Články - Květinová etiketa

Co muž říká barvou květin

Zjistěte, co vám mužové říkají barvou růží. Od romantiky po přátelství, barvy růží mají své významy. Přečtěte si náš velký přehled a objevte tajemství za každou barvou růže.

Více info

Jaké květiny vybrat jako dárek k MDŽ

Mezinárodní den žen: mimořádná příležitost obdarovat ženy, které milujeme, a to těmi nejsladšími dárky ze všech! Je nejvyšší čas překvapit svou ženu, přítelkyni, maminku nebo nejlepší kamarádku květinovým dárkem.

Více info

Květiny podle znamení zvěrokruhu

Vybírat květiny pro někoho, koho neznáte? Nejen muži, ale často i ženy v takovém případě tápou. Zatímco muži se budou ptát po známých a kamarádech na jejich zkušenosti, ženy se poradí v květinářství anebo zabrousí na internet.

Více info

Lichý nebo sudý počet květin do kytice? Poradíme.

Kdy je sudý počet květin faux pas a v jakých případech naopak nutný? ‌Florea a odborník na etiketu Ladislav Špaček prozradí, jak neudělat chybu.

Více info

Květomluva - jaký význam mají květiny?

Květomluva, mocná to čarodějka, která umí vykouzlit ta správná slova ve chvíli, kdy nám docházejí. Zatímco dnes za sebe necháváme promlouvat květiny jen při speciálních příležitostech, za vlády britské královny Viktorie byla pro lidi květomluva jako

Více info