723 350 000 Celý týden 8 - 21 hod. Sobota 8 - 20 hod.
Doprava zdarma
pro objednávky
nad 1 499 Kč
Košík 0 Kč 0
MENU

Květinářství Tábor

Rádi byste potěšili své milované čerstvými květinami? Buď můžete hledat květinářství v Táboře a okolí nebo začít objednávat květiny a kytice online a ušetřit tak čas i peníze. U nás vybíráte květiny online bez nutnosti navštívit květinářství v Táboře. Květiny ve formě svazku nebo kytice Vám doručíme až ke dveřím.

Máme vlastní spolehlivý rozvoz květin v Táboře a okolí, díky kterému patříme mezi oblíbená květinářství v Táboře a dalších městech v ČR. Naše květiny sami vybíráme a nakupujeme na největší nizozemské burze nebo na přímo od ověřených pěstitelů. Pokud se nebudete moci rozhodnout, které květiny poslat do Tábora, rádi Vám s výběrem květin pomůžeme. Jsme pro Vás k dispozici na telefonu, e-mailu i Faceboku každý den (i o víkendech) od 8. do 22. hodiny.

V Táboře jsou velmi oblíbené kytice růží:

Kytice 9 červených růží RED CALYPSO 40cm

619 kusů dodání od 17. 8. 2020

157 Kč

Detail

Kytice 9 červených růží RED CALYPSO 50cm

547 kusů dodání od 17. 8. 2020

175 Kč

Detail

Kytice 15 červených růží RED CALYPSO 40cm

371 kusů dodání od 17. 8. 2020

256 Kč

Detail

Kytice 15 červených růží RED CALYPSO 50cm

328 kusů dodání od 17. 8. 2020

285 Kč

Detail

Kytice 21 červených růží RED CALYPSO 40cm

265 kusů dodání od 17. 8. 2020

348 Kč

Detail

Kytice 21 červených růží RED CALYPSO 50cm

234 kusů dodání od 17. 8. 2020

386 Kč

Detail

V našem on-line květinářství najdete i takové květiny:


LEVNÉ SVAZKY RŮŽÍ

Hledáte-li pro sebe nebo své blízké drobné potěšení do vázy, které jim zútulní domov, levné svazky růží jsou pro tyto účely velmi vhodné. Tyto růže nejsou a ani nemohou být očištěny našimi floristy, vyhrát si s jejich aranžováním a úpravou můžete přímo vy sami. Růže jsou kvalitní, mají drobnější květy a jsou prodávané jako svazek po 10 růžích.

KRABIČKY RŮŽÍ

Krabičky růží jsou skvělé jako dárek prakticky pro kohokoliv. Stačí vybrat krabici květin podle oblíbených barev nebo květin a připsat osobní vzkaz. Květinové krabičky jsou polepeny prvotřídním italským papírem, který je příjemný na dotek a také velmi odolný. Květiny v krabičkách jsou vypichované do velmi kvalitní aranžovací hmoty, která zajišťuje květinám vláhu a svěžest.

 

Proč patříme mezi nejoblíbenější květinářství v Táboře a okolí:

Non stop květinářství v Táboře

Ať už je státní svátek, víkend nebo půlnoc u nás můžete nakupovat květiny kdykoliv a odkudkoliv. V našem květinářství se nestojí fronty a vždy tam na Vás čekají jen čerstvé a krásné květiny, žádné zbytky na konci dne.

Pomoc s výběrem květin

Že se rádi v květinářství v Táboře poradíte, které květiny vybrat? I my Vám rádi poradíme s výběrem, kombinováním a vším dalším, co Vás při nákupu květin zajímá. Jsme pro Vás hned na třech místech: na telefonu, Facebooku a e-mailu.

Kytice v dárkovém balení + osobní přání

Nejen v květinářství v Táboře se za tuto možnost většinou připlácí. Od nás máte možnost poslat květiny v dárkovém balení i se vzkazem zdarma.

Jaká přání posíláte do Tábora:

„Jsem rád, že jsem Tě našel ♥ Krásné výročí, lásko.“

„Za každý den jednu z růži, být zas s Tebou - po tom jediném já toužím! Chybíš mi, lásko.“

Vezmeš si mě, miláčku?“

„Sluníčko se krásně směje, vše nejlepší dneska přeje. Ať užiješ si dnešní den a splní se Ti každý sen. Všechno nejlepší!

„Každá růže je originál a zázrak stejně jako Ty... nepochopitelná, jedinečná, překrásná a úžasná.“

Květinářství v Táboře se spolehlivou dopravou květin

Naše květinářství se Vám postará o doručení květin do Tábora i dalších měst v ČR. Květiny do Tábora doručujeme každý všední den za 125 Kč nebo zdarma. Průběh doručování květin do Tábora můžete sledovat online. Náš rozvoz květin je spolehlivý, diskrétní a nejoblíbenější nejen v Táboře.

O přesném času doručení květin do Tábora Vás budeme informovat den předem prostřednictvím SMS s telefonickým kontaktem na kurýra. Jeho pohyb v den doručení květin budete moci sledovat online.