Rozvoz květin Vsetín

Rádi byste překvapili své příbuzné, kamarády či známé ve Vsetíně ? Čerstvé květiny jim jistě vykouzlí úsměv na tváří. Stačí využít náš rozvoz květin ve Vsetíně a okolí a připravit jim nezapomenutelné překvapení s kurýrem a velkou kyticí květin. Květiny do Vsetína doručujeme každý všední den od 8. do 20. hodiny.

Květiny doručíme do Vsetína a okolí vlastní dopravou květin. Naše auta jsou speciálně upravena pro převoz květin na delší vzdálenosti a o květiny je tak pečováno během celého doručování. Květiny do Vsetína doručíme vždy čerstvé a v nejlepší kvalitě. Nejen proto patříme mezi nejoblíbenější způsoby doručování květin ve Vsetíně.

Do Vsetína doručujeme například tyto produkty:

KRABIČKY RŮŽÍ

Krabičky růží jsou skvělé jako dárek prakticky pro kohokoliv. Stačí vybrat krabici květin podle oblíbených barev nebo květin a připsat osobní vzkaz. Květinové krabičky jsou polepeny prvotřídním italským papírem, který je příjemný na dotek a také velmi odolný. Květiny v krabičkách jsou vypichované do velmi kvalitní aranžovací hmoty, která zajišťuje květinám vláhu a svěžest.

SPECIÁLNÍ RŮŽE

Název mluví za vše. Speciální růže jsou skvělou volbou do tématické kytice, ale také jako zpestření do vázy, kdy chcete doladit atmosféru k naprosté dokonalosti. Sladké čokoládové růže se např. skvěle hodí do kytice k Valentýnu, svítící růže okoření Haloweenský večírek a namrzlé růže zpestří vánoční tabuli.

Proč s námi poslat květiny do Vsetína?

✔ ve Vsetíně žije více než 13 740 žen, které by si jistě přály dostat čerstvé květiny a možná, že je mezi nimi jedna, kterou znáte

nejčastějšími ženskými jmény ve Vsetíně jsou: Marie, Jana, Ludmila, Eva a Anna - možná, že se blíží jejich svátek a to si zaslouží krásnou sváteční kytici! Možná kytici z tulipánů nebo speciálních růží.

✔ protože se vždy najde důvod, proč poslat čerstvé květiny tomu, koho máte rádi - pro nás jsou denně inspirací vzkazy, které doručujeme do Vsetína spolu s kyticí

I taková přání jsme doručili do Vsetína spolu s kyticí:

„Miláčku, přeju Ti krásné narozeniny. Děkuju za všechny společné chvíle i za naši dcerku, žes ji přivedla na svět. Moc Tě miluju a jsem rád, že jsi a můžeme být spolu.“

„Přeji Ti krásný narozeninový den, mami, a aby i každý další byl takový. Mám Tě moc rád! Tvůj milovaný syn.“

„Mamince a babičce ke krásným kulatinám hlavně zdraví přeje celá velká rodina.“

„K narozeninám Ti přeji, jak to zvykem bývá, aby se Ti splnilo, co Tvé srdce skrývá. Hodně štěstí, hlavně zdraví, ať Tě život stále baví. Krásné narozeniny!“

„Dnes je Ti, princezno 20 let a Ty krásná jak orosený květ. Z poupěte rozkvetla jsi v růži s bílou sametovou kůží. Vše nejlepší mamka a teta.“

 

Květinářství se spolehlivým rozvozem květin do Vsetína

Květiny do Vsetína doručujeme každý všední den. Objednávat květiny a kytice online ale můžete celý týden, kdykoliv máte čas.

Cena za rozvoz květin do Vsetína činí 145 Kč. Pokud u nás nakoupíte za min. 1 800 Kč, květiny do Vsetína doručíme zdarma.

Všechna naše auta jsou speciálně upravena pro spolehlivý a bezpečný převoz květin. Díky tomu květiny nikdy neuvadnou kvůli teplotním výkyvům.

V autech máme také zabudovaný GPS systém, abyste mohli dopravu květin do Vsetína sledovat online.