Jak vyznat lásku

Jak vyznat lásku

Lásku lze vyjádřit tisíci způsoby, ale za ten nejromantičtější je stále považování darování květin. Nejčastěji jsou to červené růže, které symbolizují hluboký cit a vášeň. Pokud se rozhodnete vyznat lásku jinou květinou, dejte si pozor na květomluvu, které některé ženy přikládají velkou důležitost. 

Jak vyznat lásku květinou

Tedy téměř vždy to funguje. Je zapotřebí dát si pozor na květomluvu, která bývá pro zvědavé obdarované častým vodítkem. Ženy rády zkoumají, co muž darovanými květinami zamýšlel, pitvají barvu růží i květomluvu, a dokonce i počet květin v kytici. Hlavně pokud ke květinám nedostaly vzkaz a neví, jak si vaše gesto vyložit. Jenže ne každý muž je odborník přes květiny a jejich význam. Co s tím?

Jak vyznat lásku ženě či kamarádce

Pokud je vám řeč květin cizí, červenými růžemi nemůžete nic zkazit. Červené růže jsou univerzálním vyznáním lásky v mnoha jazycích. Zkrátka už nějaký ten pátek mají pověst květiny zamilovaných a není šance, že by vaše láska pochopila kytici červených růží jinak, i kdyby mluvila jinou řečí než vy.

Jestliže chcete mít jistotu, že obdarovaná vaše gesto správně pochopí, napište jí zamilovaný vzkaz, který se ke květinám často přikládá. A co když chcete vyznat lásku kamarádce? I na to je květomluva připravena. Oranžové růže jsou symbolem pomyslného mostu mezi přátelstvím (žluté růže) a láskou (červené růže).

Vyznat lásku lze nejen květinou

Vzkaz z lásky by měl doprovázet snad každou kytici, ale není to povinnost. Nemusíte být Shakespearem, abyste uměli vyjádřit lásku na papír. Vždyť i obyčejné "miluji Tě" umí zázraky. A proč těm pár slovům ke květinám věnovat pozornost? Zatímco květiny jednou uvadnou, tedy pokud si je neusuší na památku, váš zamilovaný vzkaz jí zůstane už napořád. Navíc takovým vzkazem posílíte, resp. zdůrazníte, že to myslíte vážně.

Vyznat lásku z očí do očí nebo na dálku?

Květiny do kytice z lásky už máte vybrané a zamilovaný vzkaz v hlavě? Zbývá vymyslet jak vaše vyznání lásky předat. Pokud se bojíte vyznat lásku z očí do očí, nejste v tom sám. Takových mužů je mnoho a je to pochopitelné. Co když vás odmítne? Co když vám květiny hodí na hlavu? Jestliže píšeme právě o vás, řešení je nasnadě. Pošlete květiny kurýrem a počkejte si, jaké odpovědi se vám dostane.

Tento způsob jak vyznat lásku je sice na vzestupu a má své důvody, jenže... Pokud květiny zafungují, tak se připravíte o ten kouzelný moment, kdy se jí rozzáří oči. Co když bude mít radost? Co když by vám nejraději padla kolem krku s úsměvem od ucha k uchu? Možná by stálo za to u toho být. Vyznat lásku je na jednu stranu velká výzva, na druhou stranu konečně zjistíte, jak na tom jste. Držíme palce!