Přáníčka, vzkazy a básničky pro sourozence

Někdy bychom je nejraději zabili, ale většinu času je milujeme. O kom je řeč? No přeci o našich sourozencích. Narozeniny, svátky, maturita... Takové chvíle si žádají nejen květinu, ale i trefný vzkaz, v němž můžeme říct, jak moc pro nás znamená

Přáníčka, vzkazy a básničky pro sourozence

 

Přání pro sestru

"Muže nepotřebujeme, ségra!" Když není po ruce princ na bílém koni, tak proč neposlat sestře květiny místo něj? Má-li vaše sestra zrovna splín, jistě jí kytička pro radost potěší:

"Princ na bílém koni už byl na cestě i s kyticí růží od něj, ale cesta byla dlouhá, koník hladový... No růže vzaly za své. Snad nepohrdneš pro dnešek růžemi od ségry!"

"Milá sestřičko, posílám přáníčko, sice není romantické, ale je od srdce. Mám Tě ráda a zapomeň na něj. Bez něj bude svět zase zářivější."

"Možná, že nemáme vše, ale spolu nám nic nechybí. Ségra, nelam si s tím hlavu. Až přijde ten správný a jediný, tak to poznáš. Teď ale nejsi sama. Máš mě!"

 

Přání k narozeninám pro sestru

Někdy naši zákazníci umí své sourozence i pěkně poškádlit. Třeba o narozeninách si rádi dobírají jejich věk. Kytice pro sestru od bratra je tak často doplněná o velmi legrační přání:

 

"Dnes je Ti přesně o 15 let víc než mně, ale stejně Tě mám rád! Vše nej přeje brácha."

"Za ten rok se mnoho nezměnilo. Stále nemáš chlapa, nadáváš na práci a večer mi visíš na telefonu přes hodinu. Ale to vůbec nevadí, protože i tak jsi úžasná. Krásné narozeniny, ségro."

"Vždy sis na mě nejvíce cenila mé upřímnosti... Jsi zase o rok starší. Dobře Ti tak! Ještěže to na Tobě aspoň není poznat. Vše nej, sestřičko."

Přání k narozeninám pro bratra

Darovat nebo posílat si květiny mezi příbuznými není nic neobvyklého. A tak někdy doručujeme i narozeninové kytice pro muže. Jaká narozeninová či jiná přání pro bráchu jsme našli?

 Oslav svoje narozeniny jako křeček… Spi celý den, oslavuj celou noc a pak si sežeň někoho, kdo to po Tobě uklidí! Všechno nejlepší, brácha."

"Pokud jsi nedospěl do 30, už to nedělej. Krásné narozeniny přejí ségry."

"Když Tě někdo naštve, tak počítej do deseti. Až budeš u osmičky, tak mu jednu flákni - nebude to čekat! Krásný narozeninový den přejí sourozenci."

Vtipná přání k narozeninám i svátku

Na závěr jsme vybrali několik přání pro sourozence, která jistě uspějí jak o narozeninách tak o svátcích a vykouzlí úsměv na tváři stejně jako kytice:

 

"Víš jaký je rozdíl mezi Tebou a muchomůrkou? S Tebou není otrava. Vše nejlepší k narozeninám, ségra."

"Na křídlech motýlích přilétá přáníčko a my Ti, sestřičko, přejeme štěstíčko. Mnoho lásky, zdraví - vždyť to znáš - navždy nás tu máš. Krásné narozeniny."

"Čtyřicítka je puberta stáří, tak na to nezapomeň a žij naplno. Tak vše nej a neboj, vypadáš maximálně na třicet devět! Tvá sestra."

"Dneska je Tvůj velký den, neseď doma a běž ven. Něco hezkého si přej, vesele si užívej. Vše nejlepší k narozeninám naší věčně mladé sestře."

"Dort se nese, svíčky se zapalují, rukou se třese, všichni Ti gratulují. A protože Tě rádi máme, i my se k nim přidáváme. Tví úžasní sourozenci."

 

V souvislosti s tímto tématem by vás mohlo také zajímat:

7 nejkrásnějších vyznání lásky

15 vyznání lásky poslaných s květinou

Kolik růží k narozeninám

Valentýn: Řekněte to květinou: nestojím už o jinou!

15 nejlepších přání ke Dni matek

58 oblíbených přání a básniček na Den matek

Podívejte se také na naše videa ohledně přání