723 350 000 Celý týden 8 - 21 hod. Sobota 8 - 20 hod.
Doprava zdarma
pro objednávky
nad 1 499 Kč
Košík 0 Kč 0
MENU

Kytice na Valentýna

3+1 inspirace na zamilované kytice na Valentýna

 

Před svátkem sv. Valentýna jsou květinářství doslova zavalena nejrůznějšími květinami barev, tvarů a vůní. Jak a podle čeho si tedy vybrat tu správnou kytici na Valentýna pro svou milou?

Valentýn máme obvykle spojený s červenými a rudými růžemi, ale nejde o pravidlo, a když jej porušíte, žádného faux-pas se nedopustíte. Zkuste se inspirovat růžemi všech barev, barevnými tulipány, nebo květinami v krabičce.

Kolik růží darovat ke svátku sv. Valentýna? Prastarý zvyk říká, že lichý počet. Ale my od samotného guru etikety víme, že kytice potěší ženu v jakémkoliv počtu květů.

1. Kytice na Valentýna? Z rudých růží.

Klasika. Rudé růže symbolizují lásku a vášeň, a to je přesně to, co ženy od svátku sv. Valentýna očekávají. Na eshopu Florea.cz najdete metrové růže s ohromnými květy, ale i decentní malé růže, které se vejdou do obyčejné vázy.

2. Bílé? Růžové? Na svátek sv. Valentýna vše povoleno

Můžete si pohrát s barevnými kombinacemi bílých, krémových a růžových růží. Ale stejně tak se můžete podívat na nejrůznější barvy růží, které na světě kvetou. Možná budete překvapeni z toho, jaké barevné poklady máme v nabídce. A snad vám ve výběru pomůže květomluva, kterou většina žen ovládá.

3. Netradiční valentýnská kytice z tulipánů

Zdají se vám tulipány do valentýnské kytice příliš extravagantní? Přitom která žena by netoužila po dlouhé zimě zase přivonět k jarní květině? A která žena by odolala tomu, kdo ji přinese trochu jara chladných zimních dnů?

4. Květiny v krabičce. Originální dárek k Valentýnů

Originální a praktický valentýnský dárek v jednom. Nádherné květy v krabičce jako od bonboniéry nedostává vaše milá každý den. Můžete darovat třeba krabičku plnou květů ve tvaru srdce. Víc romantický dárek asi ani není.

Náš tip: K valentýnské kytici připojte vzkaz, který udělá vaši kytici ještě více romantickou. Jestli vás nic nenapadá, inspirujte se vzkazy, básničkami a přáníčky k Valentýnu od našich zákazníků.