Reklamační podmínky

Jak je to s reklamacemi květin?

Nikdy se k vám neotočíme zády, reklamace vždy vyřešíme. Zákon hovoří o 24 hodinách, my vám reklamaci uznáme i po dvou dnech.

Co mám udělat, když mé květiny uvadnou?

Ihned nás kontaktovat, telefonem, emailem, přes chat a přesně nám popsat, co se stalo. Když pošlete fotku květiny, bude to ideální.

Jak moji reklamaci posoudíte?

Máme to snadnější než většina prodejců květin. Provozujeme společně s naším e-shopem Florea také velkoobchod a dovážíme tisíce květin. Pokud zjistíme, že dodávka byla špatná, či druh květin, který jste dostali byl problematický i u jiných zákazníků, vaši reklamaci okamžitě uznáme.

Proč je to jiné než u ostatního zboží?

Ze zákona je záruka na vše 24 měsíců, nicméně u řezaných květin nesmírně záleží na následné péči a dodržení některých zásad, jako je množství a kvalita vody atd.

Kde jsou tedy jasné reklamační podmínky?

Právě jste si je přečetli. Nečekejte od nás dlouhý text plný drobného písma, který má za účel, abyste něco přehlédli a my vám reklamaci neuznali. My hrajeme fér, pro nás je důležitý spokojený zákazník.

Jak často vám zákazníci reklamují květiny?

Minimálně a nestrkáme hlavu do písku, naši zákazníci nás mohou veřejně hodnotit např. na Heureka.cz či na Facebookové stránce či na Zboži.cz. Zakládáme si na tom, že naše květiny jsou čerstvé a vydrží vám výrazně déle.