723 350 000 Celý týden 8 - 21 hod. Sobota 8 - 20 hod.
Doprava zdarma
pro objednávky
nad 1 500 Kč
Košík 0 Kč 0
MENU

Jak na Florea vznikají aukční kytice

Ne všechno, co najdete v aukci musí být nutně staré, rozbité, opotřebované nebo neužitečné. Právě naše aukce jsou výjimka. Najdete v nich jen svěží, čerstvé kousky, kterými můžete odměnit sebe nebo potěšit své blízké. A jak takové aukční kytice vznikají a proč vůbec?

Mixy květin, které nevymyslíte

Častokrát se v našem květinářství potýkáme s názorem, že kytice v aukcích nejsou čerstvé nebo že jsou to kusy, které nikdo nechtěl. Jaká je ale pravda? Kytice do aukcí jsou nejen čerstvé, ale dokonce je o ně takový zájem, že to v aukcích pěkně žije - díky vám. A teď jak taková aukční kytice vzniká.

Protože je v našem skladu desítky druhů květin, má naše floristka prakticky nevyčerpatelné možnosti květinových kombinací. Cílem je dát dohromady takové kombinace květin, které by zákazníci nevymysleli a nabídnout jim tak něco navíc. Takto uvázané kytice jsou vlastně unikátní - vzniknou jen pro aukci.

A tak si floristka chodí den co den hrát do skladu a vymýšlí pro vás nové kytice do aukcí. Často je to jen o fantazii, pocitu nebo aktuální náladě, ale také o inspiraci načerpané z květinových magazínů. Jakmile je hotovo a nově vymyšlená kytice je uvázaná, nastává otázka: no jo, a co teď s ní?

Proč nabízíme nové kytice do aukcí

Zatímco kytice, které už máme na eshopu, jsou jen virtuální a květiny odpočívají v "chlaďáku", tahle kytice už je uvázaná doslova na cestu. Dát ji zpátky do chládku už nepomůže a kdyby měla strádat v kyblíku až do doby, než si ji někdo objedná, už nebude zcela čerstvá, což je ale naše priorita.

Nabídnout ji v aukci a hned druhý den doručit výherci je nejlepší řešení. Kvalita kytice je totožná s kvalitou kytic z našeho internetového květinářství, takže rozhodně nemůže být řeč o nekvalitních květinách nebo "zmetcích". Naopak aukční kytice jsou unikátní kytice, které vzniknou jen jednou a na eshopu se většinou nikdy neobjeví.

Druhý způsob, jak se kytice může dostat do aukce je situace, kdy vymýšlíme nové kytice pro eshop.