Všechny básničky

Řekněte to květinou a správným vzkazem. K narozeninám, k svátku nebo Valentýnu, pro manželku, přítelkyni nebo maminku, milostné, omluvné i vtipné – na Florea.cz najdete stovky praxí ověřených přání. Inspirujte se a potěšte ji se vším všudy. Zaslouží si to.

Nechejte vaše přání doručit stylově. Kurýrem a s krásnou kyticí

Potěšte hned dvakrát: krásně čerstvou kyticí a přáním přímo od srdce. Na tohle nikdy nezapomene.

Vybrat kytici

Píšu ve svém srdíčku nejkrásnější básničku, je jako žádná jiná, pro tebe na Valentýna. Strašně moc tě mám rád a přeji ti opožděně krásného Valentýna.

Zkopírovat vzkaz

Ty jsi moje maminka, já Tvá věrná fanynka. Vždycky, když mi pusu dáš, uvědomím si, jak moc pro mě znamenáš! Nyní Tvé narozeniny nastaly a my před Tebou povstali!❤️

Zkopírovat vzkaz

Jako život bez smíchu, jako vášeň bez hříchu, jako park bez stromů, kde jsme se touhou chvěli, jako růže bez lístků, jako pláž bez písku, jako láska bez něhy, ani já bez Tebe nebyl bych celý.

Zkopírovat vzkaz

Sviť, sluníčko, zlatým světlem, s láskou pohlaď zemi teplem. Pohlaď tu, která dnes slaví, a popřej jí štěstí, zdraví. Pošimrej ji za nás maličko, ať dnes září jako sluníčko. Krásný svátek.

Zkopírovat vzkaz

Moje milá maminko, mám Tě ráda ne malinko, ale mnohem víc, to nejde ani říct. Krásné narozeniny.

Zkopírovat vzkaz

Spatřil jsem, byla tak snová, že nemůžou popsat ji žádná slova. Je tomu dnes přesně rok, co jdeme životem po boku bok. Krásné výročí, lásko moje. ♥️

Zkopírovat vzkaz

Ať v dnešní covidové době hlavně zdraví slouží Tobě. Hlavně neposlouchej zprávy, přežila jsi horší rány... Zachovej klid a noblesu, ať v práci, nebo na houm ofisu. Děvčata

Zkopírovat vzkaz

Až dnes půjdeš spát, vzpomeň si, komu chybíš, kdo tě má moc rád…

Zkopírovat vzkaz

Nejkrásnější květ, jaký poznal svět, stojí po mém boku už 20 roků. S láskou tvůj manžel ❤️

Zkopírovat vzkaz

Hodně zdraví, spoustu štěstí, moře lásky od nás máš, ať nám rosteš jako z vody, tím nám radost uděláš. Krásné narozeniny.

Zkopírovat vzkaz

Nadešel den jediný, kdy slavíš své jmeniny. Proto ti přeji stůj co stůj lásku, zdraví a štěstí pro život tvůj.

Zkopírovat vzkaz

Jsi má láska, jsi můj medový květ, jsi můj dech, jsi mého srdce tep. Máš oči krásné jako anděl, máš rty vášně plné. Miluji Tě, ❤omlouvám se ti.

Zkopírovat vzkaz

Naše milá babičko, posíláme Ti přáníčko, usmívej se maličko, popíjej si kafíčko, nevnímej žádný zmatek, je přece tvůj narozeninový den. Vše nej přeji vnoučata a jejich rodiče. Máme tě rádi. ❤️❤️❤️

Zkopírovat vzkaz

Naše drahá babičko, líbáme Tě na líčko. Narozeniny máš jednou v roce, přejeme Ti vše nej od srdce.

Zkopírovat vzkaz

Naše milá Leničko, záříš nám jak sluníčko. Je Tě slyšet ode dveří, ráno, když se tlaky měří. Buď taková zářící, Ty jsi naší stálicí. Vše nejlepší k narozeninám Ti přeje celý kolektiv oddělení 17.

Zkopírovat vzkaz

Ať lásku, zdraví i moudrost stále máš a plnými doušky si všeho krásného užíváš. Nasaď svým snům světla hvězd, bude pak snadnější vše v životě s humorem nést.

Zkopírovat vzkaz

Někdy těžké se to může zdát, jen se nesmíš nikdy vzdát. Tak raduj se a užívej si, teď víš, že na světě už sama nejsi. Krásné druhé výročí, miláčku!

Zkopírovat vzkaz

Nemůžu najít jiné věty, a proto Ti teď posílám tyhle květy. Jako by mohly za mě říct, prožij a oslav své krásné narozeniny a pak každý den o to víc. Vše nejlepší, zdraví štěstí, pohodu.

Zkopírovat vzkaz

Nechceme nic říkat, ale na další rok musíš si zvykat. Dnes narozeniny slavíš a snad je se svými nejbližšími strávíš. Krásné narozeniny.

Zkopírovat vzkaz

Kytici růží v tento den, daruji Tobě ze srdce jen. A ještě jedno přáníčko mám, všechno nejlepší k narozeninám.

Zkopírovat vzkaz

Posíláme v blahopřání spoustu kytiček. Každá z nich ať přinese Ti jedno z přáníček. Štěstí, zdraví, radost, klid a hodně lásky. Ať máš vždycky hodně přátel, žádné vrásky. Přejí Ti, co tě mají rádi.❤️

Zkopírovat vzkaz

Přejeme perníčky obzvláště vypečené, přejeme dárky, co jsou vytoužené, přejeme sníh, co padá na víčka, ať pod stromkem vám cinká rolnička.

Zkopírovat vzkaz

Z kuchyně voní skořice, kapři se bojí palice, tak přejem dárků krabice a pohody co nejvíce!

Zkopírovat vzkaz

Až zacinká rolnička, dětem září očička, z kostela zahrajou půlnoční, ať zavítá k vám kouzlo vánoční.

Zkopírovat vzkaz

Hvězda září nad Betlémem, linecké už voní džemem, z pokoje hrajou pohádky, všichni se těší na svátky. Tak přejeme nesměle – šťastné a veselé!

Zkopírovat vzkaz

Popelku cvrnklo štěstí do nosu, rohlíčky lákají na zlatém podnosu, stromek se obsypal krásnými balíčky a zpoza zahrady cinkají rolničky. To znamená že po roce zas přišly krásné Vánoce!

Zkopírovat vzkaz

Jsi jako dáreček s mašlí vánoční, chci si tě rozbalit, než začne půlnoční.

Zkopírovat vzkaz

Koledy, svařák, kapr, stromek, purpurou voní celý domek. Za okny sněží, doma hic, hodní maj dárek – zlobiví – aspoň kytici.

Zkopírovat vzkaz

Přejeme nádherné Vánoce plné vůně dětství, očí rozzářených více než stromeček na Staromáku a sněhu tak akorát.

Zkopírovat vzkaz

Jsi moje nádherná vánoční hvězda, která mi prozářila každičký den!

Zkopírovat vzkaz