Přání, vzkazy a básničky pro maminky k svátku

7 inspirací na přání k svátku pro maminky

 

Kytice k svátku pro maminkuMaminka má svátek a vy přemýšlíte o hezkém dárku od srdce? Každoroční volba kytice a bonboniéra už se vám možná zdá jako klišé, ale nezoufejte. I tato tradiční kombinace dárků pro maminky k svátku se dá ozvláštnit a udělat z ní dáreček, na který se nezapomíná.

Finta je v tom, poslat mamince kytici k svátku z našeho online květinářství přes kurýra. Třeba do práce, nebo domů, zkrátka tam, kde to nebude čekat. A když navíc kytici pro maminku ozvláštníte osobním vzkazem, nebo vtipnou básničkou, stane se přání k svátku pro maminku jedinečným okamžikem jako z filmu.

Vybrali jste kytici, ale nenapadá vás žádné přání k svátku pro maminku? Nebo pouze hledáte inspiraci? Připravili jsme pro vás výběr toho nejlepšího z přáníček a básniček pro maminky k svátku, které ke kytici připojili naši zákazníci. 

Přání a básničky pro maminky k svátku

 

Nejhodnější z maminek, co balila mě do plínek, co dobře se o mě starala a všechno mi dopřála, moje maminka dnes slaví , máme ji moc rádi. Krásný den matek, maminko! ❤


Moje milá maminko. Stojíš při mnĕ, ať se dĕje cokoli. Máš mĕ ráda, já to vím. Najevo to dávat nemusíš. Vše nejlepší k svátku. Dĕkuji, že jsi. Tvoje dcerka ❤


Přemýšlela jsem, co k svátku dát. Nevím, co mohla by sis přát. Pak napadlo mě růže Ti dát a přání Ti, maminko, věnovat.


Ty jsi moje maminka, já Tvá věrná fanynka. Vždycky, když mi pusu dáš, uvědomím si, jak moc pro mě znamenáš! Nyní Tvé jmeniny nastaly a my před Tebou povstali!

Milá Maminko, přeji Ti, aby každý tvůj den byl už jen barevný. Vždy tady budu pro Tebe, tak jako Ty jsi tu byla vždy pro mě. Mám Tě moc rád a Děkuji za vše, co jsi pro mne vykonala!!


Krasný svátek, Maminko. Tentokrát opět takhle na dálku. Ale jenom díky Tobě jsem tam kde jsem. S celého srdce děkuji a posílám pusu z druhé půlky světa.


❤ Sladkou pusu jako med, pošlu Ti ji mami hned. Letí, letí pusinka, dostane ji maminka. Když se něco nepovede, i když zlobím malinko, máš mě ráda a já Tebe, moje zlatá maminko ❤


Moje milá maminko, starostí jen malinko. Zato štěstí, lásky dost  Tobě přeji pro radost! Vše nejlepší k svátku!

Mohlo by vás zajímat: Přání k svátku podle jmen