Články

Anglická růže Victorian Summer: Úžasný květ pro dokonalou atmosféru

Victorian Summer, tato řezaná růže, je opravdovou perličkou v naší kolekci zahradních růžé David Austin

Více info

Levné růže jsou často špičkové růže, tajemství se ukrývá v délce.

Víte, že délka růže může mít vliv nejen na její vzhled, ale také na váš rozpočet? Při výběru růže je důležité vzít v úvahu délku stonku, která může výrazně ovlivnit cenu růže a způsob, jakým ji využijete

Více info

Důraz na udržitelnost a ochranu přírody při dovozu a prodeji květin

Poznejte cestu řezaných květin ke štítku Fair Trade. Jak funguje udržitelné pěstování a jak se můžeme jako zákazníci ujistit, že naše květiny jsou eticky vyprodukované?

Více info

Kluempen Roses: Mistr v pěstování zahradních růží

Kluempen Roses - špičkové řezané zahradní růže plné krásy a odolnosti. Jejich bohaté barvy a dlouhá životnost ve váze je činí ideální volbou pro milovníky květin. Připojte se k trendu Kluempen Roses a prozkoumejte jejich nezapomenutelnou magii.

Více info

Pivoňkové zahradní růže David Austin od VIP roses a Wans roses

Pivoňkové zahradní růže jsou nesmírně žádané květiny do svatebních kytic. Na Florea najdete nejširší nabídku těchto růží z kolekce David Austin od špičkových pětitelů. Dnes vám představíme VIP roses a Wans roses

Více info

Bouvardie - úžasná květina pro svatební kytice

Bouvardie jsou ideální pro svatební kytice, především díky své kráse, jemné vůni a symbolice radosti a nadšení. Nejvíce jsou žádané květy bílé a světle růžové barvy, které jsou považovány za symbol čistoty, nevinnosti a romantické lásky.

Více info

Jak pečovat o řezané lilie, aby vám dlouho vydržely.

Představte si, jak vaše lilie rozvíjejí postupně jednotlivé květy na stonku a proměňují se z uzavřených poupětek v plně rozkvetlé květiny. To je něco, co vám může přinést radost každý den. Je třeba se o ně však správně postarat

Více info

Orientální liliie Roselily: Krása, vůně a symbolika dvou květin v jedné

Orientální lilie 'Roselily' jsou vskutku zvláštní květiny, které představují nový typ orientální lilie, jenž si během posledních let získal srdce mnoha milovníků květin.

Více info

7 důvodů proč si koupit kytici 100 růží

Představte si tu nejskvostnější a nejopulentnější kytici, jakou jste kdy viděli. Kytici, která svou krásou a velkolepostí překonává veškeré vaše očekávání a vznešeností dotýká samotného srdce přírody.

Více info

Květiny z farem s označením Fairtrade

Zajímá vás z jaké farmy vaše květiny pochází a zda jsou při pěstování dodržovány etické podmínky pro zaměstnance a pracovní postupy respektující ochranu životního prostředí?

Více info

Jak dlouho vydrží stabilizované růže?

Stabilizované růže vám vydrží minimálně 730 dnů, ale při správné péči to bude mnohem déle.

Více info

Lyofilizace jako metoda uchování květin

Stabilizovat květiny a zachytit tak jejich krásu navždy, se lidé snažili již dlouho. Dnes se spolu podíváme na proces lyofilizace.

Více info