš systém Vám nabízí pouze 4 možné termíny doručení. Je to z důvodu garance čerstvosti. Nemůžete objednávat 14 dní dopředu, protože Vámi objednané květiny by celou tu dobu ležely u nás ve skladu. Objednávejte jen pár dní předem, abyste dostali opravdu čerstvé květiny.

A co rozvoz květin o víkendu? Zatím ne.

Květiny doručujeme jen v pracovní dny, o víkendech odpočíváme. Protože jsou ale naše květiny opravdu čerstvé, květy jsou uzavřené. Proto se stejně vyplatí objednat květiny dříve a před předáním nechat květy nakvést.

V kolik hodin květiny doručíme? Přesný čas Vám odešleme v SMS.

O čase doručení vás budeme informovat den den před doručením v 19. hodin formou SMS.

Kdo květiny rozváží? My sami.

Žádné taxi nebo doručovací služba. Na to jsou naše květiny příliš křehká a důležitá zásilka ♥

Květiny rozvážíme našimi vozy, které jsou v létě chlazené a v zimě vytápěné. Vnitřek každého vozu je uzpůsobený tak, aby měly květiny během doručování ty nejlepší podmínky a dorazily k Vám naprosto zdravé.

Kdo květiny jako dárek předá? Naši kurýři.

Květiny i se vzkazem předají naši vyškolení lidé.

Denně předávají stovky květin se vzkazy a dokáží být diskrétní a profesionální.

Květiny předávají ve formě kytice či svazku. Květiny na přání dárkově zabalíme a předáme se vzkazem, který můžete napsat do kolonky v objednávce. Obě možnosti jsou samozřejmě vždy ZDARMA.

Co když se mi květiny nelíbí? Tak nám je hodíte na hlavu.

Nelíbí se Vám květiny, barva neodpovídá nebo jste očekávali větší kvalitu? Pokud nejste spokojeni s objednanými květinami, jednoduše je nemusíte převzít.

Kurýr Vám buď na místě vrátí platbu za květiny nebo Vám peníze odešleme na účet (při platbě kartou). 

Jak o květiny pečovat? Důsledně a s láskou.

Péče o řezané květiny by se neměla podceňovat. Jak o řezané květiny pečovat se dozvíte na kartičce s návodem, kterou od nás spolu s květinami dostanete. Pokud chcete vědět více, pročtěte si pár rád odborníků. Pokud se nás budete chtít na cokoliv zeptat, obraťte se na naše operátorky. Jsou tu pro Vás a rády Vám pomohou.

Kde rozvážíme čerstvé květiny?

Nebudeme Vás zahlcovat každodenním spamem, jednou za čas Vám pošleme email s informacemi o novinkách nebo zajímavých akcích.

Nahoru

723 350 000

TOPlist