723 350 000 Celý týden 8 - 21 hod. Sobota 8 - 20 hod.
Doprava zdarma
pro objednávky
nad 1 499 Kč
Košík 0 Kč 0
MENU

Rozvoz květin Příbram

Rádi byste své blízké potěšili čerstvými květinami, ale nebydlíte v jejich městě? Pokud hledáte rozvoz květin v Příbrami a okolí, je pravý čas vyzkoušet nákup květin on-line. Florea.cz patří mezi oblíbená on-line květinářství v Příbrami. Pro květiny nikam nemusíte, květiny doručíme do Příbrami a okolí vlastní dopravou květin.

Naše auta jsou speciálně upravena pro převoz květin na delší vzdálenosti a o květiny je tak pečováno během celého doručování. Květiny do Příbrami doručíme vždy čerstvé a v nejlepší kvalitě. Nejen proto patříme mezi oblíbené způsoby doručování květin v Příbrami.

Naši zákazníci v Příbrami si nejvíce oblíbili barvené růže:

Kytice 9 červených růží RED CALYPSO 40cm

696 kusů dodání od 13. 8. 2020

157 Kč

Detail

Kytice 9 červených růží RED CALYPSO 50cm

537 kusů dodání od 13. 8. 2020

175 Kč

Detail

Kytice 15 červených růží RED CALYPSO 40cm

418 kusů dodání od 13. 8. 2020

256 Kč

Detail

Kytice 15 červených růží RED CALYPSO 50cm

322 kusů dodání od 13. 8. 2020

285 Kč

Detail

Kytice 21 červených růží RED CALYPSO 40cm

298 kusů dodání od 13. 8. 2020

348 Kč

Detail

Kytice 25 červených růží RED CALYPSO 40cm

250 kusů dodání od 13. 8. 2020

405 Kč

Detail

Do Příbrami doručujeme ale také tyto produkty:

KRABIČKY RŮŽÍ

Krabičky růží jsou skvělé jako dárek prakticky pro kohokoliv. Stačí vybrat krabici květin podle oblíbených barev nebo květin a připsat osobní vzkaz. Květinové krabičky jsou polepeny prvotřídním italským papírem, který je příjemný na dotek a také velmi odolný. Květiny v krabičkách jsou vypichované do velmi kvalitní aranžovací hmoty, která zajišťuje květinám vláhu a svěžest.

SPECIÁLNÍ RŮŽE

Název mluví za vše. Speciální růže jsou skvělou volbou do tématické kytice, ale také jako zpestření do vázy, kdy chcete doladit atmosféru k naprosté dokonalosti. Sladké čokoládové růže se např. skvěle hodí do kytice k Valentýnu, svítící růže okoření Haloweenský večírek a namrzlé růže zpestří vánoční tabuli.

Proč s námi poslat květiny do Příbrami?

✔ v Příbrami žije více než 16 880 žen, které by si jistě přály dostat čerstvé květiny a možná, že je mezi nimi jedna, kterou znáte

nejčastějšími ženskými jmény v Příbrami jsou: Marie, Jana, Hana, Eva a Lenka - možná, že se blíží jejich svátek a to si zaslouží krásnou sváteční kytici! Možná tu z růží nebo z karafiátů?

✔ protože se vždy najde důvod, proč poslat čerstvé květiny tomu, koho máte rádi - pro nás jsou denně inspirací vzkazy, které doručujeme do Příbrami spolu s kyticí

Krásná přání a vzkazy, která jsme doručovali do Příbrami spolu s květinami:

„Děkuji, že jsi se mnou byla, když mi bylo nejhůř.“

„Vše nejlepší ke krásnému životnímu jubileu babičce a milované prababičce.“

„Krásné narozeniny a za všechny ty roky které se známe. Nevíš, kdo Ti tuto květinu poslal ale věřím, že na to přijdeš...“

„Děkuji za vše, co pro mě děláš. Jsi nejlepší a nejkrásnější přítelkyně, kterou mohu mít. Krásný Valentýn, miláčku. Miluji Tě.“

„Pro mojí milovanou lásku, která mi dokázala rozzářit srdéčko. A zároveň to ber i jako pozvaní na ples. Miluj Tě.“

Jak funguje náš rozvoz do Příbrami a okolí

Květiny do Příbrami doručujeme každý všední den. Objednávat květiny a kytice online ale můžete celý týden, kdykoliv máte čas. Cena za rozvoz květin do Příbrami a okolí je férová. Do všech měst máme jednotnou cenu dopravy květin, která činí 125 Kč. Pokud u nás nakoupíte za min. 1 500 Kč, květiny do Příbrami doručíme zdarma.

Všechna naše auta jsou speciálně upravena pro spolehlivý a bezpečný převoz květin. Díky tomu květiny nikdy neuvadnou kvůli teplotním výkyvům. V autech máme také zabudovaný GPS systém, abyste mohli dopravu květin do Příbrami sledovat online.