Jak se omlouvá pravý gentleman? Vždy s květinou

Že muž někdy něco provede s tím počítá každá žena. S čím by měl zase počítat každý muž je fakt, že by se měl umět omluvit a polepšit se. Jak se omluvit ženě jako pravý gentleman s tím vám rádi poradíme. Květina je samozřejmost.

Teď ale kterou květinu?

Květomluva má pro omluvu hned několik květin, které by se vám mohly hodit.

Mezi ty základní patří bílé a krémové růže, které říkají: Pokud jsem ti ublížil, hluboce se omlouvám.

Počet růží do kytice je záleží už jen na vás - a také na tom jak moc se žena zlobí a na vašich finančních možnostech. Pokud vás žena zbytečně podezřívá z nevěry, přimíchejte do kytice bílých růží pár růžových.

Ty zase říkají: Jsem oddaný jen Tobě a žádné jiné. Nebo růží modrých, které jsou symbolem zbytečného žárlení mezi partnery.

A když ne růže?

Jsou-li pro vás růže kýč nebo je nemá žena ráda, vaše možnosti tím nekončí. Květin, které říkají promiň, je hodně. Kytice pivoněk je vhodná pro ty, kteří se chtějí omluvit za své chování.

Kytice slunečnic pak pro ty, kteří si uvědomují, jak vzácné pouto svým chováním zpřetrhali. Kytice tulipánů říká: Bez Tebe se cítím osaměle. Odpusť mi. Anebo můžete poslat chryzantémy. Ty bílé říkají: Cokoliv Ti říkám je čistá pravda.

Jak se omluvit, když už máte vybrané květiny


Nejlepší způsob jak se omluvit, a ze kterého dýchá největší upřímnost, je osobní omluva s květinou v ruce.

Někdy ale zkrátka osobní omluva není možná, třeba když nás dotyčná/ý nechce vidět nebo bydlí daleko. Pak už zbývá jen poslat kytici s omluvným vzkazem.

Ale ani to není vůbec špatný způsob jak se omluvit. Pokud jí pošlete květiny do práce, bude vaše gentlemanské gesto všem na očích, což dokazuje, že přijímáte svou chybu jako chlap a veřejně se k ní přiznáte ;)