Vyznání lásky ženě a básničky z lásky

Někdy nám zkrátka nejde všechno říci slovy. Proto je stále oblíbenější volbou "přilípnout" vzkaz ke květinám. Pokud se chystáte jít také touto cestou, máme pro Vás inspiraci přímo od našich zákazníků. Ti umí napsat takové vzkazy z lásky, až se nad nimi sami rozplýváme. Nechte se inspirovat!

Tajná vyznání lásky

Dodejte si trochu odvahy a řekněte to květinou se vzkazem. Bojíte-li se odmítnutí, nechte to na někom jiném ;) Výhoda rozvozu květin tkví v tom, že kytice doručují naši kurýři a ty rozhodně žádná žena nikdy neodmítne. Stačí jen koupit kytici online, napsat něco hezkého a počkat na výsledek. Jak se s tím poprali jiní tajní ctitelé?

 • Miluji Tě a stále Tě budu tajně milovat až do konce života. Zůstaň taková jaká jsi - jsi skvělá holka! Ne-známý ctitel...
 • Nemůžu najít správné věty a snad proto Ti teď dávám květy. Jako by mohly za mě říct, že vážím si Tě čím dál víc.
 • Doufám, že Ti květy radost udělaly, za úsměv Tvůj, je to jen dar malý. Přijmi je, prosím, místo slov chvály, nepřemýšlej od koho jsou a ani kde se vzaly. P.S.: Pokud mě chceš kontaktovat: 723 2xx xx.

Vyznání lásky se nikdy neohrají

Stejnou péči, jakou věnujeme květinám, aby neuvadly, musíme věnovat i našim blízkým. Jak na to v případě žen? Připomeňte jí jednou za čas, jen tak, nějakou krásnou kyticí, jak vám na ni záleží. Kytici pošlete samozřejmě se vzkazem, aby celé gesto získalo ještě větší kouzlo. Příjemným bonusem pak bude, pokud vyjde doručování květin na dobu, kdy bude partnerka v práci - ať kolegyně závidí!

 • 50 růží - 50 důvodů, proč Tě miluju.
 • Když Ti říkám, že Tě miluju, neříkám to ze zvyku, nebo proto, abych si popovídal, ale proto, že si myslím, že Ty jsi to nejlepší, co mě v životě mohlo potkat!
 • Pro radost a pro to, že vše co jsem Ti říkal jsem myslel vážně...
 • Miluji Tě... Ne proto jaká jsi, ale proto jaký jsem já, když jsem s Tebou.

Krásná přání k výročí

Kytice se vzkazem k výročí zkrátka patří. Až kytice uvadne, váš milý vzkaz na kartičce si partnerka jistě ráda nechá na památku. Nejoblíbenější kyticí k výročí bývají ty ze 100 růží, ale také mixy růží (např. červeno-bílá kytice). Pokud si se vzkazem nebudete vědět rady, můžete se inspirovat citáty slavných osobností anebo přáními k výročí našich zákazníků :)

 • Tak už je to rok, co spolu chodíme po městě za ruku a vyznáváme si lásku. Jsem za Tebe rád a moc Tě miluji. Jsi to nejúžasnější, co jsem kdy mohl potkat. S Tebou je svět lehčí a zajímavější. Miluji Tě.
 • Miluji život, protože mi dal Tebe, Miluji Tebe, protože jsi můj život. Jsi moje celoživotní láska ❤
 • Teprve naše společná láska mi ukázala, co je v životě důležité. Teď vím, že štěstí je jen poloviční, když se o něj nemáš s kým dělit a že smutek je dvojnásobný, když Ti z něj nemá kdo pomoci. Miluju Tě!
 • Láska dělá ze dvou životů jeden. A s Tebou, lásko, ten nejkrásnější. Miluji Tě.

Tak vidíte. Už máte slušnou zásobu inspirace, jak vyznat lásku kamarádce, kolegyni i partnerce. Musí to jít hlavně od srdce a prostě se toho nebát. Možná, že si vaše vyvolená už dlouhou dobu přeje, abyste se odhodlal a vy o tom ani nevíte. Tak to riskněte. Držíme palce! ;)