Vánoční dárek na poslední chvíli

Hledáte vánoční dárek na poslední chvíli s garancí doručení? Pak zvolte květiny nebo květinové krabičky s vánočním přáním z Florea. Rozvážíme i 23. prosince a své doručení můžete díky GPS sledovat online.

„Odešlete balíčky s vánočními dárky brzy, ať je pošta může ztratit přesně o Vánocích.“

Rozvoz květin a kytic Florea vás podrží i na poslední chvíli

Doručování květin s přáním, to je to, co pro vás děláme celý rok a vy se na nás můžete spolehnout. A vaše hodnocení nám, jako jediným rozvozcům květin, vyneslo až Zlatý certifikát Ověřeno zákazníky a druhí místo v soutěži Eshop roku 2020 právě v kategoii Kvalita.

Vánoční dárek na poslední chvíli

Takže pokud jste zmeškali dárek na vánoce a hledáte něco pod stromek na poslední chvíli, naše květiny se vzkazem vás zachrání. Doručujeme i 23.prosince, tedy den před Štědrým dnem. Tím, že nevyužíváme externí dopravce, ale rozvoz vlastní flotilou a vyškolenými kurýry, včasné doručení vám můžeme garantovat. Navíc, díky tomu, že naše vozy jsou vybaveny sledováním GPS a vy můžete vidět doručení svého dárku se vzkazem online.

„Každý věnovaný dar, i ten nejmenší, je ve skutečnosti obrovský, je-li darovaný s láskou.“

Naše tipy na vánoční dárky na poslední chvíli

Vánoční dárek - krabička květin s ozdobami

Vánoční krabička květin je dárek, který vám na vánočním stole rozhodně vydrží po až do Nového roku. Je vytvořena z bílých nebo naopak rudých růží, doplňků a vánočních ozdob.

Další vánoční krabičky

Vánoční dárek - kytice květin

Vánoční kytice řezaných květin, doplněná o vánoční ozdoby, ilex (cesmínu) nebo hypericum (třezalku). Rudé či bílé růže do vázy na váš vánoční stůl.

Další vánoční kytice

Mohlo by vás k tématu "Vánoce" také zajímat:

Kdy poslat vánoční přání

10 nejkrásnějších vánočních přání

Krátká vánoční přání