Články

Zamilovaná vánoční přání

Řetězové textovky a blikající e-maily už nikoho ze židle nezvednou. Vánoce mají být o upřímných vztazích, lásce a tradicích. Pošlete ručně psané přání poštou, nebo ho přidejte našemu kurýrovi ke kytici. Taková přání doručujeme opravdu rádi.

Více info

Vánoční básničky pro vaši inspiraci

Hledáte vánoční básničky, kterými potěšíte vaše blízké? Máme pro vás výběr vánočních veršů.

Více info

Vánoční dárek na poslední chvíli

Hledáte vánoční dárek na poslední chvíli s garancí doručení? Pak zvolte květiny nebo květinové krabičky s vánočním přáním z Florea. Rozvážíme i 23. prosince a své doručení můžete díky GPS sledovat online.

Více info

15 vyznání lásky poslaných s květinou

Poslat květinu s vyznáním lásky, to je jako z romantického filmu. Aby byl film úspěšný musí mít dobrý scénář, stejně tak vaše vyznání lásky musí být originální, osobní, sladké, prostě nejlepší, které umíte napsat.

Více info

9 nej novoročních přání a PF 2022

Pošlete svoje originální přání k Novému roku 2022 a inspirujte se texty 9 nejlepších novoročních přání

Více info

Krátká vánoční přání 2021

Hledáte správný text vánočního přání? Nalaďte se na vánoční vlnu v našem výběru krátkých přání k Vánocům 2021.

Více info

Kdy poslat Vánoční přání

Nejpozději by vaše přání k Vánocům mělo dorazit 23.prosince. Kdy a jak jej poslat? Odpověď se liší podle toho, komu je přání určeno a způsob jakým jej posíláte.

Více info

11 nejkrásnějších přání k svátku

Inspirujte se přáním k svátku, které oslavence potěší a je osobní. Svátek je skvělá příležitost jak překvapit někoho kyticí s vaším originálním přáním.

Více info

Eustoma Botanic Pink - kráska, kterou si zamilujete

Překrásná květina, která získala v roce 2018 získal ocenění Dutch Tulip Awards. Pojďme se na ní společně podívat zblízka

Více info

Květinová burza Aalsmeer v číslech a faktech

To, že se v Aalsmeeru koná největší světová květinová aukce, je všeobecně známá. Návštěva květinové aukce sice znamená brzké vstávání, ale zaručuje jedinečný zážitek v úplně jiném světě

Více info

Vyhněte se trapasu aneb počet květin ke kulatým narozeninám

Jak je to vlastně s počtem květin? Smíte dát ke kulatému výročím nebo narozeninám sudý počet? Poradíme. Odborník na společenské chování, Ladislav Špaček, vysvětluje, čím se řídit, abyste se vyhnuli trapasu.

Více info

Srdcová záležitost aneb kytice pro zamilované

Tahle novinka je doslova srdcová záležitost. Nápad na kytici ve tvaru srdce se přitom nemohl zrodit nikde jinde, než v zemi lásky – ve Francii. Tamější vyhlášená floristická firma vymyslela, jak svázat kytici do tvaru srdce. I po usušení!

Více info