Čerstvé květiny nakoupené dnes v Holandsku jsme právě vložili na náš eshop.

Kariéra

PRACOVNÍK/PRACOVNICE EXPEDICE - BALENÍ KVĚTIN

Máte rádi květiny a baví Vás s nimi pracovat?

Najdeme milovnici čerstvých květin, otužilou ženu a nejlépe Plzeňačku v jedné osobě? V logistickém skladu v Křimicích nám jedna taková chybí, a tak vyhlašujeme pátrání.

Co všechno na ni čeká?

· Především tisíce krásných čerstvých květin, které potřebují někoho, kdo má šikovné ruce a bude o květiny poctivě pečovat.

· Mnoho fyzických aktivit v podobě vybalování květin z Nizozemska, balení a příprava květin pro zákazníky, manipulace s kýbly, krabicemi a někdy i hodně velkými a těžkými kyticemi

· Moc fajn kolegyně, se kterými se bude vídat na ranních (7-14) a odpoledních (14-22) směnách ve všední dny a také 1 x za 14 dní o víkendech. Jsou dny, kdy je nutné zůstat déle (MDŽ, Den matek), jen díky tomu můžeme společně udělat druhý den radost mnoho paním a slečnám.

Jaká má být?

Pracovitá, pečlivá, flexibilní. Zkušenosti z floristiky oceníme. Nezaučené rádi zaučíme.

Kolik si vydělá?

Odměna je vždy spravedlivá a závisí jen na Vaší vykonané práci. Mzda se pohybuje v rozmezí 17.500 - 18.500 Kč (čistého).

 

FLORISTKA

Do našeho floristického týme hledáme posilu - zkušenou a tvůrčí kouzelnici s květinami.

Co všechno na ni čeká?

· 3x týdně doplňovaný sklad čerstvými květinami, které je potřeba vhodně nakombinovat a vykouzlit z nich nové kytice ve Florea duchu.

· Od pondělí do pátku, od 6.00 do 14.00, nové výzvy v podobě nových kytic a květinových krabiček. Občas máme i tvůrčí neděle.

· Pohodový tým, ve kterém je znát, že práce je tu zábavou.

Jaká má být?

Pracovitá, kreativní, pečlivá, flexibilní. Požadujeme zkušenosti z floristiky a zájem o aktuální trendy.

Ke každé kytici vytváří floristka i kartu v našem interním systému. Je tedy nutné, aby obratně zvládala i práci na počítači.

Kolik si vydělá?

Odměna je vždy spravedlivá a závisí jen na Vaší vykonané práci. Mzda 21.000 Kč (čistého).

 

Pokud se domníváte, že můžete být cennou součástí našeho týmu, zašlete svůj životopis na email job@florea.cz 

Nebudeme Vás zahlcovat každodenním spamem, jednou za čas Vám pošleme email s informacemi o novinkách nebo zajímavých akcích.

Nahoru

723 350 000

TOPlist