Výstava

Česká televize - Florea výstava růžíVÝSTAVA SVĚT RŮŽÍ - zahájení prodeje Fairtrade květin v ČR

Rozhodli jsme se vytvořit jeden skvělý důvod, proč se těšit na leden. Během víkendu 13. - 14. ledna 2018 totiž rozkvete křížová chodba v Karolinu. V centru Prahy vám představíme zajímavé druhy růží a jejich nevšední úpravy. Přijďte se pokochat krásou tisíců růží a dozvědět se více o tom, za jakých podmínek jsou růže pěstovány.

 
Termín: 13.01. – 14.01., od 10.00 do 18.00, vstupné: zdarma
Křížová chodba, Karolinum UK, Ovocný trh 3, Praha 1
 
 

 

✔ Fairtrade květiny

Florea.cz získala jako první a jediná společnost certifikaci pro dovoz a prodej Fair Trade květin pro Českou republiku. Přijďte se podívat co je Fairtrade a jak pomáhá lidem v rozvojových zemích.

Fairtrade růže na Florea.cz 

 

 ✔ Speciální růže

Už jste někdy viděli čokoládové růže nebo růže, které svítí ve tmě? Růže s perličkami nebo duhové růže Rainbow? To vše jsou speciálně upravované živé řezané růže.

 Svatební kytice pro maminku

 

 ✔ Trsové růže

V Evropě a ve světě nesmírně oblíbené růže, které si svou cestu k českým spotřebitelům teprve hledají. Růže, které upoutají překrásných tvarem květu a dlouhou životností ve váze.

Trsové růže 

 

✔ Luxusní růže

Jaké jsou ty nej odrůdy růží, jak probíhá proces šlechtění nového kultivaru a jaké by ty nejkvalitnější růže měly mít vlastnosti. Jak je velký květ růže Ever Red XXL

Luxusní růže Florea 

 

✔ Modré růže

Lze vypěstovat modrou růži? Jak se barví živé růže a proč nestačí nalít inkoust do vázy? Jak dlouho vydrží a proč nejde obarvit každou růži a jaké barvy se používají.

Modré růže 

 

 ✔ Sudý nebo lichý počet květin?

Je to opravdu malér věnovat ženě kytici se sudým počtem květin? Kdy tedy sudý a kdy lichý počet a proč, A jak je to jinde ve světě. Kdo na to přišel u nás?

Sudý nebo lichý počet květin?

 Kudy z Nudy  

 

 

Nebudeme Vás zahlcovat každodenním spamem, jednou za čas Vám pošleme email s informacemi o novinkách nebo zajímavých akcích.

Nahoru

723 350 000

TOPlist