Jak poděkovat? Tipy na děkovné vzkazy

Poděkování ve formě krásné kytice je gesto, které vždy potěší. Především pak ženy, kterým takové činy přirozeně lichotí. Čerstvými květinami tak neurazíte ani paní doktorku, která se o vás skvěle starala, ani sousedku, která vám pohlídala děti. Aby darování kytice nepůsobilo suše a neosobně, vzkaz ke kytici celé gesto krásně oživí.

Jak poděkovat originálním způsobem? Proč darovat kytici růží? Nejen na takové otázky vám určitě odpoví další výběr vzkazů, které jsou jak dojemné a láskyplné, tak veselé a vtipné.

Přání pro nejlepší kamarádku i poděkování za spolupráci

Není nad to mít chápavou účetní, starostlivou maminku i ochotného prodavače. Někdy máme pocit, že bychom jim měli platit zlatem. Ale ono úplně stačí poslat jim jako poděkování kytici se vzkazem.

  • Kytičkou bych Vám chtěla poděkovat za Vaše skvělé jednání, za Váš profesionální přístup k zákazníkovi. Kéž by bylo více takových lidí. Moc děkuji.
  • Pro nejlepší potencionální tchyni ;) Tímto Ti chci znovu poděkovat, že se o mě staráš a za starosti co se mnou máš. Mám Tě ráda, MAMINKO :-*
  • Má drahá, tímto bych Ti chtěla poděkovat za Tvé věrné přátelství a neustálé pohledy a dárečky. 
  • Děkuji za pomoc a přímluvu! Moc si toho vážím! Snad budu mít možnost poděkovat i osobně
  • Moc Ti děkujeme za organizaci a přípravu zlaté svatby. Bez Tebe by to nebylo tak krásné a kdo ví, jestli by to vůbec bylo :) Moc si toho vážíme a děkujeme!

Dárek pro nej učitelku i rozloučení s kolegyní

Poslední den v práci se neobejde bez vzpomínání a loučení se. Nechte odcházející kolegyni doručit květiny se vzkazem. Kytice čerstvých květin jí bude několik dní těšit v nové v práci, zatímco kartička se vzkazem od vás jí zůstane jako milá vzpomínka na fajn kolektiv. Stejně tak je to i s paní učitelkou. Staňte se pro ní nezapomenutelnými žáky a pošlete jí obří kytici.

 

  • Děkujeme Ti za všechno. Přejeme hodně úspěchů v nové práci a nezapomeň, že tak dobré kolegy už nikdy nenajdeš :)
  • Pro nejtolerantnější a nejlepší učitelku, která nás naučila, že se štrúdl necukruje a čistý vývar nekoření mletým pepřem. Děkujeme za vše.
  • Touto cestou ještě jednou děkujeme za půjčení chaty - moc jsme si to všichni 4 užili, byla to pro nás dovolená roku!
  • Děkujeme za daně. PS: Pro holky z kanclu, že jsou od tajného ctitele.

Jak vidíte, za každou kyticí se schovává krásný a dojemný příběh - váš příběh! A i když kytice jednou uvadne, vzkaz na kartičce zůstane navždy a proto se vyplatí ho napsat a nechat doručit spolu s kyticí. Už jen vybrat květiny nebo rovnou pugét růží!