Platební způsoby

Pro úhradu vašich objednávek můžete využít mnoho platebních způsobů. Všechny jsou bezpečné a ověřené. Většinu platebních metod poskytujema ZDARMA

Google Pay

Google Pay platební způsob

Google Pay je rychlý a snadný způsob placení na milionech míst – na webu, v obchodech a na dalších místech. V jediné službě nabízí vše, co u pokladny potřebujete, a vaše platební údaje jsou přitom v bezpečí. Svůj účet navíc můžete spravovat kdekoli – na webu nebo v aplikaci.(https://pay.google.com/intl/cs_cz/about )

Aplikaci si můžete stáhnout zde: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.google.android.apps.walletnfcrel&pli=1

Platba Google pay je ZDARMA

Platbou kartou on-line

GoPay platební brána

Platba online se připíše hned a my můžeme vaší objednávku  začít připravovat. Nejpohodlnější a nejrychlejší platba přes zabezpečenou platební bránu GoPay. (https://www.gopay.com/cs/)

Platba kartou online je ZDARMA

 

Online platebním tlačítkem

Platební tlačítka online

Jedná se o převod na účet online. Takže peníze, které uhradíte, se okamžitě připíšou na náš účet. Po zvolení platební metody online platebním tlačítkem, budete přesměrováni na platební bránu, kde si vyberete svou banku. V ten okamžik se vám zobrazí  již vyplněný transakční formulář, na který jste zvyklí z vašeho internetového bankovnictví. Platbu potvrdíte obvyklým způsobem a pokud jste vše stihli do 17 hodin, další pracovní den se můžete těšit na své květiny.

Platba tlačítkem online je ZDARMA

 

PayPal

Pay Pal platební způsob

Anonymní, bezpečná a rychlá platba téměř jako platební kartou online. Peníze za vaši objednávku se nám připíší na účet ještě ten den a další pracovní den posíláme květiny na cestu k vám. (https://www.paypal.com/cz/home)

Platba PayPal online je ZDARMA

 

Odložená platba Twisto

Twisto platební způsop

Nemáte zrovna dostatek prostředků a narozeniny nebo svátek nepočkají? Našli jste slevy na našem eshopu a je před výplatou? Jednoduše uhraďte svou objednávku v aplikaci Twisto. (https://www.twisto.cz/ )

Platba Twisto online je ZDARMA

 

Při převzetí v hotovosti

Platba hotově

Při osobním převzetí, ale také u kurýrů můžete platit v hotovosti.

Platba v hotovosti je ZDARMA

 

Převodem na účet

Bankovni převod

Posíláte květiny jako dárek? Pokud je potřebujete doručit následující den, je nutné zaplatit kartou. Při platbě převodem můžeme začít připravovat vaší objednávku až po připsání platby na náš účet. To může trvat i o několik dní více, než když uhradíte kartou.Variabilní symbol je číslo vaší objednávky.

Cena za platbu převodem je 15 Kč