Rozvoz květin ve Dvoře Králové nad Labem a okolí

Hledáte spolehlivý rozvoz květin ve Dvoře Králové nad Labem?

Nebo chcete květiny domů a v nedalekém květinářství jste nenašli, co hledáte? Jsme internetové květinářství Florea.cz, které nabízí online tisíce řezaných růží a dalších květin. Zároveň realizujeme vlastní spolehlivý rozvoz květin ve Dvoře Králové nad Labem a okolních městech.

Květiny Vám rádi doručíme až domů anebo je za Vás předáme obdarovanému. Květiny uvážeme do nádherné kytice. Na přání a zcela zdarma Vám květiny dárkově zabalíme a vytiskneme k nim vzkaz pro obdarovaného.

Náš rozvoz květin ve Dvoře Králové nad Labem realizujeme každý všední den. Dopravné činí 145 Kč a to nejen pro Dvůr Králové nad Labem, ale všechna města v České republice.

Pokud si přejete uvázat kytici na přání anebo netušíte, které květiny do Dvora Králové nad Labem poslat, stačí kontaktovat naše floristky. Velmi rády Vám s výběrem květin poradí. Nebo si nejdříve prohlédněte online naše KYTICE, které pro Vás naše floristky vymyslely.

To ale není vše. Zjistěte, proč patří náš rozvoz květin ve Dvoře Králové nad Labem mezi nejspolehlivější

✔ Férová cena za dopravu květin

Náš ceník na rozvoz květin je poměrně krátký: 145 Kč pro všechna města a vesničky v ČR. Neděláme rozdíly, ať už si přejete poslat květiny do Dvora Králové nad Labem nebo do Prahy, cena za rozvoz květin bude vždy stejná. Pokud bude hodnota Vaší objednávky květin činit minimálně 1 800 Kč, doručíme Vám květiny zdarma.

✔ Květiny doručujeme přímo my

Vaše květiny bychom nesvěřili nikomu, kdo neví jak s tak křehkým nákladem zacházet. Proto květiny do Dvora Králové nad Labem doručujeme přímo my a nikdo jiný. Máme vlastní speciálně upravená auta a proškolené a diskrétní kurýry. Teplota v autě je přizpůsobena květinám, potřebují totiž chlad, a naši kurýři přesně vědí, jak s květinami zacházet.

✔ Doručení květin máte pod kontrolou

Orientační čas doručení květin Vám dáme vědět večer předem v SMS zprávě. Bude v ní uveden také kontakt na kurýra a jeho označení na mapě, abyste mohli doručování květin do Dvora Králové nad Labem sledovat online na naší mapě.

✔ Doručení květin do druhého dne

Pokud květiny objednáte dnes do 17. hodiny, doručíme květiny do Dvora Králové nad Labem hned zítra (pokud je následující den dnem pracovním).

✔ Seriózní a diskrétní předání květin

Předávání květin by mělo mít své kouzlo a úroveň. Proto je naším cílem, aby náš rozvoz květin působil seriózně a byl diskrétní. Odesílatele květin nikdy neprozrazujeme. Odhalení necháváme čistě na Vás :)

Květinové tipy, triky a návody - Zákaznická hodnocení - Více o našem online květinářství