O Florea

Proč jsme spustili tento e-shop?

S nápadem na otevření „internetového květinářství“ jsem koketovala již delší dobu. Když jsem navštívila klasická květinářství či běžné e-shopy nabízející květiny, vždy mi bylo líto, že konečný klient je ve svém výběru nějakým způsobem omezen. V prvním případě je to šíří sortimentu, a ve druhém, vkusem provozovatele. A čerstvost nabízených květin? Díky špatným zkušenostem s krátkodobou výdrží zakoupených květin již dnes většina zákazníků koupí raději něco jiného než květinu, kterou druhý den může vyhodit

 

Po několikaleté zkušenosti v tomto oboru jsem se rozhodla přinést zákazníkům v České republice něco nového. E-shop s květinami, který podtrhne krásu jednotlivých druhů. Inspiraci jsem nacházela v zemích západní Evropy, kde je koupě svazku květin běžnou záležitostí. Přinášíme vám svazkový prodej pestré palety květin, které doručíme z holandské burzy přímo k vám.

 

Florea.cz je e-shop určený všem milovníkům květin. Ti aktivní se za pomoci našich videí mohou naučit vázat krásná aranžmá či dozvědět se více informací o jednotlivých druzích. A ti méně zruční nebo časově vytížení mohou prostě jen vybírat z nevídané šíře sortimentu pro sebe či své blízké 100% čerstvé květiny, které vám doručíme až domů.

 

Věřím, že i vy si zde najdete své oblíbené odrůdy, které udělají váš domov krásnějším.

 

 

Kateřina Hemerle

Nebudeme Vás zahlcovat každodenním spamem, jednou za čas Vám pošleme email s informacemi o novinkách nebo zajímavých akcích.

Nahoru

723 350 000