Vydražte si čerstvou kytici Florea za skvělou cenu!

Chcete zažít trochu vzrušení a vydražit čerstvou kytici za 50–70 % běžné ceny? Pak jsou tu pro vás aukce květin, které Florea.cz denně spouští na svých facebookových stránkách. A že jich není málo!

Nahlédněte pod pokličku a zjistíte, proč to děláme a co z toho budete mít vy.

U nás lepší cena neznamená kompromis v kvalitě

Zapomeňte na unavené růže, které maskují povislé hlavičky obří slevovou přelepkou. Ve Florea můžete za zvýhodněnou cenu pořídit kytici nebo květinovou krabičku v perfektní kvalitě. U našich kytic růží roste výše slevy s počtem květů, které pro svého obdarovaného zvolíte. U “stovkových” tak ušetříte celou čtvrtinu a navíc vám uděláme radost doručením zdarma. 

Občas u nás narazíte i na výprodej, kdy poslední kusy posíláme do světa za sníženou cenu. Jak je u nás zvykem, nejsou to zapomenuté kousky někde v koutě, ale čerstvé květiny z dodávky, která nám teprve přijde! 

Kytice Florea výhodně!

Pro výhodný nákup i na Facebook

Existuje však ještě jedna cesta, jak si užít nižší cenu, a to jsou naše facebookové aukce. I u nich samozřejmě platí, že jsou květiny ve špičkové kondici. Dražíme totiž aranžmá, která jen pár minut předtím připravila naše floristka jako nové typy kytic pro e-shop. Vazbu nafotíme, aby naši zákazníci v budoucnu věděli, co objednávají, a zalistujeme na web. Jenže tato konkrétní ukázková kytice nemůže čekat, až si ji někdo objedná, tím bychom se prohřešili proti naší víře v dokonalou čerstvost. A tak okamžitě putuje do facebookové aukce.

V aukcích se také objevují květiny, které jsme nakoupili na burze obzvlášť výhodně. Občas se totiž stane, že nabídka určitého druhu převýší poptávku a cenovka tak logicky klesne. Tehdy se s vámi rádi o sníženou cenu podělíme a květiny vložíme mimo jiné do našich facebookových aukcí.

Rychlé, zábavné a férové. Na aukce Florea.cz je spolehnutí

Aukce kytic i květinových krabiček běží na našem facebookovém profilu sedm dní v týdnu. Existuje jen pár výjimek v roce, jako je třeba Valentýn, kdy aukce neděláme, aby se naše floristky mohly plně soustředit na vyřízení vašich objednávek. Podmínky aukcí jsou velmi přátelské: začínáme na jedné koruně a neurčujeme žádný minimální příhoz. Finální cena je tedy plně na vás. Všechno je navíc skutečně rychlé, naše aukce trvají pár desítek minut

A pokud nevyhrajete, nemusíte smutnit. Spouštíme totiž třicet až čtyřicet aukcí denně, takže si vzápětí můžete užít zábavu s dražením znovu. Když je vaše nabídka s koncem aukce nejvyšší, spojí se s vámi naše zákaznická linka a pošle vám odkaz na košík, kde už vydražená kytice čeká na zaplacení. 

Floristka připravuje květinu Florea.cz

Dá se na adrenalin naplánovat? S námi ano

Každý den na našem facebookovém profilu zveřejňujeme příspěvek, který představuje všechny kytice a boxy, které ten den dáme aukce. Máte tak přesnou představu o tom, co budeme dražit, v kolik hodin aukce začne a který den kytici doručíme. Trocha plánování totiž neuškodí ani v adrenalinové zábavě. 

Hodně dbáme na to, aby naše aukce byly férové, a to jak z naší strany, tak mezi dražícími. Garantujeme proto čerstvost a dáváme na květiny naprosto stejnou záruku, na jakou jste zvyklí při běžném nákupu u nás. U našich dražitelů si vážíme, že se navzájem chovají ohleduplně a dodržují pravidla naši aukcí

Udělejte radost ostatním nebo klidně sobě

Dražit kytice a květinové boxy v našich facebookových akcích vás bude určitě bavit. Dopřejte si trochu odreagování a vyzkoušejte si, jaké to je. Odměnou vám bude nejen krásná květina, ale zároveň si za nižší cenu otestujete, že skutečně držíme slovo. Protože čerstvost květin a spokojenost našich zákazníků jsou pro nás to nejdůležitější.

Koukněte na náš Facebook a pusťte se do aukce.

A tohle je výsledek

Kytice z aukce 1

Kytice z aukce 2

Kytice z aukce 3

Kytice z aukce 4