Online květinářství - kvalitní květiny | Florea

Spolehlivé internetové květinářství, které vám přiveze květiny až do domu.

✅ Vyberte si květiny přímo od pěstitelů z Holandska a celého světa za nejlepší ceny.

✅ Užijte si 100% kvalitu, ověřenou titulem finalista Eshop roku 2020, 2021 a 2022 v kategorii Kvalita.

✅ Vaše květiny doručujeme vlastními chlazenými vozy, takže dorazí v perfektním stavu.

✅ Sledujte svou objednávku díky našemu online GPS sledování.

✅ Nabízíme záruku 72 hodin na všechny online kytice a květiny.

✅ Naše zákaznická podpora je tu pro vás 7 dní v týdnu až do 21 hodin večer.

Nečekejte a objevte svět čerstvých květin a kytic online s námi! 🌹🛒

Květinářství a vazba kytice

 

Objevte s námi kouzlo nakupování květin online

Pestrá nabídka řezaných růží a dalších nádherných květin na Vás čeká v internetovém květinářství Florea.cz. Ceny řezaných růží startují na 16 Kč/ks, ale vybrat si můžete také z pestré škály karafiátů, chryzantém, tulipánů a dalších sezónních květin.

Nákup květin online ulehčí nejen vaší peněžence. Ušetříte také spoustu času - zbavíte se front v květinářství a nemusíte ani hledět na otevírací dobu. Nakupovat květiny zkrátka můžete kdykoliv se vám to hodí. Z pohodlí domova, na dovolené nebo při cestě do práce.

Vyberte si čerstvé a profesionálně uvázané kytice

Předání květin je pro nás spojeno s radostí a překvapením. Proto nám velmi záleží na tom, aby se nám to pokaždé povedlo. Krásně a profesionálně naaranžovaná a uvázaná kytice je základ. My pro vás ale chceme víc.

U každé objednávky květin máte možnost nechat si květiny dárkově zabalit a připojit tištěný osobní vzkaz pro obdarovaného. Automaticky od nás získáváte výživu pro řezané květiny a malý návod na péči o vaši kytici.

kytice-online-kvetinarstvi.jpg (434 KB)

Rozvoz květin v režii našeho květinářství

Čerstvost květin je pro nás na prvním místě. Velmi si na ní zakládáme a proto jsme si dopravu květin z Holandska do ČR a odtud k vám domů vzali pod svá křídla. Naše auta jsou speciálně upravena pro doručování květin na delší vzdálenosti. Proto vám nabízíme garanci čerstvosti a 48 hodinovou záruku na všechny naše květiny.

Den před doručením vám zašleme SMS zprávu, kde se dozvíte orientační čas doručení a kontakt na kurýra. V den doručení můžete na stránkách našeho květinářství sledovat pohyb kurýra.

Neděláme rozdíly mezi Prahou a Ostravou. Cena za rozvoz květin je 145 Kč a je jednotná pro všechna města a vesničky v České republice. Pokud u nás nakoupíte květiny v minimální hodnotě 1 800 Kč, dopravné neplatíte.

Telefonická i online podpora 7 dní v týdnu

S nakupováním květin online neztrácíte žádné výhody. Stejně jako v kterémkoliv květinářství se i s námi můžete poradit. Pomůžeme vám jak s výběrem, tak objednávkou či reklamací květin a rádi vyhovíme i specifickým požadavkům jako jsou svatební nebo smuteční kytice.

Kontakty na květinářství online