723 350 000 Celý týden 8 - 21 hod. Sobota 8 - 20 hod.
Doprava zdarma
pro objednávky
nad 1 500 Kč
Košík 0 Kč 0
MENU

Nosit květiny na první rande?

Květiny na první rande jistě přinést můžete. Ideální je jedna květina s velkým květem. Pugét by mohla obdarovaná špatně pochopit (např. jako signál, že od schůzky očekáváte něco víc). Vhodnou květinou na první rande je růže, gerbera nebo slunečnice včetně dekorační zeleně (doporučujeme T-GRASS).

Méně je více

Na první rande můžete donést růžiVěčně diskutované téma... Nosit květiny na první rande nebo ne? Mistři etikety říkají ne, ženy říkají ano. A muži? Ti v tom mají guláš. A není se čemu divit. Každá žena si takové gesto může vyložit úplně jinak. Zatímco muž to může myslet dobře, žena to pochopí jako pozvánku do ložnice.

Kolik růží na rande? Jedna růže nebo květina na prvním rande zkrátka nemůže urazit. Vyšlete tak směrem k ženě signál, že se k ní chcete chovat galantně, ať už schůzka dopadne jakkoliv.

Větší počet květin nebo dokonce pugét růží by si mohla dáma vyložit všelijak. Například, že:

  • si ji chcete koupit dárkem
  • jí potřebujete dokazovat mužskou převahu
  • od schůzky očekáváte něco více
  • jste moc hrrr do vztahů

Ty ženské se ve všem tak rády šťourají, že? :-) Jenže on ten první dojem může být fakt důležitý. Pokud první rande dobře dopadne, budete mít ještě mnoho příležitostí, kdy zahrnout dotyčnou květinami. Tak proč spěchat?

Květiny na první rande

Vhodné a nevhodné květiny na první rande

Růže na první randeMožná by vám mohla pomoci květomluva nebo řeč barev růží. Za vhodné květiny na první rande jsou považovány například gerbery. Tato květina na vás prozradí, že jste upřímný člověk s čistými úmysly. Ani klasika v podobě růže není zakázána. Povoleny jsou jak červené, tak růžové, krémové či bílé.

Za nevhodné květiny na první rande můžeme považovat například lilie, frézie nebo narcisy. Jsou to výrazně vonící květiny, na které by mohla být obdarovaná alergická. První rande by pak mohla celé proplakat. :-) Navíc narcisy mají pověst pyšných květin, takže na první schůzku rozhodně špatná volba.

Růže na první rande

Které barvy růží na prvním rande jsou ty nejvhodnější? Růžovou růží zalichotíte její kráse, červenou růží vyšlete signál, že jste romantický typ, bílou růží naznačíte upřímnou povahu. Při výběru růže pro ženu hledejte ideálně růži s velkým květem a na dlouhém stonku. Působí elegantně a romanticky.

Rande na sv. Valentýna

Domluvili jste si procházku nebo večeři na svátek zamilovaných? Pak rozhodně nemůžete přijít bez květiny. Červená nebo rudá růže je tou jedinou správnou volbou. V tento den se prostě jiné květiny neočekávají. Přijít bez květiny nebo s jinou květinou by mohlo působit jako sabotáž Valentýna.

Rande s kamarádkou

Očekává se od vás, že na první rande s kamarádkou přinesete květiny? Neočekává, ale přinést je můžete. Zkrátka z toho budete mít oba lepší pocit. Jistě se už nějaký čas znáte, takže její oblíbené květiny ji jistě potěší. Nebo ji překvapte oranžovou růží. Symbolizuje jakýsi pomyslný most mezi přátelstvím a láskou.

Vadí, nevadí?

Někdy se zkrátka stane, že květinu koupit zapomenete. Vadí, když přijdete na první rande bez květiny? Než se zpozdit kvůli zastávce v květinářství je lepší přijít bez ní. Pokud za dámu zaplatíte skleničku vína nebo lístek do kina, tak vůbec nevadí, že jste kytku nepřinesl. Květina určitě nebude tím rozhodujícím faktorem, zda se potkáte i příště.

Držíme palce!