Květinářství Šumperk

Hledáte květinářství v Šumperku, kde byste našli přesně ty květiny, které pro své blízké chcete? Nenechte se omezovat nabídkou běžného květinářství v Šumperku a vyberte si květiny online. Jsme oblíbený e-shop s řezanými květinami a dekorační zelení. U nás pravidelně kvete nabídka krásných, kvalitních a zajímavých řezaných květin, které Vám navíc doručíme až domů.

Stejně jako v kterémkoliv květinářství v Šumperku, i my jsme tu pro Vás, abychom Vám poradili s výběrem a objednáním květin. Stačí nám zavolat nebo napsat kdykoliv od pondělí do neděle mezi 8. - 22. hodinou. Díky kvalitní nabídce řezaných květin a vlastnímu rozvozu květin po celé ČR patříme mezi nejoblíbenější květinářství v Šumperku a okolí.

V našem on-line květinářství najdete i takové květiny:

KYTICE 100 RŮŽÍ

Netradiční a velmi romantický dárek pro ženu, který muži volí k výročí seznámení, výročí svatby anebo jako omluvu. Kytici 100 růží si buď můžete namíchat sami z našich řezaných růží nebo si vybrat již hotovou kytici, kterou vymyslela naše floristka. Ke každé kytici dostanete výživu pro řezané květiny a na přání také dárkové balení zdarma.

MÍCHANÉ KYTICE

Chcete říci více názorů či pocitů jednou kyticí? Stačí ji správně namíchat a rázem máte kytici jako poděkování nebo kytici k žádosti o ruku. Takové kytice máme jak s dekorační zelení, tak bez ní a je jen na Vás, jakou si vyberete. Ceny míchané kytice začínají mezi 260 - 290 Kč a stejně jakou kteroukoliv jinou kytici i tu míchanou můžete poslat se vzkazem.

 

Jakou květinu k MDŽ?          Květomluva          Po čem ženy touží: 100 růží

 

Proč patříme mezi nejoblíbenější květinářství v Šumperku a okolí:

Nonstop otevřené květinářství v Šumperku

Nezáleží, kde zrovna jste a ani v kolik hodin budete chtít květiny objednat. U nás můžete nakoupit květiny kdykoliv si usmyslíte. Při výběru květin Vás nemusí trápit nejen otvírací doba, ani fronty nebo omezená nabídka květin. S Florea Vás čeká jen pohodlný nákup řezaných květin.

Vlastní sklad, floristky a doprava květin

Naše květiny dobře známe a proto moc dobře víme, co Vám nabízíme. Většina květinářství v Šumperku (ale nejen zde) nakupuje květiny od pěstitelů přes prostředníka a proto nemá plnou kontrolu nad jejich kvalitou. Květiny kupujeme my sami na největší nizozemské burze nebo přímo u pěstitelů.

Květiny do ČR si sami vozíme a v našich skladech o ně pečují zkušené kolegyně. Jakmile si květiny do Šumperka objednáte, uváže z nich kytice naše šikovná a zručná floristka. Květiny do Šumperka Vám pak doručí naši proškolení kurýři auty, která jsou speciálně upravena pro doručování květin.

Květiny v dárkovém balení

Že chcete své překvapení dotáhnout k naprosté dokonalosti? Žádný problém. Květiny Vám na přání dárkově zabalíme a opatříme kartičkou s Vaším osobním vzkazem. A co je na tom nejlepší? Dárkové balení i kartička s přáním jsou zdarma. Které květinářství v Šumperku Vám takovou možnost nabídne?

Květinářství v Šumperku se spolehlivou dopravou květin

Naše květinářství se Vám postará o doručení květin do Šumperka i dalších měst v ČR. Květiny do Šumperka doručujeme každý všední den za 145 Kč nebo zdarma. Průběh doručování květin do Šumperka můžete sledovat online. Náš rozvoz květin je spolehlivý, diskrétní a nejoblíbenější nejen v Šumperku. O přesném času doručení květin do Šumperka Vás budeme informovat den předem prostřednictvím SMS s telefonickým kontaktem na kurýra.