Články

Které růže vydrží ze všech nejdéle?

Tak tuto otázku dostáváme na zákaznické podpoře často. A není divu – když už kupujete kytici, měla by dělat radost co nejdéle. Proto vám představujeme 9 růží, které při správné péči zůstanou krásné i déle než 14 dní.

Více info

Doručení květin máme pod kontrolou my i vy

Kytice není taška s nákupem a její předání prostě nemůže probíhat „jen tak“. Právě proto věnujeme velkou péči nejen výběru našich květin, ale i našich kurýrů. O času doručení i cestě kurýra máte vždy perfektní přehled.

Více info

Růže nejsou banány – cestou z Afriky nedozrají

Už nejednou se nás zákazníci ptali, jestli naše růže dozrávají po cestě od pěstitele. „Dělá se to tak přece třeba s banány…“ Řezané květiny ale do zásoby objednat nejde. Jediný recept na čerstvost je péče, kterou věnujeme nákupu.

Více info

Foto kytice po uvázání na e-mail – aby vše vyšlo na jedničku

Právě jste – přítelkyni, manželce, mamince, kamarádce nebo kolegyni – u nás objednali vysněnou kytici. Kromě těšení vám ale v hlavě naskakují různé otázky.

Více info

Jak vybíráme růže na burze květin?

Voňavý, ale náročný byznys. A my v něm umíme chodit, abychom pro vás získali ty nejlepší růže za skvělou cenu. Nahlédněte do zákulisí květinové burzy.

Více info

Valentýn 2021: Kdy je čas objednat kytici

Letošní svátek zamilovaných vychází na neděli. Obíhat květinářství 14. 2. ale není ta nejlepší cesta, jak dostat čerstvou a voňavou kytici za rozumné peníze. Florea.cz za vás zajistí tohle všechno, a ještě vám ji spolehlivý kurýr přiveze kamkoliv.

Více info

Valentýn: Řekněte to květinou: nestojím už o jinou!

Na Valentýna platí dvojnásob náš slogan: řekněte to květinou. Kdyby vám krásou vaší milované došla slova, můžete si vypůjčit něco od nás. Krásnými verši nikdy nic nepokazíte, ať už posíláte květinu tajné lásce, přítelkyni nebo manželce.

Více info

Řezané růže z Florea.cz vydrží čerstvé i 3 týdny. Čím to?

„Maminka byla nadšená, růže ji ve váze vydržela tři týdny.“ Často nám v souvislosti s takovou potěšující recenzí chodí i dotaz, čím růže napouštíme. Odpověď? Ničím. Jen se k vám dostala čerstvá květina a vy jste ji poskytli perfektní péči.

Více info

Čerstvé květiny Florea - nejkratší cestou od pěstitele až do vázy

Právě jste odklikli objednávku kytice růží. Jen co opadne ranní rosa, zahradník na květinové plantáži vybírá ty nejkrásnější květy. Pečlivě ustřihne růže na dlouhých stoncích. Opatrně je zabalí a předá do chladícího vozu Florea.

Více info

Kvalitní růže vydrží. Výběru proto věnujeme mimořádnou pozornost.

Ve Florea.cz nakupujeme růže na holandské květinové burze, nebo přímo u pěstitelů. V obou případech je naším hlavním cílem, aby květiny dorazily čerstvé a vydržely co nejdéle. Sledujeme proto i počasí v produkční oblasti a zkracujeme dobu převozu.

Více info

Doručení květin na minutu přesně aneb když načasování hraje roli

Nezastaví nás dopravní zácpa, nehoda, ani apokalypsa. Florea.cz doručí kytici na minutu přesně.

Více info

Dušičky 2020

aneb jaké květiny a kolik se hodí na Den zesnulých?

Více info