10 nejkrásnějších vánočních přání od našich zákazníků

Vánoce se blíží mílovými kroky. Vzduchem se vznáší sladká vůně vanilky, z rádií zní libé tóny vánočních koled a ulice svítí všemi barvami. Přichází svátky pokoje a míru a taky doba, kdy se setkáváme se svými blízkými, nebo posíláme vánoční přání jako vzpomínku.

 

Doba, kdy na Štědrý večer nepřestaly mobilní telefony v záplavě vánočních SMS pípat, je už snad za námi. Mnohem originálnější způsob zaslání vánočního přání je přibalit ho k vánoční kytici. A to hned ze dvou důvodů, za prvé vánoční kytice vykouzlí sváteční atmosféru nejen u štědrovečerní hostiny. A za druhé přání poslané v kytici se neztratí mezi jinými vánočními pohledy.

Vtipná vánoční přání, nebo originální vánoční texty se vryjí do paměti a vy si můžete být jisti, že jste poslali radost a vytvořili nezapomenutelný zážitek. Stejně jako naši zákazníci, kteří poslali kytici s vánočním přáním napsaným od srdce a s laskavým humorem. Vybrali jsme pro vás 10 nejkrásnějších vánočních přání, která podle nás přinesla tu pravou vánoční pohodu.

 

"Vánoční čas nastává, leckdo na něj nadává. My Vám ale přejeme, pohodu jak v Betlémě. Krásné Vánoce."

"Vánoce jsou zase tady, táta s kaprem neví si rady, cukroví v troubě voní krásně a to je konec téhle vánoční básně. Pohodové Vánoce přeje celá rodinka."

"Neplánuj nic na dnešek, vyzvedne Tě Ježíšek. Psala jsem mu do nebe ať Tě taky přivede. Chci pod stromkem místo darů každého z mých kamarádů."

"Vánoce jsou prima čas, byť stresuje každý z nás. Pod stromeček přeji plno pohody, radosti a lásky."

"Za oknem sype se sněhová nadílka, záclony provoní anýz a vanilka. Vánoční koledy zpívají andělé, už jsou tu Vánoce, šťastné a veselé."

"Miláčku, za okny snížek padá, doufám, že stejně jak před rokem i dnes mě máš ráda. Já pod stromkem chci jen Tebe a Tvé oči modré jak nebe. Krásné Vánoce."

"Babičko, přejeme nádherné Vánoce plné pohody a zdravíčka. Už se těšíme, až se na Nový rok znovu shledáme. Do té doby se pokus nesníst nám všechno cukroví! Pěkné Vánoce přejí vnoučátka."

"Oheň v krbu tiše praská, v našich srdcích klid a láska. Z oblohy se sype sníh, vločky tančí v závějích. Kouzelné Vánoce a šťastný Nový rok."

"Babičko a dědečku, pohodu u stromečku, kapra bez kostí, moře radosti přejí synové a dcery."

"Přeji lásku, štěstí, něhu, ať se Ti splní každičký sen. Přání Ti posílám na vločce sněhu, ať krásný je Tvůj Štědrý den!"