Články - Představujeme produkty

Bezpečný rozvoz květin - nová opatření

Online objednávky a doručování květin stále funguje, ale za přísnějších podmínek. S veškerou zodpovědností k vám i k našim zaměstnancům jsme přijali nová opatření.

Více info

Valentýn 2020 - jaký vzkaz poslat s kyticí?

Poslat květinu na Valentýna je snadné, ale vymyslet ten správný vzkaz už je složitější. Růže časem odkvete, ale kartičku s Vašimi milými slovy si jistě ráda schová. Nechte se inspirovat.

Více info

Red Eagle - červená růže od jediného pěstitele na světě

Červené růže jsou naprostou klasikou, ale nejsou jedna jako druhá. Když přijde řeč na špičkové červené růže, pak se růže Red Eagle umisťují na pomyslných vítězných příčkách.

Více info

Jak se dnes pěstují tulipány v Holandsku?

Proč v době moderních technologií existují ještě pěstitelé, kteří sází i sklízí své tulipány ručně? Je lepší pěstovat tulipány venku nebo ve skleníku? A jaké barvy jsou populární?

Více info

Proč se slunečnice otáčí za sluncem?

Pozorovali jste někdy, jak se slunečnice otáčí za sluncem? Podívejte se na našem blogu, proč to slunečnice dělají a jaký to má význam.

Více info

Prémiové květiny aneb úžasné metrové růže

Nekonečně dlouhý stonek. Svůdně plný květ. Královny mezi růžemi, prémiové květiny se stonkem dlouhým sto centimetrů. Výjimečné, křehké, luxusní. Ve Florea.cz nabízíme prémiové květy růží Avalanche, Red Naomi a Ever Red.

Více info

MDŽ

Hledáte dárek k MDŽ? Zvolte jednu z 5 kytic, které vládnou všem

Více info

Rozvoz květin na Valentýna

K Valentýnu patří rozhodně květina s valentýnským přáním, a pokud ji doručuje kurýr, je překvapení zaručené.

Více info