Rozvoz květin v Jičíně a okolí

Hledáte spolehlivý rozvoz květin, který by za Vás vyřešil doručení kytice do Jičína?

Nebo chcete květiny domů a v nedalekém květinářství jste nenašli, co hledáte? Jsme internetové květinářství Florea.cz, které nabízí online tisíce řezaných růží a dalších květin. Zároveň realizujeme vlastní spolehlivý rozvoz květin v Jičíně a okolních městech.

Květiny Vám rádi doručíme až domů anebo je za Vás předáme obdarovanému. Květiny uvážeme do nádherné kytice. Na přání a zcela zdarma Vám květiny dárkově zabalíme a vytiskneme k nim vzkaz pro obdarovaného.

Náš rozvoz květin v Jičíně realizujeme každý všední den. Dopravné činí 145 Kč a to nejen pro Jičín, ale všechna města v České republice.

Pokud si přejete uvázat kytici na přání anebo netušíte, které květiny do Jičína poslat, stačí kontaktovat naše floristky. Velmi rády Vám s výběrem květin poradí. Nebo si nejdříve prohlédněte online naše KYTICE, které pro Vás naše floristky vymyslely.

To ale není vše. Zjistěte, proč patří náš rozvoz květin v Jičíně mezi nejspolehlivější

✔ Férová cena za dopravu květin

Náš ceník na rozvoz květin je poměrně krátký: 145 Kč pro všechna města a vesničky v ČR. Neděláme rozdíly, ať už si přejete poslat květiny do Jičína nebo do Ostravy, cena za rozvoz květin bude vždy stejná. Pokud bude hodnota Vaší objednávky květin činit minimálně 1 800 Kč, doručíme Vám květiny zdarma.

✔ Květiny doručujeme přímo my

Vaše květiny bychom nesvěřili nikomu, kdo neví jak s tak křehkým nákladem zacházet. Proto květiny do Jičína doručujeme přímo my a nikdo jiný. Máme vlastní speciálně upravená auta a proškolené a diskrétní kurýry. Teplota v autě je přizpůsobena květinám, potřebují totiž chlad, a naši kurýři přesně vědí, jak s květinami zacházet.

✔ Doručení květin máte pod kontrolou

Orientační čas doručení květin Vám dáme vědět večer předem v SMS zprávě. Bude v ní uveden také kontakt na kurýra a jeho označení na mapě, abyste mohli doručování květin do Jičína sledovat online na naší mapě.

✔ Doručení květin do druhého dne

Pokud květiny objednáte dnes do 17. hodiny, doručíme květiny do Jičína hned zítra (pokud je následující den dnem pracovním).

✔ Seriózní a diskrétní předání květin

Předávání květin by mělo mít své kouzlo a úroveň. Proto je naším cílem, aby náš rozvoz květin působil seriózně a byl diskrétní. Odesílatele květin nikdy neprozrazujeme. Odhalení necháváme čistě na Vás :)

Květinové tipy, triky a návody - Zákaznická hodnocení - Více o našem online květinářství