Rozvoz květin v Bruntále a okolí

Chcete poslat květiny do Bruntálu nebo okolních měst a hledáte spolehlivý rozvoz květin?

Postaráme se za Vás o doručení květin do Bruntálu anebo Vám květiny přivezeme domů, abyste pro ně nemuseli do květinářství. Jsme Florea.cz - internetové květinářství s vlastním spolehlivým rozvozem květin v Bruntále a okolí.

Vaše květiny Vám doručíme každý všední den, při včasném objednání už zítra za 145 Kč anebo zdarma do kteréhokoliv města a vesničky v České republice.

Květiny, které si u nás objednáte, Vám uvážeme do nádherné kytice. Chcete poslat květiny v dárkovém balení a se vzkazem? Od nás máte obě možnosti zdarma.

Pokud nevíte, které květiny byste chtěli do Bruntálu poslat, stačí kontaktovat naše floristky. Velmi rády Vám poradí s výběrem květin nebo pro Vás uvážou kytici na přání. Nebo si nejdříve prohlédněte online naše KYTICE, které pro Vás naše floristky vymyslely.

To ale není vše. Zjistěte, proč patří náš rozvoz květin v Bruntále mezi nejspolehlivější

✔ Férová cena za dopravu květin

Náš ceník na rozvoz květin je poměrně krátký: 145 Kč pro všechna města a vesničky v ČR. Neděláme rozdíly, ať už si přejete poslat květiny do Bruntálu nebo do Prahy, cena za rozvoz květin bude vždy stejná. Pokud bude hodnota Vaší objednávky květin činit minimálně 1 800 Kč, doručíme Vám květiny zdarma.

✔ Květiny doručujeme přímo my

Vaše květiny bychom nesvěřili nikomu, kdo neví jak s tak křehkým nákladem zacházet. Proto květiny do Bruntálu doručujeme přímo my a nikdo jiný. Máme vlastní speciálně upravená auta a proškolené a diskrétní kurýry. Teplota v autě je přizpůsobena květinám, potřebují totiž chlad, a naši kurýři přesně vědí, jak s květinami zacházet.

✔ Doručení květin máte pod kontrolou

Orientační čas doručení květin Vám dáme vědět večer předem v SMS zprávě. Bude v ní uveden také kontakt na kurýra a jeho označení na mapě, abyste mohli doručování květin do Bruntálu sledovat online na naší mapě.

✔ Doručení květin do druhého dne

Pokud květiny objednáte dnes do 17. hodiny, doručíme květiny do Bruntálu hned zítra (pokud je následující den dnem pracovním).

✔ Seriózní a diskrétní předání květin

Předávání květin by mělo mít své kouzlo a úroveň. Proto je naším cílem, aby náš rozvoz květin působil seriózně a byl diskrétní. Odesílatele květin nikdy neprozrazujeme. Odhalení necháváme čistě na Vás :)

Růže online - Kytice online - Květiny online - Florea blog - Hodnocení zákazníků