Srdcová záležitost aneb kytice pro zamilované

Tahle novinka je doslova srdcová záležitost. Nápad na kytici ve tvaru srdce se přitom nemohl zrodit nikde jinde, než v zemi lásky – ve Francii. Tamější vyhlášená floristická firma vymyslela, jak svázat kytici do tvaru srdce. I po usušení!

Kytice pro zamilované

Jsme přitom jediné květinářství v Česku, které si toto know-how osvojilo. Kytici pro zamilované v podobě srdce z růží pořídíte ve dvou velikostech. Decentnější pugét s 19 květy můžete darovat třeba při romantické večeři nebo k oslavě narozenin. Honosná kytice 40 růží už si zaslouží překvapivou předávku kurýrem přímo v místě, kde se z ní žena bude těšit. Dbáme na to, aby zákazník věděl, co přesně si kupuje. Proto si můžete sami vybrat nejenom barvu, ale i odrůdu a délku stonku.

Pokud potřebujete opravdu oslnit, zvolte srdcovou kytici pro zamilované z luxusních růží odrůdy Pink Avalanche. Ta je známá svými obřími květy s velkým počtem rafinované uspořádaných okvětních plátků. A každý zasloužilý gentleman ví, že růžová barva je v květomluvě oslavou krásy dané ženy.

Kytice pro zamilované

Vyberte a nechejte doručit

Jsou situace, kdy chcete udělat radost, ale kytice ve tvaru srdce by byla matoucí. V takovém případě můžete sáhnout po liliích, originální květinové krabičce nebo naprosto unikátní kytici čokoládových růží. Všechny jsou k mání na našem e-shopu i s možností předání kurýrem po celé České republice

Udělat radost někomu, kdo si to zaslouží, zvládnete díky Florea.cz na pár kliknutí. Pak už se jen pohodlně usaďte, na webu sledujte, jak se kurýr blíží k dámě vašeho srdce a těšte se na obří vlnu vděčnosti a radosti, kterou tím způsobíte.

Líbí se vám kytice růží pro zamilované ve tvaru srdce v kombinaci dvou barev, nebo si vás získaly ty jednobarevné?

Kouknout můžete i na další naše květinové nádhery: