Rozvoz květin v Rožnově pod Radhoštěm a okolí

Chcete poslat květiny do Rožnova pod Radhoštěm nebo okolních měst a hledáte spolehlivý rozvoz květin?

Rádi za Vás doručíme květiny do Rožnova pod Radhoštěm nebo Vám přivezeme květiny domů, abyste je mohli předat osobně. Jsme Florea.cz - internetové květinářství s vlastním spolehlivým rozvozem květin v Rožnově pod Radhoštěm a okolí.

Květiny do Rožnova pod Radhoštěm doručujeme každý všední den. Pokud květiny objednáte dnes do 17. hodiny, už zítra mohou být u Vás. Cena za doručení květin činí 125 Kč (nebo zdarma při objednávce nad 1 800 Kč).

Květiny, které si u nás objednáte, Vám uvážeme do nádherné kytice. Chcete poslat květiny v dárkovém balení a se vzkazem? Od nás máte obě možnosti zdarma.

Pokud si přejete uvázat kytici na přání anebo netušíte, které květiny do Rožnova pod Radhoštěm poslat, stačí kontaktovat naše floristky. Velmi rády Vám s výběrem květin poradí. Nebo si nejdříve prohlédněte online naše KYTICE, které pro Vás naše floristky vymyslely.

To ale není vše. Zjistěte, proč patří náš rozvoz květin v Rožnově pod Radhoštěm mezi nejspolehlivější

✔ Férová cena za dopravu květin

Náš ceník na rozvoz květin je poměrně krátký: 145 Kč pro všechna města a vesničky v ČR. Neděláme rozdíly, ať už si přejete poslat květiny do Rožnova pod Radhoštěm nebo do Havířova, cena za rozvoz květin bude vždy stejná. Pokud bude hodnota Vaší objednávky květin činit minimálně 1 800 Kč, doručíme Vám květiny zdarma.

✔ Květiny doručujeme přímo my

Vaše květiny bychom nesvěřili nikomu, kdo neví jak s tak křehkým nákladem zacházet. Proto květiny do Rožnova pod Radhoštěm doručujeme přímo my a nikdo jiný. Máme vlastní speciálně upravená auta a proškolené a diskrétní kurýry. Teplota v autě je přizpůsobena květinám, potřebují totiž chlad, a naši kurýři přesně vědí, jak s květinami zacházet.

 

✔ Doručení květin máte pod kontrolou

Orientační čas doručení květin Vám dáme vědět večer předem v SMS zprávě. Bude v ní uveden také kontakt na kurýra a jeho označení na mapě, abyste mohli doručování květin do Rožnova pod Radhoštěm sledovat online na naší mapě.

✔ Doručení květin do druhého dne

Pokud květiny objednáte dnes do 17. hodiny, doručíme květiny do Rožnova pod Radhoštěm hned zítra (pokud je následující den dnem pracovním).

✔ Seriózní a diskrétní předání květin

Předávání květin by mělo mít své kouzlo a úroveň. Proto je naším cílem, aby náš rozvoz květin působil seriózně a byl diskrétní. Odesílatele květin nikdy neprozrazujeme. Odhalení necháváme čistě na Vás :)

Růže online - Kytice online - Květiny online - Florea blog - Hodnocení zákazníků