Květiny na pohřeb

Připravíme Vám květinu na rakev, výzdobu obřadní místnosti, květiny před rakev nebo na položení. Nepoužíváme "vazbové" květiny, pro Vaše rozloučení s milovaným člověkem používáme pouze čerstvé kvalitní květiny.

Navrhneme Vám smuteční vazbu podle Vašeho zadání. Nemyslíme si, že by na pohřeb měly být používané tzv. "vazbové květiny". Často se váží na pohřeb květiny druhé jakosti, nakvetlé či na konci životního cyklu. U nás máte garanci čerstvých květin.

 

zakázková floristika ne-čt 9-16 hod.

723 350 000

✔ Květina na rakev

Smuteční květina na rakev může zakrývat celé víko rakve, nebo je umístěná v čele, je vyšší a přepadá z čela rakve. Podle místa konání obřadu a pozice smutečních hostů Vám poradíme nejvhodnější typ.

Květina na rakev

 

 ✔ Květiny na položení

Smuteční kytice se stuhou podle Vašeho zadání na položení . Velikost i složení kytice Vám navrhneme podle Vašich představ. Na položení je možné i vypíchat dekoraci do smutečního držáku.

Smuteční kytice na položení 

 

 ✔ Výzdoba smuteční tabule

Navrhneme Vám decentní výzdobu smuteční tabule. Obvyklá barva je temně rudá, bílá nebo v poslední době oblíbené černé růže.                        Vše opět z čerstvých květin z Holandska.                                                                                                                              Smuteční výzdoba na stůl 

 

Květiny nebo věnce před rakev

Květiny vypíchané do košů nebo květinové věnce. Vše laděné do stejných barev a květin použitých na kytici na rakev. Pokud jsou u rakve svícny, ozdobíme je převislou smuteční dekorací.                                

Pohřební věnec na rakev 

 

✔ Výzdoba obřadní místnosti

Připravíme Vám kompletní výzdobu obřadní místnosti. V případě, že nebudete chtít využít pevnou výzdobu, jejích kvalita a složení často neodpovídá estetickým požadavkům.

Smuteční výzdoba obřadní místnosti 

 

 ✔ Květinová dekorace fotografie

Pokud máte u rakve vystavenu fotografii, vytvoříme Vám květinovou dekoraci na roh rámu nebo květinami orámujeme celou fotografii. Fotografii i s květinami lze poté přesunout ke smuteční tabuli.

Květina na fotografii k rakvy