Články

97 % spokojených zákazníků! Ověřeno na Heureka.cz

Kdo se bojí, nesmí na Heuréku. My si ale za naší službou stojíme, proto také vybízíme zákazníky ke zpětnému hodnocení a recenzím. A to nám nyní přineslo Zlatý certifikát.

Více info

Užijte si barvy a vůně jarních květin

Pusťte k sobě domů posly jara. I když je venku nevlídno, tulipány, narcisy, hyacinty a pryskyřníky naplní váš domov barvami a vůní. Při správné péči vám budou dělat radost klidně i dva týdny.

Více info

Nepropásněte Den matek! Kdy se slaví a jaké dárky jsou vhodné?

Každou maminku zamrzí, když se na ní v její den zapomene. Jenže jak to má člověk udržet v hlavě, když se datum Svátku matek každoročně mění? V roce 2021 vychází Den matek na 9. května. Takže datum už znáte. A jakou kytici a dárek pořídit taky víte?

Více info

Kytice na přání podle fotky z Facebooku či Instagramu

Tolik krásy na jednom místě, až oči přecházejí. Ne, nemluvíme o světové soutěži krásy, ale o našem Facebooku a Instagramu, kde pro inspiraci sdílíme fotky nově uvázaných kytic, které hrají 1000 barvami, až se srdce chvěje.

Více info

Vydrží růže v poupátku déle? Aneb jaké květy při nákupu vybrat

Možná už se vám to stalo taky. Stojíte v květinářství, prohlížíte si růže a váháte, kterou vybrat. Do oka vám padnou krásně rozvité květy, ale hlavou vám hned proběhne „Ty už jsou rozkvetlé moc, ty ve váze dlouho nevydrží.“

Více info

Tajemství květin z Florea.cz aneb Co jste doteď možná nevěděli

Když už kupujete puget, měl by stát za to. Proto u nás pečlivě hlídáme kvalitu všech květin, které na e-shopu nabízíme. Jak přesně to děláme? A proč některé květiny stojí víc, než byste čekali? Rádi prozradíme.

Více info

Přání a básničky pro den matek 2021

Letos slavíme den matek v neděli 9. května. Stejně jako každý rok, i tentokrát jde o nádhernou příležitost, jak mamince udělat radost. Zvlášť když jí pošlete krásnou kytici s krásným přáním.

Více info

Nevybrali jste si na webu? Uvážeme kytici podle vašeho přání

Uplynulo třicet let od svatby a vy chcete překvapit manželku stejnou kyticí, jakou tehdy dojatě nesla k oltáři? Nebo má vaše maminka slabost pro nevšední kombinace barev a k narozeninám by ji potěšila kytice přesně v jejím stylu? Stačí říct, ve Flore

Více info

Proč se naše fotografie kytic nelíbí všem a co s tím (ne)budeme dělat

Vypadal by náš instagramový a facebookový účet lépe, kdybychom na něm měli profesionálně nasvícené a v postprodukci upravené fotografie? Bezesporu ano. Ale my chceme být autentičtí a nelhat vám.

Více info

Poslové jara aneb jarní květiny z přírody kolem nás

Jarní rovnodennost letos oficiálně začne 20. března v 10:37. Také už jaro netrpělivě vyhlížíte? Pokud jste venku ještě nepotkali sněženky, nevěšte hlavu. Kolem vás rostou další poslové jara, které můžete potkat. Znáte je?

Více info

Rozvoz květin chlazenými vozy: Nadstandardní péče do poslední minuty

Teplotní šok zásadním způsobem zkracuje život řezaných květin. Proto rozvozy online květinářství Florea.cz probíhají pouze za pomocí našich chlazených vozů.

Více info

Kytice na zákazníka nečekají, vážeme je den předem

Čím déle kytice vydrží, tím větší radost udělá. Proto jsme u nás ve Florea všechno přizpůsobili tomu, aby byly květiny maximálně čerstvé. Nenajdete u nás vazby, které teprve čekají na svého zákazníka. Děláme to totiž úplně jinak!

Více info