| Doprava ZDARMA po CELÉ ČR již při nákupu za 1.190 Kč | - | 100 růží již za 1.145 Kč |

Kontakty

Potřebujte objednat květiny, poradit s objednávkou nebo platbou ? 

Naše zákaznická podpora je tady pro vás 7 dní v týdnu, zavolejte a naše dívky vše zařídí pro Vás přesně tak, jak potřebujete.
po-pá 8-21 hod., so-ne 9-20 hod.
 723 350 000 
 

Hledáte cestu do našeho logistického skladu?

Náš logistický a expediční sklad květin je umístěn v Plzni nedaleko nájezdu na D5. Květiny dovážíme 3x týdně z Holandska a po 9 hodinách jsou u nás ve skladu. Tady zpracováváme Vaše objednávky a vážeme kytice, které v noci doručíme na naše depa a ráno rozvezeme klientům.
 

Mapa skladu květin Florea Plzeň

    

Chcete sledovat doručení Vaší objednávky?

Naše vozy jsou vybaveny jednotkami GPS a vy můžete sledovat cestu Vašich  květin online. Můžete se podívat jak dovážíme čerstvé květiny z Holandska. V SMS zprávě Vám odešleme tel. kontakt na kurýra a číslo vozu, který Vaše kytice doručí po doručení květiny Vás opět informujeme SMS zprávou 
 
Rozvoz květin po ČR

 

 Kdo jsou naši lidé ve vedení Florea.cz a za co jsou odpovědní.

Kateřina Hemerle

CEO, zakladatelka Florea.cz
724 562 233
katerina.hemerle@florea.cz
Kateřina stála na začátku projektu Florea a je zakladatelkou a výkonnou ředitelkou společnosti. Je tím nejvýše postaveným člověkem u nás. Pokud máte potíže, které vám nikdo nevyřeší, tak Kateřina ano. 

 Kateřina Hemerle CEO ve Florea.cz

 Eva Votavová

manažerka logistiky
eva.votavova@florea.cz
Eva je odpovědná za tým našich kurýrů, kteří po celé ČR doručují vaše květiny. Vybírá a zaškoluje kurýry, plánuje trasy. Kontroluje, že naše vozy jsou vychlazeny na požadovanou teplotu, pomáhá našim kurýrům při řešení  dopravních komplikací.
 
Eva Votavová

 Lucie Oukropcová

manažerka backoffice
lucie.oukropcova@florea.cz
 Faktury, doklady, platby, EET, prostě papíry, tedy všechno, co ostatní nesnáší má starosti Lucka. Lucku je těžké vyhnat z práce, je schopná pracovat i o půlnoci a stále s úsměvem. Pokud potřebuje řešit doklady obraťte se na Lucku, vždy Vám vyjde vstříc.
 

 

Monika Sladká

manažerka zákaznického servisu
monika.sladka@florea.cz
Monika byla jednou z prvních operátorek našeho e-shopu a její důsledná péče o naše zákazníky ji dovedla až na místo manažerky zákaznického servisu. Pokud  chcete poslat pochvalu nebo stížnost na poskytnutou péči, hrňte to na Moniku.

Monika SladkáMartina Kozloková

copywriter
martina.kozlokova@florea.cz
Martina je náš básník Florea, píše všechny texty ke květinám a kyticím, když někde na webu najdete náš článek, můžete se vsadit, že ho opět napsala Martina. Její texty jsou krásné, plné emocí a nejsou užvaněné. Vždy, než napíše text o květiny dobře se s ní seznámí a otestuje jí. 


Eliška Votavová

Tereza Romanová

videoprodukční
tereza.romanova@florea.cz
Terka je tváří Florea. Je to naše "holka z plakátu". Ale to není vše.
Tereza pro vás tvoří videa našich produktů. Díky ní tak máte
jasnou představu, co objednáváte. 
Můžete jí potkat na našich výstavách, ze kterých tvoří dokumentace.
 

Tereza Romanová

Jiří Hemerle

CMO, zakladatel Florea.cz
602 188 208
jiri.hemerle@florea.cz
Jiří má prsty všude tam, kde narazíte na reklamu na náš e-shop. Vybírá a řídí externí spolupracovníky a určuje celkovou marketingovou strategii firmy. Pokud s námi chcete spolupracovat kontaktujte Jiřího.  

Jiří Hemerle CMO ve Florea.cz

 Alois Marcín

manažer logistiky
alois.marcin@florea.cz
Alois s polečně s Evou je odpovědný za tým našich kurýrů, kteří po celé ČR  doručují vaše květiny. Vybírá a zaškoluje kurýry, plánuje trasy. Kontroluje, že naše vozy jsou vychlazeny na požadovanou teplotu, pomáhá našim kurýrům při řešení  dopravních komplikací.
Alois Marcín


Alena Kašparová

manažerka produktů
alena.kasparova@florea.cz
Alenka řídí oddělení vzniku nových květin a kytic. Spolupracuje s floristkami, fotografkou, videoprodukční a copywriterkou při tvorbě a zakládání nových míchaných květin, kytic a květinových krabiček. Pokud máte nápad na nějakou míchanou květinu, obraťte se na Alenku.  
 
Alena Kašparová 

Pavlína Nováková

manažerka floristiky
pavlina.novakova@florea.cz
Pavlína je odpovědná za oddělení floristiky Florea, které váže květiny a kytice na vaše přání. Pavlína je člověk, který se postará, aby Vaše svatební květiny byly 100% a květina pro nevěstu byla tou vaší vysněnou kyticí, kterou si užijete jednou za život.
 
 


Jitka Doležalová a Nikol Krejčová

teamleader expedice
expedice@florea.cz
Jíťa s Niki mají jednu z nejdůležitějších funkcí u nás. Starají se o tým, který připravuje vaše objednávky. Hlídají, motivují a vybírají ten správný tým spolupracovníků, který zvládne vše včas a perfektně připravit pro naši logistiku a pro vaše obdarované. Pracují sedm dní v týdnu na tom, aby naše květiny byly ve 100% stavu a vaše zakázky byly přesně podle vašich představ.

Jitka a Nikol

 Hledáte možnost zaslání rychlé zprávy?

využijte náš kontaktní formulář a naše květinová podpora se Vám obratem ozve

napište nám

  

Nebudeme Vás zahlcovat každodenním spamem, jednou za čas Vám pošleme email s informacemi o novinkách nebo zajímavých akcích.

Nahoru

723 350 000