Jak popřát k Valentýnu?

Všichni dobře víme, kdy je svatý Valentýn. 14. únor má řada z nás v diáři třikrát podtržený. Darovat červené růže na Valentýna je samozřejmost, ale jak popřát k Valentýnu? Originálně? Romanticky? Tak jako každý rok? Klasika je klasika - romantický vzkaz je tradiční forma přání k Valentýnu. Ručně napsaný, nebo na dárkové kartičce vytištěný vzkaz, má větší hodnotu než SMS zpráva. Na internetu je sice tisíce přání k Valentýnu, ale pokud napíšete zamilovaný vzkaz vlastními slovy, bude mít větší hodnotu.

Přání a básničky k Valentýnu

Zamilovaná básnička, citát o lásce, úryvek z romantické knihy... Možností, jak napsat vzkaz k Valentýnu je opravdu hodně. Některá přání jsou opravdu nádherná. Pro inspiraci jsme pro vás vybrali přáníčka, která posílají spolu s růžemi naši zákazníci. Třeba mezi nimi najdete to VAŠE ♥.

Valentýn tu byl a Tobě něco nadělil. Je to růží padesát, protože Tě mám tak rád. 

Zapomeň na každý splín, dnes je svatý Valentýn, raduj se a užívej si, že na světě sama nejsi.

Láska je poezií smyslů, řekl Balzac. Díky, že je ta poezie tak pestrá. Krásný Valentýn.

Milovat neznamená hledět jeden do druhého, ale pohlížet společně jedním směrem. To děláme, lásko, už 7 let. Miluji Tě.

Valentýnku, moje lásko, Tobě já dnes posílám, aby jsi věděla, že já stále pro Tě v srdci místo mám.

Láska dělá ze dvou životů jeden. A s Tebou, lásko, je ten nejkrásnější.

Miluji život, protože mi dal Tebe, Miluji Tebe, protože jsi můj život.

Nemůžu najít správné věty a snad proto Ti teď dávám květy. Jako by mohly za mě říct, že vážím si Tě čím dál víc.

100 růží - 100 důvodů, proč Tě miluju.

Kytice k svátku sv. Valentýna

Básničku k Valentýnu můžete předat buď samostatně, nebo spolu s kytici růží. Barva růží nemusí být jen červená, byť k Valentýnu neodmyslitelně patří. Podobný význam jako červené mají i bílé růže. Symbolizují upřímné city, souznění a věčnost.

Pokud tedy nejste vy nebo vaše partnerka fanoušky rudých růží, je to skvělá alternativa. Pokud chcete jít úplně proti proudu a darovat k Valentýnu jiné květiny, mohou to být například tyto:

  • růžové karafiáty: Ať se stane cokoliv, nikdy na tebe nezapomenu.
  • bílé lilie: Jsi čistá a upřímná bytost a to na tobě oceňuji.
  • slunečnice: Jsem ti oddaný. Jsem na tebe opravdu hrdý. Vážím si toho, jak vzácné pouto mezi námi je.
  • červené tulipány: Tvá láska je ta nejkrásnější věc, která mě potkala.
  • bílé tulipány: Cítím se s tebou krásně. Bez tebe to není ono.

Jak ještě popřát k Valentýnu

Filmová romantika

Kytice růží a romantická básnička k Valentýnu vám připadají málo? Popřát k Valentýnu lze i tak, že své lásce pošlete kytici růží se vzkazem do práce, což je rozhodně netradiční způsob vyznání lásky. Neradi dáváte své city na odiv světu? Popřejte ji k Valentýnu doma. Rozprostřete okvětní plátky růží po koberci, zapalte svíčky, uvařte večeři a pusťte jí VÁŠ společný song. Tahle filmová romantika může znít jako kýč, ale má své kouzlo ♥

Valentýn s předstihem

Je to jako o Vánocích. Mnoho žen nemůže noc před Valentýnem ani usnout, jak se na zítřek těší. Správné načasování může váš společný Valentýn učinit ještě lepším. 14. února jsou romantické básničkyčervené růže očekávané. Překvapte ji o pár dnů dříve. Třeba snídaní do postele, tajným výletem atp.

Nebudeme Vás zahlcovat každodenním spamem, jednou za čas Vám pošleme email s informacemi o novinkách nebo zajímavých akcích.

Nahoru

723 350 000