Čokoládové růže: Královny s jedinečným čokoládovým nádechem

Čokoládové růže představují neodolatelnou kombinaci elegance tradiční růže a sladké vůně čokolády. Na florea.cz nabízíme několik těchto unikátních květin, a to již od 98 Kč.

Co jsou vlastně čokoládové

růže a jak se vyrábí? 

Čokoládové růže jsou jedinečným druhem květin, které přinášejí estetický zážitek a zároveň potěšení pro vaše čichové smysly. Tyto růže se vyznačují svou nádhernou barvou a neodolatelnou vůní čokolády. Ale jak se takové růže vytvářejí?

Na rozdíl od toho, co by název mohl naznačovat, čokoládové růže nejsou šlechtěny tak, aby přirozeně produkovaly hnědou barvu a vůni čokolády. Ve skutečnosti jde o růže Avalanche, které jsou ponořeny do speciálního vosku s příchutí čokolády. Tento proces jim dává jejich jedinečnou barvu a vůni.

Jsou čokoládové růže jedovaté?

Ačkoli čokoládové růže voní jako čokoláda, nejsou určeny ke konzumaci. Růže obecně nejsou jedovaté pro lidi, ale mohou způsobit potíže u některých domácích zvířat, pokud jsou konzumovány v velkém množství.

Na florea.cz nabízíme několik druhů čokoládových růží. Ať už si vyberete jakoukoli z nich, budete mít jistotu, že dostáváte květinu nejvyšší kvality, která přinese radost a kouzlo do vašeho domova nebo bude perfektním dárkem pro vaše blízké.

Naším hlavním dodavatelem čokoládových růží je Holandská firma VIP Roses. Všechny růže od VIP Roses jsou pěstovány s důrazem na udržitelnost a jsou certifikovány MPS-A, což je nejvyšší možný certifikát pro udržitelné pěstování květin a rostlin.

 

V souvislosti s tímto tématem by vás mohlo také zajímat:

Sladké na pohled: Speciální růže

Tipy na květinové dárky

Svátek svatého Valentýna

Videa a reportáže na našem Youtube kanále