Kontakty

Potřebujte objednat květiny online? Poradit s doručením květin? Vybrat tu správnou květinu k narozeninám? Nebo poradit s platbu?

 

zákaznická linka

(po-pá 8-21 hod., so-ne 9-20 hod.)
 723 350 000 

zakázková floristika

(ne-čt 9-16 hod.)
723 000 027

 

✔ Hledáte cestu do našeho logistického skladu?

Náš logistický a expediční sklad květin je umístěn v Plzni nedaleko nájezdu na D5. Květiny dovážíme 3x týdně z Holandska a po 9 hodinách jsou u nás ve skladu. Tady zpracováváme Vaše objednávky a vážeme kytice, které v noci doručíme na naše depa a ráno rozvezeme klientům.
 

Mapa skladu květin Florea Plzeň

 ✔ Čísla bankovního účtu

Můžete platit hotově, převodem či kartou. Pokud posíláte květiny jako dárek je 
nejrychlejším řešením platba kartou. Uhrazenou částku vidíme ihned,
a nic nebrání v přípravě objednávky.

 

   

Chcete sledovat doručení Vaší objednávky?

Naše vozy jsou vybaveny jednotkami GPS a vy můžete sledovat cestu Vašich kytic a květin online. Můžete se podívat jak nakládáme a dovážíme čerstvé květiny z Holandska. V SMS zprávě Vám odešleme tel. kontakt na kurýra a číslo vozu, který Vaše kytice doručí po doručení květiny Vás opět informujeme SMS zprávou 
 
Rozvoz květin po ČR

Kde jsou naše depa odkud doručujeme květiny 

Všechny Vaše objednávky rozvážíme klimatizovanými vozy z našich dep po ČR. V noci zakázky převezeme na depa a přes den květiny doručíme podle vašich požadavků. Poloha i teplota v nákladovém prostoru v průběhu doručování květin je kontrolována v GPS systému.

 

 

 Kdo jsou naši lidé ve vedení Florea.cz a za co jsou odpovědní.

 

Kateřina Hemerle

CEO, zakladatelka Florea.cz
katerina.hemerle@florea.cz
Kateřina stála na začátku projektu Florea a je zakladatelkou a výkonnou ředitelkou společnosti. Je tím nejvýše postaveným člověkem u nás. Pokud máte potíže, které vám nikdo nevyřeší, tak Kateřina ano.
 

 Kateřina Hemerle CEO ve Florea.cz

 

Jiří Harazim

manažer logistiky
jiri.harazim@florea.cz
Jirka je odpovědný za tým našich kurýrů, kteří po celé ČR  doručují vaše květiny. Vybírá a zaškoluje kurýry, plánuje trasy. Kontroluje, že naše vozy jsou vychlazeny na požadovanou teplotu,pomáhá našim kurýrům při řešení dopravních komplikací. 

Jiří Harazim 

  

Monika Sladká

manažerka back office
administrativa@florea.cz
Faktury, doklady, platby, EET, prostě papíry, tedy všechno, co ostatní nesnáší má starosti Monika. Moniku je těžké ji vyhnat z práce, je schopná pracovat i o půlnoci a stále s úsměvem. Pokud potřebuje řešit doklady obraťte se na Moniku, vždy Vám vyjde vstříct.

 

Monika Sladká ve Florea.cz

 

Jiří Hemerle

CMO, zakladatel Florea.cz
jiri.hemerle@florea.cz
Jiří má prsty všude tam, kde narazíte na reklamu na náš e-shop. Vybírá a řídí externí spolupracovníky a určuje celkovou marketingovou strategii firmy. Pokud s námi chcete spolupracovat kontaktujte Jiřího.
  

Jiří Hemerle CMO ve Florea.cz

 

Alena Šindelářová

manažerka expedice
alena.sindelarova@florea.cz
Alenka řídí  celou expedici, kontroluje manažery svých týmů, které zpracovávají objednávky. Vybírají své spolupracovníky a dohlíží, abyste všichni dostali své květiny ve 100% stavu. U Alenky se můžete vždy spolehnout, že zakázky budou pokaždé zpracovány. 
 
 
Alenka Šindelářová ve Florea.cz 

Alžběta Lavrikovová

manažerka floristiky
alzbeta.lavrikovova@florea.cz
Alžběta je odpovědná za oddělení floristiky Florea, které váže květiny a kytice na vaše přání. Bětka je člověk, který se postará, aby Vaše svatební květiny byly 100% a květina pro nevěstu byla tou vaší vysněnou kyticí, kterou použijete jednou za život.

 

Alžběta Lavrikovová ve Florea.cz

 Hledáte možnost zaslání rychlé zprávy?

využijte náš kontaktní formulář a naše květinová podpora se Vám obratem ozve

napište nám

  

Nebudeme Vás zahlcovat každodenním spamem, jednou za čas Vám pošleme email s informacemi o novinkách nebo zajímavých akcích.

Nahoru

723 350 000