723 350 000 Celý týden 8 - 21 hod. Sobota 8 - 20 hod.
Doprava zdarma
pro objednávky
nad 1 499 Kč
Košík 0 Kč 0
MENU

Květinářství Ústí nad Labem

Chcete udělat radost mamince překrásnou kyticí? Nebo si prostě chcete udělat radost čerstvými květinami ve váze? Pokud hledáte květinářství v Ústí nad Labem, které by Vám nabídlo květiny zajímavé nabídkou i cenou, jste u nás správně. Jsme on-line květinářství Florea.cz, které nabízí krom kvalitních květin ze všech koutů světa také spolehlivý rozvoz květin v Ústí nad Labem.

Rádi Vám s výběrem květin pomůžeme. Jsme pro Vás k dispozici na telefonu, e-mailu i Faceboku každý den (i o víkendech) od 8. do 22. hodiny. Nejen v Ústí nad Labem patříme mezi oblíbené květinářství a to hlavně díky vlastnímu rozvozu květin v Ústí nad Labem a okolí.

Naše květinářství Vám může doporučit např. barvené růže:

Kytice 9 červených růží RED CALYPSO 40cm

637 kusů dodání od 17. 8. 2020

157 Kč

Detail

Kytice 9 červených růží RED CALYPSO 50cm

548 kusů dodání od 17. 8. 2020

175 Kč

Detail

Kytice 15 červených růží RED CALYPSO 40cm

382 kusů dodání od 17. 8. 2020

256 Kč

Detail

Kytice 15 červených růží RED CALYPSO 50cm

328 kusů dodání od 17. 8. 2020

285 Kč

Detail

Kytice 21 červených růží RED CALYPSO 40cm

273 kusů dodání od 17. 8. 2020

348 Kč

Detail

Kytice 21 červených růží RED CALYPSO 50cm

234 kusů dodání od 17. 8. 2020

386 Kč

Detail

Kromě barvených růží jsou v Ústí nad Labem také velmi populární:

ROMANTICKÉ KYTICE RŮŽÍ                                                                 BÍLÉ RŮŽE

                                                      

Výhody našeho květinářství oproti květinářství v Ústí nad Labem

Nonstop otevřené květinářství v Ústí nad Labem - nakupujte květiny podle svých časových možností: bez front, odkudkoliv a jak dlouho chcete. Pro květiny nikam nemusíte, doručíme Vám je do Ústí nad Labem a okolí nebo kamkoliv nás pošlete.

Dárkové balení a kartička se vzkazem v ceně - chcete své překvapení dotáhnout k naprosté dokonalosti? Pošlete kytici do Ústí nad Labem v dárkovém balení a s milým přáníčkem. V běžném květinářství v Ústí nad Labem byste za tuto možnost připláceli. U nás ji máte v ceně každé květinky.

✔ Pestrý výběr a garance čerstvosti - dopřejte si možnosti a neomezujte se nabídkou květin v běžném květinářství v Ústí nad Labem. U nás si vybere opravdu každý. Kvalitu a čerstvost hlídáme pravidelně a velmi důsledně.

Do Ústí nad Labem jsme doručili např. takové krásné kytice:

Doručíme za Vás kytice se vzkazem. Třeba s takovým:

„Rok spolu, navždy spolu. Miluju Tě!“

„Té nejlepší kolegyni a parťačce na drby. Vše nej!“

„Jsi moje láska, jsi moje všechno. Dala jsi mi jiskru do života. Za to jsem Ti vděčný. Vážím si Tě hrozně moc a miluji Tě ještě víc. Přeji Ti vše nej k tvým 27. narozeninám. MILUJI TĚ LÁSKO.“

„Ani Ústí nás nerozdělí! Těším se na příští víkend, zatím vše nej k narozeninám!“

„Nejoblíbenější místo na světě je přímo vedle Tebe! A stále bude! Já to vím a myslím, že i Ty to víš! Krásné narozeniny plné úsměvu, lásky totiž máš :)“

 

Rozvoz květin do Ústí nad Labem - spolehlivě a se vší parádou

Vlastní spolehlivý rozvoz květin do Ústí nad Labem

Do našeho květinářství v Ústí nad Labem chodit nemusíte, my přijedeme za Vámi a předáme Vám květiny do ruky krásné a čerstvé. Díky vlastní spolehlivé dopravě mají květiny tu nejlepší péči, než Vám je přivezeme.

Za 125 Kč nebo zdarma

Náš rozvoz květin v Ústí nad Labem a okolí stojí jen 125 Kč a tato cena je jednotná pro všechna města v ČR. Doprava zdarma platí při nákupu nad 1 500 Kč.

Sledování pohybu květin on-line

Doručování květin do Ústí nad Labem můžete sledovat v den doručení on-line a z pohodlí domova. Každý náš vůz má zabudovaný GPS systém. Budete tak přesně vědět, jak daleko od místa doručení jsme a zda přijedeme opravdu včas.