723 350 000 Celý týden 8 - 21 hod. Sobota 8 - 20 hod.
Doprava zdarma
pro objednávky
nad 1 499 Kč
Košík 0 Kč 0
MENU

Květinářství Písek

Hledáte květinářství v Písku, kde byste našli přesně ty květiny, které pro své blízké chcete? Nenechte se omezovat nabídkou běžného květinářství v Písku a vyberte si květiny online. Jsme oblíbený e-shop s řezanými květinami a dekorační zelení. U nás pravidelně kvete nabídka krásných, kvalitních a zajímavých řezaných květin, které Vám navíc doručíme až domů.

Stejně jako v kterémkoliv květinářství v Písku, i my jsme tu pro Vás, abychom Vám poradili s výběrem a objednáním květin. Stačí nám zavolat nebo napsat kdykoliv od pondělí do neděle mezi 8. - 22. hodinou. Díky kvalitní nabídce řezaných květin a vlastnímu rozvozu květin po celé ČR patříme mezi nejoblíbenější květinářství v Písku a okolí.

V Písku jsou velmi populární květiny v krabičce:

Kytice 9 červených růží RED CALYPSO 40cm

637 kusů dodání od 17. 8. 2020

157 Kč

Detail

Kytice 9 červených růží RED CALYPSO 50cm

547 kusů dodání od 17. 8. 2020

175 Kč

Detail

Kytice 15 červených růží RED CALYPSO 40cm

382 kusů dodání od 17. 8. 2020

256 Kč

Detail

Kytice 15 červených růží RED CALYPSO 50cm

328 kusů dodání od 17. 8. 2020

285 Kč

Detail

Kytice 21 červených růží RED CALYPSO 40cm

273 kusů dodání od 17. 8. 2020

348 Kč

Detail

Kytice 21 červených růží RED CALYPSO 50cm

234 kusů dodání od 17. 8. 2020

386 Kč

Detail

V našem on-line květinářství najdete i takové květiny:

KYTICE 100 RŮŽÍ

Netradiční a velmi romantický dárek pro ženu, který muži volí k výročí seznámení, výročí svatby anebo jako omluvu. Kytici 100 růží si buď můžete namíchat sami z našich řezaných růží nebo si vybrat již hotovou kytici, kterou vymyslela naše floristka. Ke každé kytici dostanete výživu pro řezané květiny a na přání také dárkové balení zdarma.

MÍCHANÉ KYTICE

Chcete říci více názorů či pocitů jednou kyticí? Stačí ji správně namíchat a rázem máte kytici jako poděkování nebo kytici k žádosti o ruku. Takové kytice máme jak s dekorační zelení, tak bez ní a je jen na Vás, jakou si vyberete. Ceny míchané kytice začínají mezi 260 - 290 Kč a stejně jakou kteroukoliv jinou kytici i tu míchanou můžete poslat se vzkazem.

Proč patříme mezi nejoblíbenější květinářství v Písku a okolí:

Nonstop otevřené květinářství v Písku

Nezáleží, kde zrovna jste a ani v kolik hodin budete chtít květiny objednat. U nás můžete nakoupit květiny kdykoliv si usmyslíte. Při výběru květin Vás nemusí trápit nejen otvírací doba, ani fronty nebo omezená nabídka květin. S Florea Vás čeká jen pohodlný nákup řezaných květin.

Vlastní sklad, floristky a doprava květin

Naše květiny dobře známe a proto moc dobře víme, co Vám nabízíme. Většina květinářství v Písku (ale nejen zde) nakupuje květiny od pěstitelů přes prostředníka a proto nemá plnou kontrolu nad jejich kvalitou. Květiny kupujeme my sami na největší nizozemské burze nebo přímo u pěstitelů.

Květiny do ČR si sami vozíme a v našich skladech o ně pečují zkušené kolegyně. Jakmile si květiny do Písku objednáte, uváže z nich kytice naše šikovná a zručná floristka. Květiny do Písku Vám pak doručí naši proškolení kurýři auty, která jsou speciálně upravena pro doručování květin.

Květiny v dárkovém balení

Že chcete své překvapení dotáhnout k naprosté dokonalosti? Žádný problém. Květiny Vám na přání dárkově zabalíme a opatříme kartičkou s Vaším osobním vzkazem. A co je na tom nejlepší? Dárkové balení i kartička s přáním jsou zdarma. Které květinářství v Písku Vám takovou možnost nabídne?

Jaká přání posíláte do Písku:

 

„Lásko, Ty má krásko. Já vím - jsem blázen. Ty si ale těch 100 růží vážně zasloužíš. Krásné výročí!“

„Milá paní učitelko, nebylo to s Vámi lehké, ale všichni jsme to naštěstí přežili ve zdraví. Budete nám chybět! Vaše S4.A“

„Miláčku, mám Tě moc rád a chtěl bych Ti právě dnes, poděkovat za Tvou péči, lásku a za všechno, co pro mě děláš.“

„Dnes k Tvým jmeninám pozvedáme číši vína a připíjíme na lásku, štěstí a zdraví.“

„Zlatíčko, promiň, že dnes nebudu s Tebou. Pokusím se to dohnat, a ať se Ti v nové škole daří ♥“

Květinářství v Písku se spolehlivou dopravou květin

Naše květinářství se Vám postará o doručení květin do Písku i dalších měst v ČR. Květiny do Písku doručujeme každý všední den za 125 Kč nebo zdarma. Průběh doručování květin do Písku můžete sledovat online. Náš rozvoz květin je spolehlivý, diskrétní a nejoblíbenější nejen v Písku. O přesném času doručení květin do Písku Vás budeme informovat den předem prostřednictvím SMS s telefonickým kontaktem na kurýra.