Rozvoz květin na Valentýna 2019

Vše, co jste chtěli vědět o rozvozu květin na Valentýna 2019 (ale báli jste se zeptat..)

 

Valentýn se nám blíží mílovými kroky a u nás ve Florea to bzučí jako včelím úlu. K Valentýnu totiž neodmyslitelně patří kytice z lásky. Komu by se chtělo čekat dlouhou frontu v květinářství a počkat, co za roští na něj zbude, když si v klidu a z pohodlí domova může objednat krásné čerstvé květiny na našem eshopu.

Je třeba své květiny objednat včas! Objednávky na kytice, které budeme doručovat na svátek sv. Valentýna 14.2.2019 přijímáme od 8.2.2019. Kapacita objednávek ale bude omezena, tak neváhejte!

Nejdůležitější pro nás je, abyste kytice na Valentýna dostali včas

Abychom všechny vaše valentýnské dárky stihli doručit včas, rozhodli jsme se, že na Valentýna 2019 budeme rozvážet jen omezený počet objednávek.  Vaše spokojenost je pro nás důležitější než hory objednaných kytic.

Abyste měli Valentýna ještě o fous klidnější a stoprocentní jistotu, že kytici dostanete včas a stihnete ji předat, objednejte si rozvoz již o pár dní dříve. Třeba na úterý 12.2.2019, nebo středu 13.2.2019. Květiny při správné péči vydrží až 14 dní, tak se nemusíte bát, že by kytice v den předání nebyla čerstvá.

Valentýnský rozvoz pojede jako dobře namazaný stroj

Vy na nás spoléháte a my vám za vaši důvěru děkujeme a děláme vše pro to, abychom vás nezklamali. Vše musí šlapat jako hodinky. Najali jsme desítky brigádníků, aby pomohli našim stálým kurýrům s rozvozem květin na svátek sv. Valentýna.

Kytice rozvážíme po celé České republice, naši kurýři za vámi zajedou do nejmenších vesniček a vyšlápnou do nejvyšších pater. Překonají zuřivé psi i zvědavé sousedy. To vše, aby splnili úkol a doručili kytici v pořádku

A protože budou naši kurýři na Valentýna opravdu vytížení, zákaznická linka zahlcena a expedice vyčerpaná, bude rozvoz na tento den zpoplatněn 165,-.