Přáníčka, vzkazy a básničky k narozeninám

Potřebujete vymyslet blahopřání k narozeninám pro ženu, básničku pro maminku, nebo přání k narozeninám pro kamarádku? Jdeme vám na pomoc s inspirací!

 

Kytka k narozeninám doplněná o vzkaz je něco, co jistě potěší každou maminku, manželku i kamarádku. Jak se ale vyhnout narozeninovým klišé a napsat vzkaz opravdu od srdce? Naši zákazníci to vědí moc dobře. Třeba právě mezi jejich přáníčky k narozeninám najdete potřebnou inspiraci.

Narozeninové přání pro maminku

Jedna z těch nejdůležitější událostí ve vašem roce: narozeniny vaší maminky. Je skvělé, jak na ně myslíte a děláte jim nemalou radost tím, že jim necháváte doručit květiny až domů. Vymyslet upřímné blahopřání k narozeninám pro ženy je někdy opravdu oříšek. Podívejte se proto, co jim ke kytici nejčastěji připíšete.

  

  • Maminko, přeji Ti vše nejlepší k Tvým narozeninám. Máš přesně 25 růží, protože vypadáš na 25 let. Jsi ta nejlepší maminka, kterou kdo může mít. Mám Tě moc rád a snad se Ti tento dárek bude líbit ❤
  • Ta nejkrásnější kytice pro nejkrásnější maminku. Maminko, všechno nejlepší k narozeninám! ❤
  • Inspirace, kamarádka, kuchařka, řidička, poradkyně, životní vzor, učitelka a trenérka. Tím vším pro mě jsi, mami. Děkuju a vše nejlepší k narozeninám.
  • Maminko, Ty jsi mě vychovala, Ty jsi mi první pusinku dala, poprvé pohladila mé vlásky, dala mi tooolik lásky... Za všechno Ti moc a moc děkuju. Mám Tě moc ráda.

Narozeninové přání pro partnerku a manželku

Pro některé muže je možná mnohem jednodušší napsat blahopřání k narozeninám pro ženu, než vybírat kytici. JIní muži to mají zase naopak. Nikdy ale nic nezkazíte, když napíšete "miluji Tě". Pokud nechcete být tak struční a chcete napsat vaší partnerce něco mnohem originálnějšího, čtěte dále:

  • Ahoj Miláčku, přeji Ti hodně štěstí, zdraví a hlavně pevné nervy se mnou. Miluji Tě a vždy budu. Tvůj Miláček.
  • Dvě krásná slova ukrývám v hloubi duše své. První je láska a druhé je jméno Tvé. Miláčku, miluju Tě moooc ♥ Krásné narozeniny.
  • Nejlepší ženě mého života. Jsi úžasná manželka a máma a jsem šťastný, že Tě mám. Miluji Tě.

Přání k narozeninám pro kamarádku a sestru

Sestry jsou našimi nejlepšími kamarádkami. A pokud nemáme sestru, pak jsou jimi naše nejlepší kamarádky. I jim v přání k narozeninám můžeme říci víc než jen "vše nejlepší". Vtip, vzpomínka, hádanka, poděkování. To vše mohou taková přání obsahovat. Jak na to?

  • Jsi ta nejlepší ségra, kterou jsem si mohl přát. Přeji Ti jen to nejlepší k Tvým 23. narozeninám. Tvůj nejlepší brácha.
  • Přátelé jsou jako andělé, kteří Tě zdvihnou, když naše křídla zapomenou létat. Krásné narozeniny! Máme Tě moc rádi sestřičko.
  • Milá sestřičko, užij si zítra svůj krásný narozeninový den! Mrzí mě, že se toho nezúčastním, na druhou stranu aspoň budeš mít dvě oslavy! 

Tak vidíte, jak snadno to jde. Stačí si jen uvědomit, co máte na oslavenci nebo oslavenkyni nejraději a slova na přání k narozeninám pro ženu se vám pak budou psát sama :) Teď už jen vybrat ty správné růže nebo třeba květinovou krabičku, která je jako dárek k narozeninám perfektní.