Jak napsat přání k narozeninám?

Ke každé správné narozeninové kytici patří narozeninový vzkaz. Jak napsat přání k narozeninám, aby znělo od srdce a obdarovaného potěšilo stejně tak, jako kytice nebo jiný dárek? Máme pár prověřených tipů.

Jak napsat přání k narozeninám?

Nejlepší rada je jednoduchá: napište přání k narozeninám sami a od srdce. Nehledejte univerzální básničky na internetu, nekopírujte cizí přání. To zpravidla nefunguje. Vzpomeňte si radši na milovanou osobu, podívejte na její fotku a napište, co cítíte.

Přání k narozeninám a barevné růže

Co napsat do přání, když chybí inspirace

Že vás nic nenapadá? Začněte milým oslovením, přidejte společnou historku nebo poděkování, napište, jak dlouho se znáte, nebo co na dotyčné ženě, či muži máte rádi a co blízkému člověku přejete do dalších let. 

Přání k narozeninám nemusí být dlouhé. Stačí 1 až 5 vět. Důležité je, aby bylo přání psané z lásky a aby byly věty myšlené od srdce. Výsledné přání může vypadat třeba nějak takto.

Přání k narozeninám pro kamarádku

  • Milá Anetko, dnes spolu slavíme už Tvé 30. narozeniny. Z toho 20 let jako nejlepší kamarádky. Ze srdce doufám, že budeme kamarádky i za dalších 30 let. Mám Tě moc ráda. Tvoje Milena ❤

Přání k narozeninám pro maminku

  • Milá maminko, dnes slavíš své 70. narozeniny. Děkuji Ti za to, že jsi mi po celou dobu byla skvělou mámou a teď jsi nejlepší babičkou už 2 vnoučat. Do dalších let Ti přeji hlavně zdraví a pohodu. Karel s rodinou 

Přání k narozeninám pro manželku

  • Miláčku, dnes máš krásné 37. narozeniny. Daruji Ti 37 Tvých oblíbených růžových růží. Doufám, že Ti udělají radost. Miluji Tě navždy. Tvůj mazlík ❤

Přání k narozeninám pro kolegyni v práci

  • Iveto, z celého srdce Ti přejeme k Tvým dnešním narozeninám hodně lásky, zdraví a štěstí. Jsme rádi, že Tě máme v týmu. Pracuje se s Tebou skvěle každý den :-) Tvoji kolegové a kolegyně z 1. patra

Podívejte se také na desítky dalších pěkných přání k narozeninám.

Jak napsat přání k narozeninám?

Děvčata ze zákaznické linky (ne)pomohou

Asi už jste pochopili, jak to myslíme, že? Nejlepší přání k narozeninám je od srdce. Pokud to tedy jen trochu jde, nejlíp uděláte, když si přání napíšete sami. 

Chápeme ale, že každý umí něco jiného a ne každý je talent na psaní. Na naši zákaznické lince to s vámi mohou naše kolegyně probrat, ani ony ale nejspíše nepřijdou s ničím jiným, než co bylo řečeno výše. Vždy totiž radíme to stejné: napište to od srdce. Je lepší napsat jen Všechno nejlepší k narozeninám nebo Mám Tě moc rád, než kopírovat cizí básničky, které se pro danou osobu svým obsahem vůbec nehodí. Na druhou stranu, inspirovat se v některém už hotovém přání není nic špatného. 

Kromě výběru vzkazu vám pomůžeme i s připomenutím důležitých událostí vašich nejbližších. Stačí si založit Floreář, vložit do něj narozeniny, svátky i další události a o vše ostatní se postaráme my – 5 dní a 2 dny předem vám uložený výjimečný den připomeneme a rovnou nabídneme i kytici k doručení. 

Pošlete milované osobě krásnou kytici růží, přidejte milý vzkaz, a uvidíte, že bude v sedmém nebi.