4 dokonalé rudé růže k Valentýnu

Ferrari, rubín, valentýnka a hollywoodská hvězda. Vybrali jsme pro vás čtyři rudé  růže, díky kterým letos na Valentýna zazáříte.

 

Darovat rudé růže na svátek sv. Valentýna se může zdát jako klišé, ale rudé růže podle květomluvy prostě patří mezi spolehlivé poslíčky vyznání lásky. Na eshopu Florea.cz najdete široký výběr rudých a červených růží. Od luxusních metrových růží s květem velkým jako hrníček na cappuccino, přes růže barvy diamantu, až po drobné kvítky trsových růží.

Vybrali jsme pro vás rudé růže, kterými na den sv. Valentýna zabodujete a přesvědčíte svou milou, že právě vy jste ten pravý. Takové, které jsou důkazem stylu a vkusu. Nelamte si hlavu, kolik růží k Valentýnu poslat. Jestli sudý, nebo lichý počet, to je jen zastaralá pověra. Obecně platí čím víc, tím líp.

Rudá růže Testarossa

Ferrari mezi růžemi, které voní výjimečností. Mají květy tak bohaté, že je obejmete oběma dlaněmi. Vypadají, jako by je příroda oblékla do rudého sametu. Růže Testarossa ale nejsou snadno k mání. Pěstuje je pouze jediný pěstitel na světě, a to v omezeném množství. 

Růže TestarossaRůže Testarossa

Červená růže Rhodos

Prémiové červené růže se zvlněnými okvětními plátky mají mohutný pevný květ a nejvíc jim to sluší pokupě ve velkolepých kyticích. Ve světě floristiky jsou růže Rhodos považovány za jedny z těch nejatraktivnějších a nejvyhledávanějších růží na svátek sv. Valentýna.

Red Eagle

Červenější růže už být nemůže. Pro svojí výraznou rubínovou barvu hrají růže Red Eagle první ligu mezi růžemi. Takový klenot dokáže vypěstovat pouze jeden pěstitel na světě - Ared Roses.

Freedom

Víte, která rudá růže je nejčastěji obsazovaná v romantických hollywoodských filmech? Je to růže Freedom. Fotogenická, elegantní a smyslná. Oblečená v sametovém kabátu a s omamnou vůní. Hotová romantika.